• Bosskovitz
    11.7k
    Prva zadaća uprave je saznat od kud i koga cure ove fotografije?Sixthway

    Riješit će se.

    Neću komentirati dizajn dresova do službenog predstavljanja, ali želim napisati samo jednu generalnu opasku s aspekta dizajna: “personalizirani dresovi” Castorea, za razliku od kataloških dresova Adidasa, ne znače da će dres na sebi imati šezdesetsedam elemenata grada i države kao Fotexovi dresovi Vukovara ili nakaradni kič simbola kao Macronovi dresovi Lokomotive, nego da nitko drugi nema dresove dizajna kakvog imamo mi. Kada smo nosili Adidas, događalo se da imamo identične dresove kao klubovi u drugim državama ili da imamo dizajne koje su španjolski drugoligaši nosili tri sezone ranije. Ono kaj ćemo imati s Castoreom će biti jedinstveni dresovi, odnosno nitko neće imati takve kakve imamo mi. Toliko o tome.

    Vremenska prognoza je dobra, vidimo se u parku Maksimir na predstavljanju!
  • dzg717
    1k
    i sta bi sad sve trebalo izlazit ako izlaze “informacije” o potencijalnim transferima?
    Pa meni je ovo uzas da ljudi blisku klubu to rade i ne razmišljaju, čemu onda uopce predstavljanje?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Meni isto, na prvu mi je bio lijep, a ovak još ljepši, jednostavan, dinamovski.
    Definitivno iznad nekih dizajnova adidasa.
  • Olmic
    3.6k
    MacronomBosskovitz

    Tajni agent s juga
  • Nolifer
    8.1k
    Kakav je ovo pattern na dresu i kaj on predstavlja?
  • Olmic
    3.6k
    zebru u bojama dinama

    Kaj mora predstavljat?
  • Filip 91
    716
    Izgleda ko sa štanda na placu.
  • Captain America
    17.6k
    Različita nijansa plave na rukavima u odnosu na ostatak dresa je užas.
  • serbus
    4.1k
    Uglavnom tamo negdje 2100g je sigurno da unuci ovaj dres neće moći naći u retro ponudi..
  • Mrvica
    3.9k
    Mislim da će bez ovog favbet čak i dobro izgledat, ali čekamo službeno.
  • Mayo
    193
    Zasad jedino dobro na dresu je grb Dinama, ostatak mi izgleda jeftino, amaterski.
  • Nolifer
    8.1k


    Mislil sam da ima neku priču, pa da "mora bit gore"...
  • blue heart 72
    1.7k
    Kakav je grb? Zalijepljen kao prošli na adidasu ili će biti štikani?
  • Blueshadow86
    1.6k
    Doduše, na ovoj slici dres izgleda kud i kamo bolje nego oni koji su iscurili par sati prije. Nadam se da će tako biti i sa žutim dresom jer ono što sam do sada vidio...ne obećava.
  • Boycie
    1.1k


    Izgleda kao da je boja na rukavima u nijansi sa tamnijom bojom pruga...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.