• Jaki991
    120
    I ne mislim na jbnog Elsnika
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Elšnik...Isuse dragi, prosječan igrač iz Olimpije koji je efektivan u Kekovom sustavu...to je igrač koji nije ni za Hajduk
  • Laugreano
    2.5k
    Gledao si ga koliko puta?
  • CastAway1986
    1.4k
    nije veći potencijal sigurno od Sučića ali je trenutno rekao bi bolji..Naravno samo moje misljenje
  • Zagi
    7.6k
    Da valja nebi bio još u Sloveniji logika.
  • Keyser Soze
    10k
    Elšnik je najbolji igrač slovenske lige, odigrao je jeben Euro.

    Sučić po meni trenutno vrijedi 5m eura, ovi nude duplo.
  • Dinaminjo
    929
    Namojte tako, igrao je u 4. Engleskoj liZi
  • dinon7
    849
    Opet će biti da se stvara negativa, da nemamo strpljenja bla bla bla. Ali po informacijama koje dolaze do nas i po svemu sto vidimo/citamo, stvari nisu dobre… mi smo daleko od ekipe koja je posložena. Nažalost. Prva utakmica HNL-a nije za dva mjeseca kako se donedavno pisalo nego za 25 dana cca. Vrijeme ide a mi se điberimo za svaki euro. 6 mjeseci znamo koliko je ovaj prijelazni rok bitan, da se osvježi svlačionica i da se riješimo viska igrača. 6 mjeseci.
    Nije football manager istina, ali nemogu se oteti dojmu da stvari idu jako sporo.
    Liga prvaka? Samo ako nam se ozbiljno posreći ždrijeb i dobijemo neke levate.
    Upitan lijevi bek, stoperi, veza, desno krilo.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Daj me nemoj frajeru...26 godina, igra u Olimpiji, evo Marić je takav prorok da ga je i tijekom Eura on jedini primjetio. Pričamo o ligi u kojoj je Menalo Pele, a Ante Vukušić Christian Vieri.
  • scooniepenn
    3.3k
    Elšnika sam dovoljno puta gledao da mogu odgovorno reći kako on u Dinamu ima mjesta kao stalni igrač u rotaciji, ali nije rang niti Sučića niti Čerina. Ako netko u njemu vidi izravnu zamjenu za Sučića moram priznati da ne znam što bih rekao.
  • Captain America
    17.6k
    IMG-2763.jpg

    Upitno je je li on igrač za prošlogodišnji Osijek, a ne za Dinamo.
  • Dinamosaur
    1.5k
    stavite lajk na ovaj post jer sam u zadnje vrijeme doživio dosta velik broj napada na zoni pa me čisto zanima koliko ljudi želi ostanak Mire na zonidinamo, a koliko želi da se maknemMiro Vugrinec

    Po ovome neces nista saznati kad nema opcije dislike Ovak ispada da samo cendras bzvz
    Na Zoni imas opciju napravit anketu pa makar i za sebe. Samo ces tako znati kolko je za i protiv :grin:
  • Eduardo
    19.9k
    Tako treba, potjerati mladog Bulata, prodati Sučića, ali ostaviti Mišića u jeseni karijere i Ademija u debeloj zimiNevo7

    30 godina napunio prije tjedan ili dva i to je jesen karijere?
  • Yery
    92
    Miro samo jako, a ovi koju te napadaju neka izbrišu račune koji su većinom nedavno napravljeni. :smile:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Elšnik je najbolji igrač slovenske lige, odigrao je jeben Euro.Keyser Soze

    Ne, nije. Kakav najbolji igrač slovenske lige

    Mislim ja kužim da ovdje ima slijepih sektaša i apologeta uprave, ali molim vas nemojte nas jebat pored zdravih očiju jer ovdje ima ljudi koji tu i tamo ipak bace oko na svaku ligu i tekmu koju uhvate, a i neke stvari su toliko jednostavno provjerljive da lagat o njima nema doslovno nikakvog smisla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions