• Mr Anderson
    7.9k

    Je, prva pripremna utakmica je riješila sve dvojbe. Baš.
  • Paggini
    19.7k
    Ovi klinci MORAJU ozbiljnije minute dobivati ove sezone.
  • hardek
    2.8k
    Bio sam okej s tim da prodamo Sučića za 10 milja u Como jer sam očito zaboravio koliko je dobar u ova 2 mjeseca pauze. Zahvaliti se talijanima i reci im da se jave sljedeće ljeto kada cijena bude x2
  • immerwieder
    1.4k
    i dalje mislim da bi njima koristila 3.liga i sezona seniorskog nogometa
  • Lynx17
    4.1k
    Previse se dramatizira, i u negativnom smislu, i u pozitivnom.


    Inace....

    dinamo-drake1.jpg
  • Paggini
    19.7k
    Bio sam okej s tim da prodamo Sučića za 10 milja u Como jer sam očito zaboravio koliko je dobar u ova 2 mjeseca pauzehardek

    A neki nisu bili ok s prodajom spikica za 1.5 milijun jer su zaboravili koliko je los :)
  • Orc123
    7.8k
    Cim se sredina stabilizirala odmah je to drugacija igra i sve....sredina je srce momcadi...i da, filipovic dosta dobro igra nogom.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Sučić ce eksplodirat ove sezonedon

    Ima da ga nagodinu uvaljamo za 8+1 u Salernitanu. :cool:
  • E46
    634
    Njega treba sto prije zavrsiti taj transfer da vise nikada ne obuce sveti dres. Hvala i doviđenja!
  • cibona
    2.9k
    To nisu ni dvojbe. To je jednostavna činjenica. Od ademija su u veznom redu bolji apsolutno svi. Jedino sam od vrbe očekivao više.

    Ps. kačavenda mi je najveće iznenađenje. Neka samo tako nastavi.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Sve pet, imaš svoje mišljenje, ali ne volim kad se ozbiljni zaključci donose nakon prve utakmice. Jedino što se možda zaključiti da ekipa u 2. poluvremenu više grize i lakše su im noge. Što je s jedne strane i razumljivo.
  • Zg123
    215
    Bas me zanima hoce li Jakir imati muda staviti na klupu Ristovskog i Ademija, Misic je isto na tankom ledu, ali ajde manje je kritican od ove dvojice
  • Dzgšb
    812
    Rog Sučić Pavić kao Xavi Iniesta busquets, vrhh
  • E46
    634
    Kačavenda igra kao da nikad nije imao povredu koljena dva puta.
  • miro
    4.4k
    Ovaj mali Horvat mi je otkrivenje za sada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.