• marcio amoroso
    36.8k

    Za mene nije iznenađenje. United odlično igra protiv velikih, gubi od malih klubova. Od velikih su izgubili samo od Liverpoola vani.
  • Neki tip
    21.3k
    ali i jedini uspjeli ne izgubiti u PL od njih.. kod kuće odigrali 1-1.

    Dodatno, oscilacije kod Chelsea nisu čudne i stoga što je to prilicno mlada momcad, s nestabilnom obranom i problemima na vratarskoj poziciji. Strasno puno golova primaju, najviše među prvih 8, 9 momčadi, a 4. su..
  • marcio amoroso
    36.8k

    Upravo tako. United mi je najdraži strani klub i apsolutno svaku ih gledam.
    Odlično igraju protiv velikih a jadno protiv malih.
  • Neki tip
    21.3k
    onda smo u suprotstavljenim taborima.. :) ja se nikad nisam uspio vezati bas za neki strani klub, jer to dosta vezem uz identitet (o cemu sam pisao na Zoni), ali ako bih neki morao izabrati, onda je to bez dvojbe - Liverpool. :)

    Nego, sto mislis da je razlog slabe igre protiv malih? Po meni je to obicno znak manjka karaktera ili bolje receno, pobjednickog duha u momcadi?
  • marcio amoroso
    36.8k

    United, Celtic, Inter. Tim redoslijedom.
    Ma ne vežem se ja sa njima, samo su mi dragi. Ne ostaje više ljubavi, sve ide Dinamu :love:
  • Nino Bule
    13.9k
    Danasnje suđenje na che utd je bilo kriminalno, i taylor i VAR soba. Cist crveni maguireu oprosten i ponisten gol chelseja za 1 1. Kovacic danas odigrao odlicno prvo poluvrijeme.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Englezi daleko najgori po pitanju korišćenja VAR-a

    Talijani i njemci su meni barem odlicni iznimka jer se ne koristi baš protiv Juventusa vec samo štetu protiv njihovih suparnika(Sassuolo,Genoa,Milan, Atalanta...)

    Nego kad smo kod VAR-a i suđenja jel znate da je igraču Osijeka poništen žuti jer nije bio penal i u drugom poluvremenu je dobio zuti i zbog čega je Nenad prigovarao jer je trebao dobiti crveni karton(crveni bi bio prije gola Osijeka i crvenog Dilavera....)

    Navijam za Dinamo i to je jedini klub ciji sam navijač u smislu "navijač" a od drugih klubova čiji sam "simpatizer" ili da ih favorizujem pa definitivno Manchester i Milan :smile:
  • Crusades1986
    12.7k
    Dinamo i Liverpool. Pratim i navijam za oba kluba. Razlog je taj sto sam se bavio s nogometom pa mi nije "cudno" pratit i navijat za strani klub. Al da se desi međusobni susret zna se za koga bi se navijalo. Dzg :heart:
  • Infinity
    16.5k
    Skroz je OK navijati za strani klub. Ja od domacih navijam tu za lokalnog nizeligasa, a od stranih za Dinamo :cool:
  • Neki tip
    21.3k
    Naravno da je ok navijati (i) za strani klub, nitko se ne treba opravdavati zbog toga.
    Pa pol foruma, vidim pod "ostali sportovi", navija za nekakve divove, šljuke, patke, đavole i pingvine. Nakon toga se snebivati nad time što netko uz Dinamo simpatizira i još poneki europski nogometni klub bi zbilja bilo smiješno. :)
  • xavier
    12.1k
    Pa pol foruma, vidim pod "ostali sportovi", navija za nekakve divove, šljuke, patke, đavole i pingvineNeki tip sa Zapada

    Sad zvučiš kao da imaš 60-70 godina, a zapravo si koju godinu mlađi od mene :blush:
  • Neki tip
    21.3k
    :lol:
    U pravu si zapravo, stari ljudi točno tako reagiraju kad ne razumiju.. i to je upravo sa mnom slučaj. Ne kužim što je privlačno u, npr., nekakvim "divovima" iz dalekog grada s čijom poviješću i identitetom baš nikakve veze nemam, u sportu koji mi je potpuno stran.
    Ne kažem to osuđivački, ni najmanje, toliko starmao ipak nisam. :) Mogu pojmiti da se neko zakači za dinamičan sport i da se zbog neke mitske tekme ili priče ili koječega zakači i na neki klub koji onda "podržava".
    Samo velim da je to meni ko kakvom didi iz Like upoznavanje preko Facebooka - nerazumljivo i malo smiješno. :)
  • xavier
    12.1k


    Kod mene to nije nikakva "pomodnost". Ja klubove za koje navijam (odnosno "simpatiziram ih" ako govorimo o stranim klubovima) nikad nisam mijenjao.

    Što se tiče nogometa United i to još iz vremena kad Ferguson nije imao prvi naslov s njima. Uz United su mi donekle dragi i Inter i Atletico, ali puno manje nego United.

    U NBA Knicksi još iz vremena kad se Jordan borio za svoj prvi naslov. NFL je došao puno kasnije, ali tu nije bilo dileme. Znam da će to nekom biti smiješno, ali ako sam u NBA za momčad iz NY, onda nema dileme da će i NFL momčad biti iz istog grada (to su "divovi" koje si spominjao).
  • Navijač Dinama
    8.4k
    h9ci9sr3c446bxql.jpg
    :chin: :chin: impresivno..
    Koreografija sa BvB - PSG
  • Neki tip
    21.3k
    to mi je jedan od nogometnih snova.. biti na tekmi Borussije Dortmund.

    Putujem relativno cesto i posvuda, ali jos mi se Dortmund nije zalomio. :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.