• Pop corn
    8.1k
    Samo šteta kaj je trend naljepljenih i malih grbova a ne onih ogromnih kao na francuskom dresu ove godine i na ful starim dinamovimBruh

    Točno je propisano koliki grb smije biti po pravilima UEFA-e
  • Krulek
    440
    Za mene nema ljepših od onih adidasovih crnih samo da je grb u boji...
  • čovjekjogurt
    617
    Bit će puno manje ljudi na predstavljanju i puno manje ljudi će gledat streamove iz Maksimira jer su ljudi već ujutro na naslovnicama svih sportskih portala vidjeli dresove. Šteta jer je propao efekt iznenađenja i istinski prvi dojam kod prisutnih navijača.

    Prvi dres mi nije tolika katastrofa sudeći po ovoj drugoj slici. Imali smo i puno gore prve dresove. Ovaj je tako-tako, ok ali ništa posebno. Drugi je toliko loš da apeliram da pojedine utakmice igramo u markerima ako već ne možemo u prvom dresu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    eto to sam očekivao..Noel

    pa koja je razlika?

    osim što je jedno uslikano mobitelom, a drugo profi i obrađena fotografija?
    pričekaj par sati pa ćeš i za dinamov dres dobiti iste fotografije.
  • Riot
    1.9k
    Imali smo i puno gore prve dresove.čovjekjogurt

    Bas to, mislim ok mi je kritiziranje ali ovi što govore da je najgori ikad mi ne ide u glavu. Kakvih smo mi splacina za dresove imali ovo je u najmanju ruku ok
  • badjibadara
    3.1k
    svi dresovi castorea za ovu sezonu imaju nekakav uzorak po sebi...db-izbjeglica

    Mozda postoji neki smisao za Bayer i Sevillu, kod nas je besmisleno.

    Izgleda da uopce nije curilo iz kluba.

    Cak mi je ovaj pattern dosta nalik adidasovom, samo je vodoravan:

    horkas.jpg
  • Purgeri
    757
    Malo je reć da nisam oduševljen dresovima, al samo za one koji pišu da je gostujući najružniji u povijesti, sjećaju li se ovoga?

    dinamo-stari-nogometni-dres-sezone-2008-narancasti-raritet-slika-133864934.jpg
  • Facke
    3.6k


    Mene je taj bil bas fora.
  • Purgeri
    757
    Odlično, i upravo to je dokaz da se na dizajn dresova ne isplati gubiti stranice i stranice rasprave :smile:
  • NitkoBitan
    17k
    Zapanjuje neozbiljnost djelatnika u klubu koji okolo salju "svojima" slike dresova znajuci da je cijela stvar iznenadenje za navijace. Ne mislis valjda da oni to nece proslijedit nekom trecem i za 2 dana su slike po cijelom internetu...

    Apel svima koji znaju izgled treceg dresa ili imaju slike istog da ne salju dalje nit govore ikom ista.
  • Nolifer
    8.1k


    A vidi kapetanske trake :love: :up:
  • Bruh
    925
    10×10 i mislim za veličinu grba

    Edit: iako cemu ta ogranicenja pa ne bu netko stavil grb prek cijelog dresa?
  • Boycie
    1.1k
    Dresovi nisu spektakl, ali nisu ni katastrofa. Pogotovo sa trecom varijantom. Ono kaj je najbitnije, da imamo nikad bolji ugovor. Samo neka budu pobjednicki.
    Bar smo se nahajpali za 19h. Nadam se probranim manekenima u nasim redovima, na Pjaci bu to malo bolji efekt.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Slike su mogle procurit od mnogo drugih ljudi koji uopće nisu djelatnici u klubu, npr. oni koji su tiskali dresove itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.