• dd29
    536

    Znači 4 je previše za pašalića koji je u repki jer treća reprezentacija svijeta nema boljeg na toj poziciji, ali je 1.5-2 sasvim ok za špikića. Koliko je onda ok za pašalića, 2.5?
  • mali M
    5k
    A uz to bi ja uvijek preferirao naseg decka s nasih prostora kojeg smo vec vidli i kojeg znamoPatrick1996

    ah taj dobri stari skauting Dinama. Ležiš, udaraš čevose, pivica u ruci, gledaš sažetke HNL-a i gladiš brk kako ih možeš dobro procjeniti. Ako ti se neki svidi, nije bed ni potegnuti "službeno putovanje" do Šibenika da snimiš malog Jurića kako se pretvara u Benzemu..
    Hjooooooo, dobri stari dani kada nisi morao razmišljati nego po intuiciji i sažecima izabrao talent za Dinamo..
  • Patrick1996
    61
    Tocno da ... to su sasvim neki cudni argumenti ... al eto
  • Patrick1996
    61
    onda znaci bolje po stranca?! hahaha
  • Orc123
    7.8k
    da realna cijena 2,5....da te podsjetim i Spika je bio na predpozivu. Spika iza sebe ima 5 seniorskih sezona tj. Gotovo 150 seniorskih utakmica, ima 10 puta vise europskih utakmica u nogama, igra za Dinamo.....dokazao se kao hnl kvaliteta vec u Gorici, a u Dinamu ima i svijetlih trenutaka. Samo je 1 godinu stariji od Pasalica.
    Ajmo sad za Pasalica....ima 35 seniorskih utakmica i 6 golova i jednu seniorsku sezonu u 24 godine....jel realna cijena? Za tvoju info ispali smo iz skupina na EP a Pasalic nije igrao ninminute....reci mi jos jedno desno krilo i da je ljevak i da je blizu repke, pa cak i mlade?
  • GOAT
    1.2k
    taj da je tako dobar, nebi igrao tamo di sad igraPatrick1996

    Daj tvoj da je tako dobar probio bi se u prvu ekipu Dortmunda, nebi igrao tamo di sad igra
  • dd29
    536
    Na ovoj temi si kapitalac samo ako zadovoljavaš sljedeće uvjete:
    1) nisi iz HNL-a ili ne daj Bože Slovenije
    2) više-manje dominiraš nekom lošijom ligom poput bugarske i sličnih
    3) s 20 godina si igrao u sedmoj brazilskoj, ali si s 23-24 brutalan igrač ludogoretsa ili sličnih jer ne može svatko imat 5 golova i asistencija protiv boteva iz plovdiva i varne

    za takve igrače se isplati dati 4-5 milijuna jer su 'atraktivni', pogotovo ako su tamnoputi, nitko ih nije gledao, ali nisu dosadni kao igrači iz hnl-a, pa čak ako naši doguraju i do reprezentacije
  • Facke
    3.6k


    Sa 20 godina je Marco Pasalic igral cetvrtu njemacku Ligu. Opce nermes usporediti decka s Kolumbije i Pasalica. Si videl kak decko kolumbijec igra? Nisi kak niti ja. Znaci nemres reci da nam nebu mogel pomoci u europe ak se transfer ostvari. Za te postoji scout sluzba.
  • Patrick1996
    61
    Na kojem svijetu i planetu se spikic pokazao kao kvaliteta? Ja sam gledajuci njega vise zvici izgubio nego sto sam se veselio
  • mali M
    5k
    onda znaci bolje po stranca?! hahahaPatrick1996

    ne nego se onda primi posranog posla za koji si plaćen kao scout! Posao scouta nije da utipka LWF ili CD na google pa što mu već izbaci. Malo je tu više posla.
    Ti kao da si pao s Marsa, pa gdje si bio prošlih 2 desetljeća kad se prala lova na tim "lokalcima" koje vidimo i znamo..
    A dobro, možda zbilja pričam s trinajstgodišnjakom koji ne doživljava ovo desetljećima pa ni nemože shvatiti...

    za takve igrače se isplati dati 4-5 milijuna jer su 'atraktivni', pogotovo ako su tamnoputi, nitko ih nije gledao, ali nisu dosadni kao igrači iz hnl-a, pa čak ako naši doguraju i do reprezentacijedd29

    lupaš kao i tvoj frendić Patrik, pa zar mislite da scout služba ne gleda pojačanja i ne prati ih? ne gleda njihov razvoj i kako se prilagođavaju okolini. Kažeš ti "nitko ih nije gledao".. TKO?? ja i ti? to sigurno, ali ako se klub za njih zainteresira budi siguran da će ih se dobro pregledati.
    Nismo se još uspjeli riješiti svih pijavica u vidu Jurića, Bočkaja, Štefulja i sličnih a vi bi već nove dovodili... Sedmi Be, Sedmi Be!!!!!
  • Haza
    4.1k

    Nisi mene pitao;)
    Ali meni je instant pojačanje za Dinamo igrač klase Adam Traore iz Ferencvarosa, ili svojevremeno Despodov iz Ludogoretsa.
    Obojica imaju veliko iskustvo, znanje, i tu nema prilagodbe, oni odmah isporučuju rezultat. Despodov je prošlost, ali Traore, siguran sam da je nama dostupan. Ne mora biti on, ali onaj Kolumbijac koji se spominje, on je kišna glista za Traorea.
    Isto tako, mi smo prije deset godina, kad smo bili na dnu, doveli jednog Junior Fernandesa, ako mi sad, kad imamo klub, rezultate, i osiguranu Europu, nismo u stanju posuditi nekog top igrača iz lige petice uz mogućnost otkupa, onda hebemu miša.
    Tu rizika nema, ako se dokaže, platiš, ako ne, idemo iduće sezone tražiti novog, ali nama na desnom krilu i stoperu trebaju kapitalci, provjereno jaka imena, nikakvi kolumbijski anonimusi, oni mogu biti samo rotacijski igrači.
  • Orc123
    7.8k
    jesi procitao sve cinjenice koje sam ti naveo...oces iskreno? Potpisao bih danas ostanak Spike ako bi dovodili Pasalica za 5 mil eura jer razlike u kvaliteti je mala do nikakva. Za 5 mil eura rijesis 3 kriticne pozicije, a ne jednu.
  • Patrick1996
    61
    e za takve se vec da raspravljat i pricati....ako si zabio dosta golova za ludogorets koji svake godine skoro pa igra playoff lp-a, onda to mozes procijenit kao nekakvog igraca od kojeg se ima sta ocekivat.. al ako zabijes 10 golova u kolumbijskoj ligi... pa halooo, 10 golova u kolumbiji mogu znacit 0-2 golova u HNL-u
  • DiddyGuela
    2k
    Inace u Denis podcastu jucer je u nekoliko navrata spomenut i Lovren. Navodno je aktualan njegov dolazak. Insajderi Haza,Miro,Sanjin... imate li vi kakve informacije i radi li se zbilja na njegovom povratku?

    Inace osobno nisam fan Dejana Lovrena. Pored onih svari iz proslosti, mislim da je prestar da bi nam bio od velike koristi.
  • Patrick1996
    61
    Konacno!!! Po Traore-a se moze ici!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions