• Keyser Soze
    10k
    Mislim da gospodin iza profila kasni jedno 5 dana s informacijama.
  • Patrick1996
    61
    I ja sam procitao, rijesen je kolumbijac
  • DiddyGuela
    2k


    Svaka cast na znanju i strpljivosti koju pokazujes u svakom postu. Uzitak je citati tvoje upise jos od proslog foruma. Svaka tvoja konstruktivna kritika je vrh. Da vas/nas je barem vise ovakvih na ovom forumu.
  • MarK
    621
    Da sam Arsenal gledao bih Baturinu, a da sam Konyaspor gledao bih Špikića. Problem Dinama je što ne radi transfere od 1-3 milje na takvim igračima. Rijeka proda Murića, Osijek Hajradinovića, Hajduk Mlakara, Ismajlija, Jurića... Sve redom panjevi i dobiju po dva tri milijuna, a Dinamo takve ne može ni pokloniti. U čemu je stvar?
  • rioda
    4.8k
    U čemu je stvar?MarK

    U visokim ugovorima koje imaju u Dinamu. Klub mu neće ponuditi ni isto, kamoli više, a igrač neće ići na manju plaću.
  • GOAT
    1.2k
    a Dinamo takve ne može ni pokloniti. U čemu je stvar?MarK

    Vremena trenutno imamo, prvo i osnovno trebamo naci kupca i dogovoriti transfer. Mozemo ga pustiti jedino pred kraj transfer roka kad smo sve opcije potrosili + visoke place koje ovdje imaju..
  • Jurki
    11.7k
    Dinamo takve ne može ni pokloniti. U čemu je stvar?MarK
    Stvar je u tome da Dinamo daje svakoj panjini 300-400k odmah u startu.
    I kad se takva panjina dokaze ko panj.. onda je to nemoguce prodati. Onda placaj panjinu do kraja njegovog ugovora.
    Primjera ima milijardu.
    Edit: zato sam i protiv dovođenja trecine Lokse i pola Rijeke.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ajmo malo bit realni prije godinu dana niko nije ni znao ko je Petar Sučić, a kamoli da ce igrat i izborit 1 sastav, i da ćemo ga prodati za 10mil, Dinamova je realnost prodaja igrača jer proračun je 60mil izbrojite koliko imamo sigurnih pa ce sve bit jasno, dovesti Pjacu i ostala pojačanja a nikog prodati je znanstvena fantastikaDudu9

    Nemamo šta bit 'realni', realnost je ta da je dečko lani igrao bosansku ligu, a sad vrijedi 10 milijuna, realnost je da će ti Sučić donijeti više novca igrajući kvalifikacije za LP gdje se imamo i dobre šanse plasirati i zaraditi nekih 30ak milijuna eura...tu je i poziv u hrvatsku reprezentaciju što bi ga iduće godine učinilo još skupljim.
  • Schpatz
    473


    Njihova placa? Muric, Hajradinovic ce vise zaradivat u tom Konyasporu nego u Rijeci odnosno Osijeku. Mlakar ce vecu placu dobit u Pisi nego sto je imao u Hajduku. Ista stvar s Ismajlijem ili Juricem. Ili ce imat istu placu kao sto je imaju u Rijeci, Osijeku ili Hajduku ali posto se vise ne racuna na njih, ode tam di ce imat priliku igrat.

    Kod nas je problem u tome da su prijasnje uprave davale takve ugovore igracima koji nisu to zasluzili da on jednostavno niti ne zeli otic iz Dinama. Pogle Moharramija ili Emrelija. Cak i Drmic nije htio otic iz Dinama jer je dobivao novce koje nigdje ne bi mogao u Europi vise dobit.

    U tome je stvar.
  • Dudu 9
    284

    Vjerojatno u tome što naši igrači imaju veću plaću, od gore navedenih .
  • Jos-Optimus
    2.1k
    To što si napisao vrijedi za svakog ekstra talentiranog igrača, znači li to da je to sad politika? Prodavanje čim se pokaže naznaka talenta? Petar Sučić je trebao biti prodan iza Baturine, trebao je nositi ovaj Dinamo i onda otići u sljedećm ogromnom transferu i ne može me nitko uvjeriti u suprotno. Stalno se priča o nekim financijama, a nitko ne priča o prilici koju smo propustili prošle godine i prilici koju imamo ove i koju ne smijemo zasrati. Nadam se nečem bombastičnom jer ovo nije dobro.
  • GOAT
    1.2k

    Isti taj izvor koji tvrdi da smo "zavrsili" kolumbijca hahahah
  • scooniepenn
    3.3k
    Za Šutala i Drmića su ugovori sigurno razlog, Špikić sa 350.000 sigurno nije u financijskom razredu koje svaki solidni turski prvoligaš ne može platiti.
  • javolimtebejako
    1.5k
    mi histeriziramo, a zapravo uvalili Menala za 10 milijuna :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Prica se da ce Baturina prolaskom vremena vrijedit manje a tu pricate da ce Sucic u buducnosti mozda vrijedit vise? Ne vidim logiku s obzirom na to da su momci isto godiste.

    Strani klubovi placaju talent i potencijal a ne gotov proizvod, odnosno ono prvo je vise na cijeni kod Dinama. Sucic ce prije ostankom u Dinamu postat igrac od 3-4 milje umjesto 15-20. Prodat i dovest adekvatnu zamjenu.

    Uostalom prodajom Sucica i ulaksom u LP bi se vrlo vjerojatno popunio budzet, znaci prezivjelo bi se bez prodaje Baturine i Perkovica. Nije Sucic sad kaj ja znam koliki faktor da bi nas to oslabilo za ulazak u LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions