• rioda
    4.8k
    Kakav je taj Elšnik? Vidio sam da tovari zazivaju njegov transfer jer je dobar na Euru, no iskreno nisam ga popratio jer sam se fokusirao na Gnezdu Čerina
  • Nevo7
    764
    Bez brige, dovest će nam naš vrli sportski sektor nekog anonimca iz druge francuske ili španjolske lige koji nije igrao zadnjih šest mjeseci. Ali hej, uštedjet ćemo i još zaraditi.
    Tako treba, potjerati mladog Bulata, prodati Sučića, ali ostaviti Mišića u jeseni karijere i Ademija u debeloj zimi. To je naša sportska politika... Tuga.
    Jedno je štedjeti i zarađivati na transferima, a drugo biti škrt. A zbog toga će nam pasti rejting među klubovima, "e, to su oni koji slabo plaćaju".
  • Niko1986
    91
    Sučić je odradio jednu seniorsku sezonu gdje je igrao HNL i Ligu krofni, dakle nije ni LP, ni EL. Ako za njega dobijemo deset milijuna je top posao. Onda je na sportskom sektoru da nađe zamjenu za njega.
  • Olmic
    3.6k
    hoces kritizirat potez ako se proda. Neces
  • Zg123
    212
    Pa ovo je odlican posao, Sucic cak nije ni prvotimac ali nadam se da SD ima spremno pojacanje u veznom redu
  • scooniepenn
    3.3k
    Ljudi očito ne žele shvatiti kao prvo da 8+2 nije 10 milja, a kao drugo da ćeš Baturinu moći iduće ljeto prodati za 25 ako ne prihvatiš ovakvu ponudu za Sučića odnosno ako se ne potcjenjuješ. Ili netko misli da strani klubovi nisu svjesni kako je Dinamo zadnjih par sezona prodao Livakovića za 6.65, Ivanušeca za 7.80, sad hipotetski Sučića za 8. Dakle, tom analogijom zašto nuditi više od 15 za Baturinu kad imaš brojke na svojoj strani i svjestan si da se vrhunska kvaliteta teško može igdje dobiti po ovoj cijeni.
  • Maximo
    490
    Ma ovo je dobar transfer ako se ostvari...isto toliko dobrog potencijala koliko se čini u budućnosti od Sučića, toliko ima i manjkavosti u igri...zbog kojih može ostat prosječan igrač...reći da je netko mlad, pa će mu se to sve dobro razvit nije realno.
    Imamo solidan broj igrača koji su u mladosti bili top potencijali od kojih se očekivao top razvoj i milijunski transferi...pa na kraju ništa...jedan od boljih primjera je Marin. Imali smo milijunske ponude za njega već sa 16-17, ali nismo htjeli jer kao bit će zvijer za 20+ i još će nam donjet puno u igri...
  • Orc123
    7.8k
    Cerin je odlicna zamjena, elsnik moze biti samo rotacija....ako prodajemo Sucica i dovodimo Elsnika nema nikakvog smisla! To jedino ako dolazi Elsnik i Cerin skupa ili Elsnik i jos jedan odlican vezni. Elsnik kao glavna opcija nikako.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Sučić je odradio jednu seniorsku sezonu gdje je igrao HNL i Ligu krofni, dakle nije ni LP, ni EL. Ako za njega dobijemo deset milijuna je top posao.Niko1986

    Možeš to gledati i sa druge strane, ima jednu pravu seniorsku sezonu sa Dinamom i vec se nudi toliki novac.

    Šta ce bit kroz godinu ili dvije kad igrački sazrije, dobije neko iskustvo i upadne u reprezentaciju ?
  • CastAway1986
    1.4k
    Ako Sučić ide u transferu oko 10M a zamjena mu je AGČ ili Elšnik onda potpisuj šta treba i rjesi stvar!
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Bilo je drugih ponuda zua Sučića? Bio je na tržištu? 8 milki za njega je katastrofa, nemoj mi docirati sa tim "nije ovo igrica". Znam ja vrlo dobro kako stvari funkcioniraju,a ovo sve jako podsjeća na prošlu godinu. Prodaja Sučića je modus operandi koji nam je smetao kod "onog čije ime ne spominjemo", a sada je vrhunski posao prodati naše dijete koje nam nije faktički pružilo ništa. A onda ćete mi kenjati ovdje o emociji. Ovo je loš posao, Sučić na svojoj poziciji nije ništa manje potentan od Baturine na njegovoj
  • Mlađi referent
    12.3k
    10 nije isto kaj i 8+2, iz ove perspektive rekao bih jedan od gorih poslova zadnjih godina

    Ako je već istina, onda očekujem osjetno jače ime i od Čerina, a od Elšnika koji s 26 igra u Sloveniji ne moram ni pričat.
  • Niko1986
    91
    Da, ali odbiti garantiranih 10 milja (ili nešto manje) sada bi bilo suludo. To je više nego što smo dobili za Livakovića, Ivanušeca, Oršića...
  • sport
    3.3k
    Ovdje ima puno onih koji pri samoj najavi oduševljeno pišu o prodaji i broje peneze a istovremeno žele jaki Dinamo koji gazi HNL i uspješan je u Europi.
  • Laugreano
    2.5k
    Da sam moderator, odmah bi ti ban lupio. I tebi, i svima koji sire negativu temeljenu na svojoj mašti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions