• Jurki
    11.7k
    Špika je ok rotacijski igrac. Međutim kolku placu ima, da je dugo u klubu.. a igracki nije napredoval.. najbolje i za njega i nas da on ode u MLS.. nek pobere pare Amerima i to je to.
    Odsteta je ok.. mozda bi se moglo nategnuti na 2 milje.. al o tom potom.
    Moramo dopeljati jedno jace i jedno razvojno krilo.. i bit ce to ok.
  • Orc123
    7.8k
    ako ti je to zivotni cilj, moze. Ali kasnis, trebao si se vec javiti za Bockaja, Sutala, Jurica, Stefulja, Cabraje, Menala, pa i spikica i ostalih....
  • Paggini
    19.7k
    Potencijalna prodaja Špikića? Pa ovaj prijelazni rok gori :fire: :fire: :fire: :fire:
  • Eduardo
    20k
    brate?? Sori, kako mozes usporedit jednog bockaja i reprezentativca pasalica?
    Pasalic je zvijer, u stanju sam odlucit tekme… potencijal nemili… nemoj molim te
    Patrick1996

    Di je Pašalić bio dok je Pero Bombardero svojim golovima rušio PSV, Hajduk, Rijeku... :roll:
  • CastAway1986
    1.4k
    Ricku je desno krilo prirodna pozicija a u Ludogoretsu igra na obje strane..Ma svejedno majstore od ova dva brazilca koja god bi uzeli bili bi jako dobra pojačanja..

    mislim da je Maric rekao da će krilo za prvih 11 doći iz inozemstva a sumnjam da bi Pasalic dolazio kao rotacija..
  • Krizy
    43.2k
    Pasalic je zvijer, u stanju sam odlucit tekmePatrick1996

    Kad će početi odlučivati tekme?
    U Rijeci je odlučio samo tri u sezoni, a klubovima iz gornje polovice ljestvice zabio 3 gola i upisao asistenciju u 17 utakmica
  • miro
    4.4k
    Riješit se 2 desna krila u roku mjesec dana? Ne znam, mislim da bi bila greška prodat Špiku ispod 3 milje, jer za manje ne možemo dovest zamjenu. Najviše me strah da u tom slučaju Stojkovića ne prebace na desno krilo, gdje ne može pružiti ni blizu partije ko u sredini
  • kariola86
    69
    Marco će krajem kolovoza biti igrač Dinama... Rijeka će ga morati prodati nakon kvalifikacijskih utakmica. A Bara, Marco i njegova obitelj žele samo u Dinamo, što znači da će se Rijeka nekako morati dogovoriti s nama.

    Iz jučerašnjeg intervjua sa Sopićem može se također zaključiti da Rijeka mora prodati Marca.
  • GOAT
    1.2k
    Rusio je i benze, a to je ono sto Pasalic nikad nece moci. Pero gospodine
  • Patak
    2.9k
    Ajd da i Špikić ode konačno da forum odahne od prigovora na njegov račun.

    Dakle, da sumiramo na desnom krilu bi Špikinim odlaskom ostali bez oba igrača iz prošle sezone, Kaneka jer smo ponudili 600k umjesto 1,1M koliko su tražili Japanci i Špike, igrača od 25g sa velikim iskustvom igranja u europskim ligama za 1,5M. Uz to Stojković se opet ozlijedio.

    I što sad? Tražiti dva krila u inozemstvu kako je rekao Marić ili ići po Marca Pašalića kojemu će Miško povećati cijenu kad vidi da nemamo nikoga na toj poziciji...
  • GOAT
    1.2k
    Prodat dva limitirana krila i pokusat dovesti bolje je neka moja ideja pa možda bi s tim trebali pokusat sta mislis?
  • dd29
    536


    Poprilično sam uvjeren da je Baturina imao još lošiju statistiku prošle sezone, znam da u HNL-u u derbijima nije napravio praktički ništa značajno, pa opet znamo kakav je igrač
    tako da to ne bih uzeo pašaliću za zlo, lik je u sedmom mjesecu 2023 bio u trećoj njemačkoj, a godinu dana kasnije na europskom prvenstvu, a cijena na tm-u mu se udeseterostručila s 350 tisuća na 4 milijuna, to govori kakvu je sezonu imao

    EDIT: Bati u 12 utakmica protiv hajduka, rijeke i osijeka u HNL-u 0 golova i 1 asistencija
  • Patak
    2.9k
    Pa mislim da je to dobra ideja. Samo koliko dođe jedno dobro desno krilo koje bi bilo odmah za prvih 11 u Dinamu? Ja bi rekao 5M...
  • Zg123
    215
    Da li stvarno mislis da ce netko za igraca koji u HNL-u u 135 nastupa ima 19 golova i 16 asistencija dati 3 milke?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions