• skener
    873

    prosle godine si imao druge igrace koje si prodao i mogao si cekati s baturinom.
  • građanin
    18


    Ovo je pravi test za Marka Marića i novu ekipu. Vjerojatno imaju već nešto riješeno i asa u rukavu, a da nitko od nas ne zna, jer 2 tjedna prije početka sezone se riješit jednog standardnog igrača, sumnjam da bi se vodili logikom ''trebamo preživit'' itd.

    Sigurno do kraja tjedna ide novo pojačanje, u suprotnom... :zip:
  • Dzgšb
    812
    Zašto uvijek po svemu pljuvačina ? Ja garantiram da će Marić naći pravo rješenje za zamjenu sučića,dečko odigrao jednu sezonu top i odmah 8-9 milijuna po meni vrhunski posao.
  • Laugreano
    2.5k
    Apsolutno ne! Baturina je jedan od ključnih igrača. I njegovu zamjenu ne možeš dovesti ni za 15m. Dok trenutno po kvaliteti za Sucica mozes. Evo AGČ je trenutno bolji igrač. Samom prodajom Sučića možes zadrzat Baturinu jos jednu godinu sigurno.
  • scooniepenn
    3.3k

    Slažem se pa se zato i nadam da ovo nećemo prihvatiti jer je ovo iznos za koji Sučića prodaješ samo ako je kraj prijelaznog roka i moraš nužno prodavati.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da, prošle godine su isto bile fantastične prodaje, izvrstan primjer. Pa daj se zbroji malo
  • Ivdzo11
    4.2k
    Idemo po Elsnika
  • flexXy
    2.3k
    . I za njega ćemo dovest velikog Gnezdu Čerina za 4 miljeMihaljević

    Gnezda Cerin je trenutni reprezentativac momcadi koja je otisla dalje od Hrvatske
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Na Euru je jako dobar bio. Ako je istina dobar potez.
  • Ivdzo11
    4.2k
    No, neki se dan Bara sastao sa sportskim direktorom Markom Marićem, navodno su izgladili nesporazume. Do te mjere da je sad realan i ostanak Belinha u Maksimiru!
  • skener
    873

    nemam se ja kaj zbrojiti, nije ovo igrica

    prodajes ono sto netko zeli kupiti. ne mozes prodati sutala za 5mil je takve ponude nema, ne mozes prodati emrelija za 7 jer takve ponude nema, nema ni ponude od 8 mil za kulenovica.

    imas ponudu za sucica, mozes ju odbiti, ali pitanje je kako onda doci do novaca koji ti trebaju da zatvoris proracun
  • Petar86
    884
    Baturina osjetno bolji i talentiraniji igrac i ocito cemo ga tesko prodati za 20mil€, tako da ne znam koliko bi Sucic morao napredovati u iduce 2-3 sezone da za njega dobijemo 13-15mil€. Ne bih riskirao za tih par milijuna koji su macak u vreci. Meni je 65-35 prodaja-ostanak u postotcima
  • bongo
    842
    Na prvu ne bi prodavao Sučića međutim ako je ponuda financijski dobra (10 milijuna naviše) i ako imamo doslovno osiguranu zamjenu tipa Gnezda-Čerin ili sličan "kapitalac" onda prodaja ima rezona.
  • Patak
    2.9k
    Dobar skauting Talijana za Sučića. Jedini igrač kod nas kojemu cijena može samo rasti na kraju ove nadolazeće sezone. Ostali su na plafonu.
  • Captain America
    17.6k
    Idemo po ElsnikaIvdzo11

    Pretprošle godine su se vadile vile na spomen pojačanja iz slovenske lige uz argument da je tamo i Menalo dominirao.

    Da li je neko gledao Elšnika u klubu s obzirom da Kek od govna može napraviti pitu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions