• Tradicija bunta
    6.4k
    Oko cega dijelis nezadovoljstvo, oko interesa jednog stranog kluba za jednog igrača?
  • Daliban
    1.6k
    Oko cega dijelis nezadovoljstvo, oko interesa jednog stranog kluba za jednog igrača?Tradicija bunta

    Da.

    Oko čega ti dijeliš nezadovoljstvo? Oko insajdera koji je dokazao da ima konkretne informacije i slijedom čega možemo pretpostaviti da ova priča nije bez glave i repa? Oko toga što se diže buka zbog potencijalne prodaje Sučića? Što ti konkretno smeta?
  • Krizy
    43k

    1. Rekao je da mu je najvažnije naći filijalu. Mi šaljemo igrače u Goricu da ih školuje Vidović.
    2. Prve dane prijelaznog roka je Bulata poklonio svom bivšem šefu. Taj šef je trener u klubu u kojem vlada veći cirkus od prošlosezonskog Rudeša i još nije ugradio obavezu kupnje iduće sezone.
    3. Poslao je podcjenjivačku ponudu za AGČ kojeg je smatrao ključnim pojačanjem u veznoj liniji za iduću sezonu.
    4. Dogovara prodaju budućeg reprezentativca Sučića za smiješan iznos, a kao zamjenu želi dovesti 26godišnjeg igrača kojem je plafon karijere Olimpija.
    5. Nateže se sa Šotičekom preko novina.
    6. Insajderi su pisali da se žali da ga sabotiraju razni agenti. Ako se ne može izboriti sa hijenama, onda nije za ovaj posao.
    7. Riješio se djela loših ugovora.
    Captain America


    1. Da je to lako riješiti, riješile bi dosadašnje uprave. Bilo je jako puno čišćenja na svim razinama, razumljivo je da još uvijek nije uspio.

    Slanje igrača u ovakvu Goricu ne mora biti loše. Rijeka je u raspali HD poslala 6 igrača i od njih dobila Frigana, Galešića, Smolčića i Hodžu.

    Osim dobrih rezultata, dobili su 5.5M za Frigana, a u ostalima imaju vrlo dobar potencijal za prodaju, kada za to dođe vrijeme.

    2. Za ovo se slažem. Ne volim posudbe bez obaveze otkupa, ako na igrača više ne računamo. No Bulat očito nije imao dovoljno dobre ponude, inače bi ga prodali.

    Ima sjajan slobodnjak, ali pored toga nam nije radio razliku na terenu. Kod Jakirovića je bio naš najučinkovitiji veznjak, a nakon ozljede gotovo da nikako nije igrao u prvih 11 u 15 utakmica.

    To pokazuje da mu ni Jakirović nije previše vjerovao u utakmicamau kojima nije imao pravo na kiks, a očekujete da dobijemo 6-7 milijuna za njega.

    3. Ponuda se vjerojatno mogla povećati nakon ispitivanja terena. To što je on na EP-u povećao cijenu je druga stvar. I navodne ponude drugih klubova su bile u rangu ponude Dinama.

    4. I ovo se slažem, ali kako znamo da su navedeni iznosi točni? I kako znamo jel Elšnika želimo za zamjenu, ako su u 2024. u Dinamo došla 4 od spomenuta 42 igrača?

    5. I opet se slijepo vjeruje novinarima. Navodno je Šotiček prvo odbio ponudu, a nakon 3 dana novinari pišu da je izjavio da želi samo u Dinamo.
    Klasična transfer priča.

    6. Još jedna šuplja priča. Kako su onda došli Pierre-Gabriel, Torrente i Pjaca u prvim mjesecima rada? A borbe i pregovori s hijenama (npr. Bara) pokazuju da je postavljena određena ljestvica takvima i definitivno im se pokazalo zube.

    7. Ovo je negativno jer se nije riješio svih loših ugovora? Pa jel znaš kako je to težak posao, zašto bi Moha, Bočkaj i slični samo tako otišli negdje za manji novac.

    To su dugotrajni pregovori i evo dosta njih se uspio riješiti, vjerujem da će uspjeti riješiti i preostale, ali treba vremena.


    Što je najbitnije, Marić će odgovarati za eventualno loše odrađen posao, a ne nastaviti srozavati klub na svim razinama kao prethodni zaposlenici kluba.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Znači vi serete preventivno. Smeta vam nešto što se nije dogodilo. Dobro da se zna.
  • Haza
    4k
    Moram priznati, nakon povratka s plaže me dočekala kolektivna histerija (trebalo mi je dosta vremena da sve pročitam, a nije me bilo samo par sati).
    Međutim ističu se komentari kolega Captain America i Emilperska. Vrlo kvalitetno su iznijeli svoj stav i mišljenje.
    Mogu samo reći da se nadam da mali Sučić neće biti prodan, i da mu zamjena neće biti Elšnik.
    Isto tako, nisu mi jasni napadi na Miru, jel stvarno problem što je dečko dva sata prije novinara najavio potencijalni transfer.
    Kako god, nadajmo se najboljem, za mene prijelazni rok počinje 15.07., jer tada ćemo znati dal' Petko ostaje ili odlazi. Ako stvarno ode i on, a nemamo zamjenu za njega, nemamo ni za Sučića, nemamo ni desno krilo, onda se usuđujem napisati da bi u tom slučaju bili čak lošiji nego prošle sezone. Ali kažem, za sad je dosta kibidabi, možda ostanu obojica. Iako, mene bi najmanje zasmetao odlazak Petka od svih senatora i prvotimaca, iskreno bi želio vidjeti napadača u Dinamu koji puca na gol.
  • Noel
    5.9k
    Meni je zanimljivo kak se jave uvijek jedno te isti likovi koji su ogorčeni Dinamovim proljećem i novom upravom i onda jedva čekaju da se dogodi doslovno bilo kaj da bi mogli napadat i pljuvat. Da je sutra utakmica i playoff Lige Prvaka igrao bi reprezentativni napad Pjaca Baturina Petković. Mišić i Sučić iza njih. Kapitalac Pierre Gabriel i novo pojačanje Torentte obrana. Neva gol. Ovdje se priča i piše ko da je prodano trenutno pol momčadi. Ovdje je armagedon jer je napisao neki Miro Vugrinec s foruma o ponudi za igrača iz prvih 11. Igrač još nije prodan. Ponavljam NIKO NIJE SLUŽBENO PRODAN. Ako ga prodaju i ne nadomjeste igrača i izostanu rezultati onda možemo pričat o nesposobnom sportskom direktoru i sportskom sektoru. Puna podrška Mariću za ovaj prijelazni rok i za Pjacu i Torrentea i Pierre Gabriela.
  • GOAT
    1.2k
    Oko insajdera koji je dokazao da ima konkretne informacije i slijedom čega možemo pretpostaviti da ova priča nije bez glave i repa?Daliban

    Insajder koji je napisao da smo "pred dogovorom" dakle cijena jos moze gore, a i dolje. Sacekajmo pune informacije pa cemo imat zakljucak i onda pisi koliko te volja
  • Sixthway
    450
    Ako uđemo u LP ,svima će do zime cijena jako narasti , glupo je prodavati sad igrače na koje računaš dugoročno , Petar je jedan od onih igrača poslije Baturine koji mogu dosegnut 15 -20 miljuna vrijednost malo LP ,malo reprezentacija.
  • Daliban
    1.6k
    Znači vi serete preventivno. Smeta vam nešto što se nije dogodilo. Dobro da se zna.Tradicija bunta

    Bolje da seremo preventivno nego u prazno kada je stvar gotova. Tada je srati besmisleno.
  • Captain America
    17.6k
    No Bulat očito nije imao dovoljno dobre ponude, inače bi ga prodali.Krizy

    Mišljenja sam da se moglo pričekati onda jer se sigurno mogla dogovoriti ovakva posudba i za mjesec dana.

    I kako znamo jel Elšnika želimo za zamjenu, ako su u 2024. u Dinamo došla 4 od spomenuta 42 igrača?Krizy

    Iscurilo je njegovo ime, a ne vidim da su dečki koji imaju informacije ovdje iste demantirali. Mnogi igrači s kojima smo povezivani ovo ljeto su na kraju i ispali želje sportskog sektora (AGČ, Šotiček, Torrente, Pašalić). Samo je dolazak Filipovia bio grom iz vedra neba.

    Ovo je negativno jer se nije riješio svih loših ugovora? Pa jel znaš kako je to težak posao, zašto bi Moha, Bočkaj i slični samo tako otišli negdje za manji novac.Krizy

    Ovdje me nisi razumio. Nisam pisao samo negativne stvari. Svakako podržavam rješavanje loših ugovora. Nadam se da će biti još takvih odlazaka.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    U to se i pretvorilo ovo mjesto, u tebe i takve. U gomilu isfrustriranih likova koji lijece svoje frustracije ovdje. U redu je da netko da svoje vidjenje neke glasine, ali da netko cijelo popodne sipa otrov zato jer je Como postavio upit s cijenom za igraca... na sta ovo lici.
  • Dudu9
    812
    Dinamo mora prodavati da bi normalno funkcionirao, ko je protiv prodaje Petra nek kaže koga umjesto njega da klub proda Baturina,Perković Nevistić ko ima neku vrijednost?
  • Krulek
    433
    Opet ista priča. Očito uvijek netko traži da moraš biti politički korektan i ispričavati se na svom mišljenju kao i kod kritika Daliću poslije EP. Pa neka mi netko kaže do kada se neće smjeti uputiti objektivna kritika trenutnom SD ili Upravi, a da te ne proglase mamićevcem ili recimo Daliću , a da te ne proglase antihrvatom, antikatolikom ili nekim drugim nebulozama. Ljudi moji, shvatite da nema svetih krava koje su kao nekad bile zaštićene od kritika pa i po cijenu lišavanja slobode. Uvrjede, osobito na osobnoj razini nisu nikako poželjne, ali ako imaš dojam da netko ne radi svoj posao kako treba valjda možeš to reći bez da te netko zbog toga proziva.
  • VE86
    52
    Prijatelj mi je trener u omladinskom pogonu, redovno je sa igračima prica i tako. Kaze da Ce najvece pojačanje ove godine biti Marko Rog. Da ubija na treninzima
  • GOAT
    1.2k
    Očito uvijek netko traži da moraš biti politički korektan i ispričavati se na svom mišljenjuKrulek

    Jel se i mi tebi trebamo sad ispricati da budes zadovoljan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions