• Jaki991
    120
    Ako bi dobili za Sucica+Spika oko 10,11 milja to je odlican potez. Ali jedino ako imamo zamjenu za Sucica u vidu Čerina ili takve klase igraca.

    Misicu se moze ponoviti sezona kao prosla gdje je bio pun oscilacija, Vrbancic je zelen jos uvijek i nije mi ista pozicija kao Sucic.

    Za ove novce pokrivamo odstetu za odlicnu osmicu i desno krilo, plus rasterecenje budzeta kada odu silni moharamiji, emreliji,štefulji, itd…
  • don
    5.5k
    za igrača koji je odigrao 1 sezonu dobru, po meni dobar transfer. Ako, jedno veliko ako dovedemo pravu zamjenu tipa Čerina.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da je vec ako i odlazi Como dobar izbor jer ce ga tamo nastaviti razvijati. Po meni nije bilo vrijeme za njegovu prodaju ali 10mil eura je ozbiljan novac, npr. Za tolko je otisao Broz.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec Oprosti,nisam znao da si ovlašten obavještavati kolege sa zone o novostima iz kluba o kojima bi valjda prvi trebali izvjestiti oni koji su za to u klubu ovlašteni.sport

    Majstore, Miro nije nikad objavljivao 2 tjedna prije medija, nego sto posto provjerene info, koje budu pri kraju. Nikad ne najavim nešto mjesec unaprijed jer znam da to može naštetiti klubu, nego samo stvari koje su 99 posto završene. Isto tako ovdje nisam pisao o Sucicu, nego samo da radimo jedan transfer. Tek kad su mediji izašli, potvrdio sam da je Sucic. Nijedan posao nije propao još radi Mire, a drago bi mi bilo da jedan je, a to je plaćanje rehabilitacije Kacavendi jer se otprije nego sto je došao znalo da ima strgane krizne Al su prevarili narod
  • Eduardo
    19.9k
    Como I Sucic po LaporeuOmake

    Kolega @Ivdzo11 je ovo napisao u ovoj temi prije dva sata.

    Ja sam prije par dana cuo od jednog frenda neku pricu da Sucica trazi Como oko 6M odsteta...

    Nadam se da nije istina i da je patka... Jer vec bi to netko od novinara objavio da ima ista istine u tome a od toga proslo 4-5 dana
  • Noel
    5.9k
    Šikič i Mišković bi sve dali da mogu jednog igrača sa jednom sezonom za 10 milja prodat.. Omaložavate previše posao od 10 milja eura. Dramite oko roka koji će počeo prije par dana. Nek ljudi rade pa ćemo vidjet do kraja kak će to izgledat..
  • Captain America
    17.6k
    Sučić će biti novi Rrahmani. Maloumna nepotrebna prodaja nakon jedne prave sezone, a pravu zamjenu nećemo dovesti.

    Dodatno će se masakrirati trkački ograničeni vezni red, a za to još nema potrebe.
  • Papastrumf
    12.2k

    Tko mi? O cemu pricas ti decko dragi?
    Sportsku politiku vodi SD. Sasvim je normalno da ponude u klub dolaze, na njemu je da zajedno s IO odluce sto ce s istima uciniti.
    Ja malog ne bi prodavao niti za 15 milja. Odnosno bi, ako bi AGC bio siguran ulazni transfer.
    Samo mi je vise pun kufer da skacete na prvu i apriori serete po svemu bez ikakve potrebe.
  • Laugreano
    2.5k
    A tko garantira da ce Sucic za godinu dana vrijedit vise od ovog, kamo li duplo? Po meni za 10m je top prodaja, s obzirom da je odigrao pola godine kao prvotimac. Potencijal je velik, al da ce vrijedit duplo za godinu dana, tesko.
  • CastAway1986
    1.4k
    tipkovnica mi je u kurcu da izvines bolda sama od sebe hahaha dapače meni je Sanjin jedan od najdražih likova ovdje a isto tako u nijednom svom komentaru ovdje nisam nikoga na nijedan način ismijavao..
  • hardek
    2.8k
    Šteta za Sučića, ali to bi onda vjerovatno značilo da Baturina ostaje. Jebiga ne možeš i ovce i novce. Nadam se da ćemo dovesti dostojnu zamjenu na Petra i finalizirat desno krilo da Zona može odahnut malo.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Onda je, po toj logici, trebalo i Baturinu riješiti još prošle godine..i svakog klinca koji tek iskoči
  • Niko1986
    91
    Jesam ja jedini koji je za 10 milja spreman na ramenima nosit Sučića do Coma?
  • Keyser Soze
    10k
    Sučić ima jednu dobru sezonu u Dinamu i ponuda od 10m je veća nego što bi trebala biti. Po meni je ovo duplo od njegove stvarne vrijednosti nakon te jedne sezone.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sučić je budući reprezentativac sa plućima koje malo tko ima u modernom nogometu... I za njega ćemo dovest velikog Gnezdu Čerina za 4 milje? Odlično.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions