• immerwieder
    1.4k
    a i Ivković je imal jučer svojih pet minuta, u stilu
    ".. vidjeli smo već leipzig ove godine kako je dobro odigrao u liverpoolu…"
  • xavier
    12.1k
    Haaland stvarno trenutno izgleda kao pun pogodak i zapravo je nevjerojatno da nije završio u još "jačem" klubu, tim više što je United cijeli prijelazni rok tražio napadača, a Barca je očito trebala jednog.

    No Haalandov transfer je stvarno od početka bio jako čudan. Smiješno mala odštetna klauzula, ali veliki zahtjevi menadžera i tate te dosta velika tražena plaća. Plaću je Borussia uspjela dogovoriti na način da na početku ipak bude nešto niža, a kasnije da poraste. No zato je Haalandov otac dobio još više nego je inicijalno tražio.

    Konačne odštetne brojke su navodno 20 milijuna Salzburgu, 15 milijuna Raioli i 10 milijuna tati. Da se razumijemo, i dalje odšteta koja nije prevelika, ali smiješna je konstrukcija. Što predstavlja ovaj "tatin" dio? Hoće li kod idućeg transfera mama tražiti nekoliko milijuna ili možda stric, ujak..? A Raiolu i njegove dijelove neću uopće komentirati. Koja je njegova uloga u svemu tome da bi zaslužio takve iznose? Nisam inače pobornik teorija zavjere, ali ovo s njim je stvarno puno previše i pitanje je kome zapravo sav taj novac ide i kakve se usluge time zapravo plaćaju.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Mnogi klubovi, ili skoro svi su se ogradili od njegovog dolaska zbog Raiole.
    Netko iz Bayerna je to otvoreno rekao, ovi iz Uniteda također.
    Sa Raiolom su uvijek mutna posla, i ti milijuni tati su mutni također.
  • xavier
    12.1k


    Naravno, to i kažem. Znači sve je više klubova kojima je dosta pregovaranja s njim i davanja milijuna i milijuna njemu kao "posredniku". No igrači ga i dalje imaju za menadžera. Pitanje je što on točno donosi igraču kad je očito postao zapreka prilikom pregovaranja s nekim klubovima.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    zbog toga(agent Raiola) i nije išao u Manchester isto kao i Olmo u Milano....
    Za mene opet odličan potez Hallanda otic u BVB ako misli se i dalje razvijat i gradit karijeru....jer takva je Borussia
    (Reus,prije par sezona Gotze ,Hummels,Lewadowski,sad su tu Sancho i Hakimi od kojih su igrače napravili)
  • xavier
    12.1k


    Olmo nije išao u Milan jer to sam nije želio. United i Bayern nisu željeli pregovarati s Haalandom zbog Raiole. Nije baš ista stvar.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    onda i nije ista stvar ...ja sam cini mi se na SN čito da Milan zbog Olmovog agenta nije ga htio potpisat
  • Cosey
    515
    Za Haalanda, isto kao i za Olma, je puno bolje da je završio tu gdje je završio nego u Milanu, Bayernu ili Unitedu. Govorim, naravno, sa sportskog aspekta.
  • deda
    32.9k
    Olmo ima točno utvrđen plan. Došao je u razvojni klub u kojem je dosegao limit svog kapaciteta na tom nivou, sad se pomaknuo razinu više, a za 3-4 godine će u top 5 klubova Europe.
  • marcio amoroso
    36.8k

    I ja mislim da on ima plan, ali ne ide baš uvijek sve po planu.
    Jedan trener koji te ne gotivi ili jedna ozljeda sve planove poremeti. Olmu je plus što je fokusiran na nogomet i nije neka budala kao neki koje smo tu više puta navodili.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ja mislim da sam pročitao da je Haalandova otkupna klauzula sada na 60 milijuna, također ne previše novca za ovo što dečko trenutno prikazuje.
    Problem je što je provizija za Raiolu također enormno narasla, ako se dobro sjećam sada je 40 milijuna.
    I ja se pitam kao kolega @xavier zašto ti igrači uopće dopuštaju da im jedan Raiola dogovara transfere kad je svima jasno da lik očigledno najviše gleda na svoj džep.
    Objašnjenje može biti samo da i njima izvuče ugovore koji netko drugi nebi.
  • Bosna86
    11.7k
    Šibenik vodio 3:0 pa sve prosuo... 3:3 na kraju protiv Rudesa
  • dzg7
    298
    Kakav drugi gol za sibenik, smijesno
  • deda
    32.9k
    Ova Corona prestala biti zajebancija. Odgođena tekma Inter - Sampdoria koja se trebala igrati sutra navečer. Atalanta - Sasuolo i Verona - Cagliari također.
  • deda
    32.9k
    Otkazano i Torino - Parma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.