• Paggini
    19.7k


    E da, bravo, u pravu si! Mogla bi u tom slučaju biti zaklada Nema Predaje.

    Dodatno pitanje - matchworn dresovi idu preko prijašnje matchworn stranice?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Stvarno bih volio da dinamo uvijek ima opciju kupnje dresa bez ijednog sponzora.NORTE

    To je sve stvar ugovora.

    Ja sam imao problem s doplatom za sponzora jer mi je to bilo glupo, govorio sam da sam siguran kako bi svaki sponzor vrlo rado pokrio trošak printa svog loga na dres koji nosi navijač tako da navijač može birati hoće li sa sponzorom ili bez - i da to ne utječe na cijenu. I bio sam u pravu, jer sponzor sada plaća da bude na svim dresovima. Velim, nemam apsolutno nikakav problem s tim ako Dinamo od toga ima koristi. A znamo da ima.

    Možda bude pokoji dres bez reklame za sve nas koji smo fanovi Dinamovih gostujućih utakmica u europi, u državama koje brane reklamiranje kladionice na dresu, pa nam u čast toga i klub izađe u susret :cool:badjibadara

    To će biti rariteti za kolekcionare :) S tim da vidim kako Šahtar (koji isto ima Favbet na prsima) ima drugu reklamu kad igra europske utakmice, ne prazan dres. Doduše, radi se o holdingu njihovog vlasnika Ahmetova, ali zanimljivo. I mi smo svojedobno na Pumi, ak se ne varam, imali Konzum na prsima, ali samo za utakmice LP.
  • plavi72
    831
    Konzum nije bio samo u lp ,bio je te 2011./2012. (1.godina pume) i na dresovima kojim smo igrali hnl !
  • NORTE
    11.4k
    Čini mi se da ćemo na svim europskim gostovanjima igrati bez logotipa favbeta.

    Čisti dres gdje je fokus na sveti grb bio bi idealna stvar.
  • badjibadara
    3.1k
    Konzum na prsima, ali samo za utakmice LP.Bosskovitz

    Konzum se javio nakon ulaska u LP. U kvalama protiv Neftchija i Malmo-a nije bilo sponzora na dresu. Kasnije smo imali kroz sezonu na svim tekmama.
  • Agramer86
    330
    Ajme majko koliko je to bila ružna reklama. Pravokutni bijeli print na plavom dresu... Osobno sam za to da se dres prodaje sa sponzorima
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne vidim zašto bi igrali bez logotipa Favbeta na svim gostovanjima, kad se u velikoj većini europskih država kladionice najnormalnije oglašavaju?
  • xavier
    12k
    Ne vidim zašto bi igrali bez logotipa Favbeta na svim gostovanjima, kad se u velikoj većini europskih država kladionice najnormalnije oglašavaju?scooniepenn

    U manjini su države gdje se kladionice uopće ne smiju oglašavati, ali ima država gdje se isključivo domaće kladionice smiju oglašavati pa je bilo slučajeva da mi nemamo PSK na dresu iako domaćin uredno ima reklamu kladionice.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Mislim da idu i dalje... Skup sport :sweat:
    Platiš na izbidanu cijenu 10% naknadu njima, zatim 25% PDV i još shipping...
    Ja sam si piknuo ove godine nekaj za uspomenu na povijesnu sezonu, al me gospođa htjela streljati zbog kinte :lol:
  • Facke
    3.6k
    Kakuv je novi dres ? Kakva je kvaliteta?
  • IceMan
    2k
    Možda nekome čudno al ja ću radije platiti više samo da imam sponzor dolje…

    Dres mi nekako zgleda kompletnije.
  • Olmic
    3.6k
    isti kao adidas
  • Pop corn
    8.1k
    Kakuv je novi dres ? Kakva je kvaliteta?Facke

    20 posto lakši od adidasovog od prošle sezone.

    Dukse i ostalo na dodir vidiš da je kvaliteta....

    Dodatno pitanje - matchworn dresovi idu preko prijašnje matchworn stranice?Paggini

    Idu i dalje, klub ima vrlo pristojne prihode od te suradnje
  • Paggini
    19.7k
    Idu i dalje, klub ima vrlo pristojne prihode od te suradnjePop corn

    Onda top, hvala!
  • ZgDLions
    395


    Evo žena snimila, pa da ne propadne
    :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.