• Nevo7
    764
    Zakaj? Kaj ne smijem kritizirati sportsku politiku Kluba čiji sam član i Uprave za koju sam glasovao? Ne razumijem. Nema svetih krava.
    Banove je lupao prošli režim po uzoru na raznorazne prošle režime koji su vladali Hrvatskom. Čemu isključivost?
    Kaj bi trebao ići "Bravo Mariću, bravo", a ne slažem se. Normalno da ću biti negativan i da ću kritizirati nekaj oko čega se ne slažem. Pa valjda smo se borili i izborili da možemo slobodno pričati o svemu?
    Pa dajte se sredite.
  • Krulek
    440
    Ako je to što Germanijak piše istina, a ne novinarski fake, prodati Sučića bila bi potpuna ludost trenutne Dinamove transferne politike. Igrača koji bi za godinu -dvije vrijedio i duplo više, koji je u usponu nogometnog razvoja, budući reprezentira, Dinamovo obiteljsko srebro zamijeniti sa nekim nepoznatim, od novinara nabijenim imenima je totalna glupost i katastrofa.
  • Maximo
    490
    E sad dovođenje Elšnka ko zamjene, stvarno ne vidim da je to dobar job...
  • Patak
    2.9k
    Mislim da su Baturina, Nevistić i Perković blizu prodajnog plafona u Dinamu. Vrba je još nedefiniran, kao i mnogi drugi mladi igrači Dinama.
  • blubach
    230
    Ako hoćeš iskreno, zbog Dinama sam došao na Zonu, zbog tebe sam ostao na Zoni.
  • scooniepenn
    3.3k
    Elšnik je jednako dobra zamjena za Sučića, kao što je rekonvalescent Boško bio za prezimenjaka Josipa.
  • cibona
    2.9k
    Pa ovo je odlican posao, Sucic cak nije ni prvotimacZg123

    Objasni molim te, kako to Sučić nije ni prvotimac?

    Ps. elsnik nije ni do koljena Sučiću + barin je igrač, a meni je to dovoljno da taj transfer ocijenim negativnim.
  • bluepower86
    929
    Petar Sucic je bio anonimac do prije godinu dana.Vrbancica odmah na njegovo mjesto i iduce sezone ce vrijedit 15-20mil.Igrac s vecim potencijalom.
  • Laugreano
    2.5k
    Ja ne tvrdim da je on igrač za dinamo. Ali koji su tvoji dokazi za to? Profil sa wikipedije. Koliko puta si ga gledao?
  • scooniepenn
    3.3k

    Vrbančić može igrati 6-icu jednako kao što ju ja mogu igrati. Ajmo ne pisati gluposti.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Oni nisu ista pozicija, kakva je to ideja?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ja sam ga gledao - to nije igrač za prvih 11 Dinama, ali kako je krenulo će biti jedan od boljih
  • Patak
    2.9k
    Kaj nije deda napisao negdje da će Sučić na kraju sezone ili uskoro vrijediti 20 milijuna EURa . Ako me sjećanje dobro služi. Ako i nije to će mu uskoro biti cijena.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ok ok, prvo pisemo menadzeri nam bacaju klipove pod noge, ne mozemo dovest posteno pojacanje, pa zaboga i Torrentea je miniralo, al je on bas htio doci.
    Onda uzmete poslije Baturine vjerojatno najveceg potencijala u ekipi u tipkovnicu i prodajete ga pod dobar posao jer dovest cemo zamjenu, boljeg igraca.
    Nekako mi jedno s drugim ne ide, ako su u droge u pitanju molim preporuku u inbox da i ja nekako prezivim ovaj transfer rok.
  • bluepower86
    929
    Jel Sucic apsolutna šestica?Ograniceno vam je nogometno znanje,pun forum kriticara svakog potez kluba.Prodati do prije par mjeseci potpunog anonimca za 8-9mil je odlican potez.Bez igranja u repci se ne moze dobit veci iznos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions