• CrouchTomislavgrad
    323
    "Neočekivani transfer, povratak Brekala u Dinamo!"
  • Paggini
    19.7k
    Lokomotiv bi svakako pristao na ovo jer od viška glava ne boli, ali oni već imaju skroz dobre opcije na toj poziciji i u liniji iza napadača općenito.Daliban

    Stari, bacio sam rendom glupi klub hahah, ali hvala na analizi!

    ↪Paggini "Neočekivani transfer, povratak Brekala u Dinamo!"CrouchTomislavgrad

    Hahahah "Dinamo se ispričao Brekalu na tretmanu, Brekalo: "opraštam Dinamu!". Plaća po prvim izvorima iznosi 1.2 milijun eura!"
  • čovjekjogurt
    617
    Špikić puno nije vredan ali vređati ga ne dam!
  • IvanS
    161
    Koliko smo mi zadovoljni obranom?
    Bekovi rekao bih vrlo dobri
    Ogiwara, Mauro + RPG, Mikić. Tu ništa ne bih mijenjao .

    Ali stoperi? Hrpa kvantitete ali koliko je tu kvalitete?
    KTC,Max, Perić, Torrente , Rile
    Jakirević i Zebic su talentirani ali ipak pre mladi za tu poziciju.
    Zagi

    Rile bi trebao biti na popisu bekova, a to što zbog iskustva nekad igra stopera, to nije dobro.
    Svakako bi bilo dobro dovesti još jednog stopera, po mogućnosti za prvi sastav.

    Bekovi su mi ok.
  • Zagi
    7.6k
    Bolje za nas da igra stopera nego da uzima vrijeme Mikiću.
    A i ako će Torrente igrati lijevog stopera, drugi treba biti brži.
  • IstokKa96
    671
    @DiddyGuela teško je pomiriti interese 'tete' i nas i treba biti pošten pa priznati kako je očito zbog trenutne situacije kluba teško dovesti neko pojačanje za koje mi smatramo da bi trebalo.
    Želim puno uspjeha u navedenom 'teti', gospodinu Mariću, a nama strpljenja i nadam se zadovoljstva učinjenim sa završetkom prijelaznog roka.
  • Yovitssa
    624
    Odlazak Bukse u Midtjylland dobro dođe da se otrijeznimo i prestanemo fantazirati o poziciji Dinama u Europi. Svima nam je Dinamo svetinja, ali činjenica je da su Glava i ekipa ostavili spaljenu zemlju.
    Rezultatski Dinamo možda i egzistira solidno u Europi, ali organizacijski smo dosta pali, što uključuje i platežnu moć. Zato prestanite fantazirati o igračima od 2,5 mil € plaće ili o odštetama od 7-8 mil € (jer, eto, Olmo bi mogao u City pa ćemo tu ubrati neku lovu)...
    Ova uprava će očito okrenuti svaki cent dva puta i imaju moju punu podršku u tome! Vrijeme je da prestanemo plaćati talente i treće zamjene suhim zlatom, možda nakon par godina i mi dođemo do toga da kupimo tamo nekog Buksu za 5-6 mil €...
    Primjera radi, prošla uprava bi ladno otresla za Kaneka veću lovu, nova ga je posudila uz simboličan iznos (koji je opravdao), ali očito nije igrač za Dinamo i odlučeno je da ga se ne otkupi.
  • Dinaminjo
    929
    Ako Bruno ode, jel bi za 2m place uzeli Dzeku na 1 god?!
  • Orc123
    7.8k
    nikad , pa ni onda ....
  • keppi
    208
    Zbilja je čudo kako uopće opstajemo u sve većoj konkurenciji klubova koji recimo pripadaju u neku Europsku sredinu. Takvi bez problema daju 4-5 milja + plaću, a za nas je to sve teža da ne kažem nemoguća misija. Još nekako se i nosimo sa ukupnim proračunom, ali kada bi se analiziralo koliko je od tog proračuna sigurno svake godine (sponzori, tv prava...) vjerojatno smo po tome negdje na samom dnu. Svake godine iznova igramo sve na crno ili crveno....s hvala Bogu izuzetkom ove kada smo već u Euroligi.
  • Orc123
    7.8k
    Ja ocekujem neko zvucno ime na posudbu iz velikog kluba gdje ne igra sa mogucim otkupom....prosle godine smo tako bili na milimetar od Satriana....znaci, moze se.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je drago što taj Buksa nije došao nama. Drago mi je i što ne bacamo lovu na ocvale poljske napadače. Nije mi drago da nas se uopće povezuje s njima.
  • Daliban
    1.6k
    Nije mi Rile za stopera. Može pokrpat, ali najpametnije bi ga bilo prodat u Arabiju ako ima interesa. Rile mi na stoperu više ispada nego na beku.

    Jedino ako prodajemo Perkovića, možemo ostaviti Rileta pa da krpamo lijevog beka s RPG-om za svaki slučaj i po potrebi ako se Ogiwara ozllijedi. Tada bi bilo dobro imati Rileta kao rezervu Mikiću.
  • Orc123
    7.8k
    Ja mislim da ce nasi Perkovica prodavati ako dođe neka ponuda od cca 6mil eura na vise....
  • ShanKu
    734
    Možda se čeka prijateljska tekma, da se vidi di smo, kaj smo, kako smo, gdje fali koji igrač... a onda dolasci (?)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions