• Zvone92
    28



    potpisujem sve, dodao bih recimo Tekpeteya o kojem se isto pričalo.. ti igrači su instant pojačanja i to su kapitalci.. naravno, njih se treba i platiti
  • Patrick1996
    61
    To je to o cemu pricam.. To mogu bit kapitalci al jbg.. nemozes i ovce i novce.. ako oces uspijeh i plasman u LP koji ce ti donjet 30-40 milja, onda jbg moras iskesirat 5 milijuna...
    Ako to nisi u stanju onda k vragu
  • Patak
    2.9k
    Čuj skautska služba. Možemo možda znati tko je član te famozne skautske službe i tko je od njih uživo pogledao tog Kolumbijca...
  • Haza
    4.1k
    I da, nema potrebe danima pisati o Pašaliću, niti napadati kolegu Patrick1996, jer ga voli i nogometno cijeni.
    Ako hoćete paralelu, vi koji mu pišete da ima jednu ozbiljnu seniorsku sezonu, pitam vas, koliko je ozbiljnih seniorskih sezona s 24 godine imao Bruno Petković.
    Dečko ima svoje mišljenje, vi imate svoje, nema potrebe da se danima prepirete.
    Idemo dalje, nove teme. Meni osobno Pašalić u Dinamo za ok lovu je super opcija. Pod normalnu mislim maks 2.5 mil eura. Posebice ako bi recimo Špikića utopili za 2 mil eura. To bi bio po meni top posao, ako bi za neznatno veću lovu imali trade Pašalić - Špikić.
  • Paggini
    19.7k
    Pašalić kao rotacija na desnom krilu, vrhunski :cool:
  • mali M
    5k
    eni osobno Pašalić u Dinamo za ok lovu je super opcija. Pod normalnu mislim maks 2.5 mil eura.Haza

    ma to Haza nitko ne osporava. Mene kod Patrika ne žulja opsjednutost Pašalićem, nego fokus na "ove koje vidimo i znamo".. ta teorija scoutinga nas je daleko dovela u prošlosti... samo to kažem...
  • dd29
    536

    pa špika je desno krilo, ne mora bit ljevak
    i kramarić i mario pašalić su dešnjaci koji igraju tu poziciju u reprezentaciji, siguran sam da će špikić vrlo brzo preuzeti tu poziciju od marca pašalića, ipak vrijede podjednako po tvom sudu, a špika je puno iskusniji u europskim utakmicama i dokazaniji na terenima hnl-a
    samo što je stvarnost drugačija, jedan će preuzeti vjerojatno poziciju prvog desnog krila repke, a drugi preći u neki bitno slabiji klub od dinama, gdje mu je uostalom i mjesto.

    ali nije ni bitno, jer miško neće prodati pašalića u dinamo, a ne da mi se raspravljati o šta bi bilo-kad bi bilo, pogotovo u radno vrijeme
  • Zvone92
    28


    Moramo biti realni, ako smo mogli dati 4mil za Boška Šutala, ako smo uprihodili 30-40mil prošle sezone, ove imamo sigurnih ajmo reć ugrubo 20, riješili smo se nekih ugovora, plaća.. mora se uložiti u nekog, mora biti neki top target za 3-4-5mil.. ovo s Pjacom je sreća da smo tako jeftino prošli i njegova volja i želja prema Dinamu, naravno da se treba gledati i free agente, ali top targeti nisu free agenti
  • don
    5.6k
    Pero nakon čitanja zone jučer:

    IMG-1198.jpg
  • dd29
    536

    bravo, genijalno, svi igrači iz hnl-a će se vječno uspoređivati s jurićem, bočkajem, štefuljom, ali stranci nikad neće s lecjaksom, goncalom, calellom i morem drugih stranaca od kojih je uspio 1 od 20
  • mali M
    5k
    ali top targeti nisu free agentiZvone92

    pa znaš šta, čak se i nebi složio. Ima ih, pogotovo za Dinamov rang. Naravno da nemremo pucat na Mbapea ako mu ističe ugovor, ali nekog kom možemo dat dobru plaću i da je srednji viši rang igrača možemo se hrvat za njega.

    bravo, genijalno, svi igrači iz hnl-a će se vječno uspoređivati s jurićem, bočkajem, štefuljom, ali stranci nikad neće s lecjaksom, goncalom, calellom i morem drugih stranaca od kojih je uspio 1 od 20dd29

    čitati sa razumjevanjem... kritiziram svaki scouting koji je napravljen od prošle ekipe jer ga zapravo i nije bilo. da ga je bilo nebi imali štefulje, juriće, lecjakse, goncale i slične. A kritiziram i kritizirat ću uvijek stav ovog vidimo i znamo. To jedan klub ranga Dinama, ili ranga koji Dinamo želi biti, nesmije koristiti ako referentnu točku. I btw. kolko imaš godina, pa Calello nije uopće bio takav promašaj...
  • scooniepenn
    3.3k
    Ajmo ne izmišljati gluposti. Kao prvo, na dijelu tih stranaca se isključivo i jedino prala lova. To realno zna i baka na placu, osim ako se nisi upravo probudio iz kriokomore nakon 15 godina. I druga stvar, netko je već u više navrata naveo podatak koliko je zarađeno na strancima, a koliko na pojačanjima iz HNL-a. Nisam za to da se HNL ne uzima u obzir, već se prije svega treba dobro skautirati nadarene klince, a platiti samo onaj kalibar mladih igrača gdje se kvaliteta može rezati nožem.dd29
  • Kaktus Car
    491


    OK, daj ti onda navedi zadnjeg igrača iz moćnog HNL-a koji nije došao iz Lokomotive a koji je bio pojačanje.

    Trenutno isto u HNL-u nema pojačanja za Dinamo. To je tako. Činjenica da su ljudi u Hrvatskoj najbolje upoznati s HNL igračima ne znači da bi se automatski i struka trebala limitirati na plitak bazen u kojem nema igrača za Dinamo.
  • Facke
    3.6k


    Za tu lovu je M.Pasalic doder da. I dober je igrac.
    V iste je vreme bil v momcadi ko Chris Fuhrich v Dortmundu 2. Fuhrich je presel v Padernborn i onda v Stuttgart gde je ovu proslu sezonu eksploderal. Ja sam mislenja da Marco nije na 100% svojih mogucnosti i da bi mogel biti jos pune bolji.

    @Patrick1996 nemoj se osecati napadnute na moj post. Same nemreme ni ja niti ti znati kakuv je igrac taj kolumbijec i kulke nam bi mogel pomoci.
  • Zvone92
    28

    Slažem se da postoje i free agenti tipa Asano koji bi potencijalno mogao biti top target, al onda se intenzivno mora raditi na dovođenju njega, a ne da ti ode u jebenu Mallorcu igrač s takvim pedigreom kraj tebe koji si na korak do Lige prvaka.. ako nećeš uložit par milijuna u transfer, uloži u plaću free agenta.. nije sramota dat 600-700k godišnju plaću igraču koji je sigurno prva postava a stiže kao free agent
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions