• Jaro
    7.3k
    točno to...
  • Patrik11
    164
    ovaj vec sad u kolumbijskoj ligi izgleda kao amater
  • Jurki
    11.7k
    cek malo.. kak smo onda napravili rezultate u Europi?
    Kak se napravilo tolko izlaznih transfera ako se tak kriminalno lose treniralo?
  • vjeko1701
    8k
    Bez 5 milji eura ne možeš dovest ozbiljnije pojačanje iskreno.Patrick1996

    Mislav Oršić je koštao oko 1.2 milijuna, bez poštene sezone u europi, 25 godina.

    Bruno Petković je došao na posudbu uz mogućnost otkupa za 1 milijun. Iza njega vucaranje po travnjavcima Serie B i C i sezonama bez gola. 23 godine.

    Ristovski je došao iz sportinga za milijun.

    Mišić je došao na posudbu uz mogućnost otkupa za 2 milijuna.

    Ma da...nema pojačanja ispod 5M pa zato idemo pokupovati HNL dječji vrtić za nekih 12M, dati klincima koji su tek pošlatali prvu manekenku 500k godišnju plaću i onda se čuditi ko pura dreku kad stvari krenu nizbordo i spali se pun k. love.
  • Droljo
    8k
    kak smo onda napravili rezultate u EuropiJurki

    Čast iznimkama.
    Jakiru ne vjerujem niš. Mogla bi ovo biti loša sezona. Ali ja sam umjereni pesimist pa mi je to tak u glavi. Bumo videli
  • Dzoni
    616

    Ono sto sam gledao od Canjuge 2.polovicu sezone mi se isto svidjelo, bolje da se njega sad dovede za manje love i ostavi na posudbi u Lokomotivi umjesto da se nateze sa soticekom opet. Ako se ne ozljedi, uvjeren sam da ce eksplodirati u hnlu
  • Jurki
    11.7k
    Jakiru su se neke stvari mogle istolerirati zbog desavanja u i oko kluba.
    Ali ove sezone vise nema pravo na nikakve olakotne okolnosti.
    Nadam se da je na nekim greskama naucio i da ipak nebu losa sezona.
    Kadar je vec sad puno bolji nego kaj je bil prije 2 mjeseca.
  • DiddyGuela
    2k


    Mislim da cemo iduceg ljeta prolaziti ovu istu pricu sa Canjugom kao sto smo prije prolazili sa Majerom,Ivanusecom,Stojkovicem pa sada i Soticekom.
  • Droljo
    8k
    Nadam se da je na nekim greskama naucio i da ipak nebu losa sezona.Jurki

    Nadam se i ja.
  • vjeko1701
    8k
    Kadar je vec sad puno bolji nego kaj je bil prije 2 mjeseca.Jurki

    Samo je problem da se može dogoditi da za dva tjedna bude dosta slabiji.
  • scooniepenn
    3.3k
    Ako Petko ne ode u iducih 7 dana niti nece. A dosta sam uvjeren da ne ide nigdje. Sto se tice Baturine za njega sam jos puno sigurniji kako ne ide nigdje.
  • Jurki
    11.7k


    Mi se moramo u tom slucaju odrediti.. kaj hocemo da Dinamo bude.
    Razvojni klub koji razvija igrace za zapadne bogatune ili klub kojem je rezultat bitan.
    Mozemo kupovati klince za milju-dve-tri onda kad cemo imati budget za ulazne transfere minimalno 20 milja eura.
    Lovu za ulazne transfere treba trositi iskljucivo na pojacanja a ne na prinove. Tak dugo dok su nam sredstva jako ogranicena di imamo niti 10 milja eura na raspolaganju ako i tolko

    Edit: ja bi cak namjerno izbjegaval par prijelaznih rokova hnl.. dok se pohlepna marva od nasih klubova malo ne skocka sa odstetnim zahtjevima.
  • Eduardo
    20.1k
    Dion Drena Beljo odlazi na posudbu u bečki Rapid s tim da Rapid ima opciju otkupa njegova ugovora sljedećeg ljeta.
  • DiddyGuela
    2k


    U Europskom nogometu svega je nekoliko "rezultat" klubova. To su ovi koji u vecini slucajeva roster pune sa ulaznim transferima od po 50M€+. Svi ostali su razvojni klubovi koji gledaju prodat i zaradit na nekom transferu. Bio to Porto,Ajax ili RB, krajnja destinacija njihovih igraca je neki Real,City i sl.

    Mislim da smo mi davnih dana određeni kao razvojni klub. To uopce nije pitanje. Naravno postoje
    uspjesni i manje uspjesni razvojni klubovi ako cemo gledat samo rezultat. Mi svakako moramo nastaviti teziti rezultatima poput ovih u zadnjih 6 godina. A za nesto vise jednog dana ce trebati puno bolji uvjeti, prije svega funkcionalan i ispunjen stadion. Pa onda sve ostalo.
  • vjeko1701
    8k
    Bome nije istina. Ili su Turci, Grci, Ciprani i još neki preko noći postali razvojni klubovi.

    S tim da tu ne zagovaram da se Dinamo tako ponaša...ali mora postojati balans između slaganja ekipe za rezultat i slaganje za budući transfer. Uostalom i ti klinci će vrijediti više i razviti se bolje ako uz sebe imaju kvalitetne starije igrače koji ih vode do rezultata i utječu na razvoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions