• Jurki
    11.7k
    ja sam mislil razvojni klub ala Loksa. Export-import.
    Naravno da bumo morali uvek prodavati i razvijati igrace za jace zvijerke.
    Ali i to mora imati mjeru.
    Spominjan je Canjuga.. ok mozda bu od njega nekaj.. ali ako ga se kupi.. jbg onda ga moras i forsirati. A vec imas 2 lijeva krila u rosteru.
    I onda bu paljba po treneru zakaj se malog ne gura a tolko je placen.. ili ako ga se bu guralo.. a rezultat štekal.. opet paljba po treneru.

    Isto tak ne smije nam se transfer politika bazirati iskljucivo na klince. I nisam za to da skurimo 3 milje na nekog klinca koji je tek zakoracil na prvoligaske terene.
  • DiddyGuela
    2k


    Da, ovo ti je dobar primjer kojeg se nisam sjetio prije. Uopce ne znam gdje bi svrstao te klubove koji vecinom dovode strane igrace na nekom zalasku karijere ili u padu dok istovremeno proizvode vrlo malo ili nista.

    Kako god nije bas neki primjer kojim bi se Dinamo trebao voditi.
  • vjeko1701
    8k
    Klubovi na rezultat, samo ne na elitnoj razini.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Dion Drena Beljo odlazi na posudbu u bečki Rapid s tim da Rapid ima opciju otkupa njegova ugovora sljedećeg ljeta.Eduardo

    Ako on misli da mu je HNL ispod časti nakon jedne dobre sezone, neka ode propast negdje drugdje... Ne razumijem baš takve odluke...
  • Droljo
    8k
    Ne razumijem baš takve odluke...Dragon1Warrior123
    Jedino što mi pada na pamet je da ga nismo htjeli ili da baš mrzi dinamo. Ne vidim drugi razlog za rapid.
  • bongo
    842
    Beljo je smatrao da u Dinamu ne bi igrao tj ne bi igrao koliko bi on htio (svaku utakmicu 90min)

    Ne valja suditi unaprijed, ali mogao bi se u Rapidu utopiti u prosječnost
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Lako moguće da mrzi Dinamo, ili on ili agent njegov... Makar možda nismo uspostavili nekakve konkretne kontakte, pa ne želim previše srat po igraču bez da znamo sigurno, no s obzirom da je već jednom odbio Dinamo, može se pretpostaviti...
  • Eduardo
    20.1k
    teško mi je generalizirati na ovaj način pošto stvarno ne znam koliko su ozbiljni ovaj put (ako su bili) bili kontakti između njega i Dinama. Između ostalog, dečko nema nikakve veze s nama tak da nema ni razloga da mu budemo primarni odabir ispred austrijske lige i Rapida. Tu nema nikakve mržnje i uopće je neozbiljno potencirati takvo nešto jer ga može staviti na metu ljudi koji bi ga mogli kasnije bezrazložno uzeti na zub. Beljo je skroz normalan dečko, Slavonac i navijač Cibalije.
  • DiddyGuela
    2k


    Odbio nas je i kada je prelazio iz Cibalije,znaci 2x. Odabrao je Osijek ispred nas. Agent mu je Srđan Lakić
  • E46
    648
    Bolje da nije dosao, nema kvalitetu za Dinamo.
  • Facke
    3.6k
    Srđan Lakić ima same reci hvale za nas i SDa Marica.
    Beljo se odlucil za drugi klub i to je uredu. V Rapidu mu je konkurencija manja nek u Dinamu. Razumljiv odabir i nek mu je sa srecom.
  • vjeko1701
    8k
    Apsolutno mi je razumljivo da nakon izgubljene sezone nije voljan doći na posudbu u Dinamo pošto se ne zna kaj će biti s Petkovićem.

    Ajmo ne biti ko neki drugi pa sve prozivati mrziteljima ili rušiteljima jer ne čekaju u redu da potpišu za nas.
  • Juznjak
    3.8k
    Što nije bila priča za Belju da je tražio zagarantiranu minutažu? Ne bih nikad htio gledat nijednog igrača u Dinamu koji to traži. Dapače, mislim da bi nogometaše, tj. općenito sportaše trebalo bit sram imati takve zahtjeve.
  • Eduardo
    20.1k
    odbio je i Fiorentinu kao klinac. Ja nemam problem da takvi igrači biraju drugi put za koji misle da je iz nekog razloga bolji za njih. Beljo nije prvi koji se iz Osijeka zaputio u Bundesligu i nije uspio. Problem imam kad to rade mladići odrasli u našoj akademiji, dečki koji se izjašnjavaju kao Dinamovci i igrači kojima je Dinamo dao sve. Imamo i sad par takvih u kadru, a blizu smo bili da ih imamo i više. Belji želim svu sreću na sportskom planu što ne mogu reći da sam želio našim klincima koji su nas otkantali na prvu pravu inozemnu ponudu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Hvala bogu pa se Beljo nece spominjati vise u kontestu Dinama ,NIKAD nadam se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions