• modri7
    131
    Što se tiče okretanja stranom tržištu dajem za primjer RB Salzburg. U RB Salzburgu igra samo 6 igrača sa austrijskim državljanstvom (tu računam i Salku Hamzica koji nosi njihovo državljanstvo) od 38 njih. Trener Nijemac.

    Ne kažem da trebamo praviti legiju stranaca ali ne treba niti bježati od stranih igrača. Pogotovo uzimajući u obzir da nam okosnicu čine domaći igrači (Nevistić, Mišić, Baturina, Petković) te da imamo još domaćih igrača i talenata na koje se računa.

    U Young Boysima redovito igra 6 stranaca u prvih 11.
  • CastAway1986
    1.4k
    možda je medijska patka a nisu u stanju ni članak prevesti jer su napisali da Olympiacos nudi za njeg 2M a zapravo je AEK u pitanju ..
  • CastAway1986
    1.4k
    bravo za komentar !
    Gledajući HNL ja to vidim ovako , iz Rijeke eventualno Selahi jer smo na toj poziciji tanki..Iz Osijeka Mierez i možda ali samo možda Roko Jurisic kao backup za lijevi bek..Metković nije realan , Pasalic preskup..Tovare uopće neću ni spominjati
  • NitkoBitan
    17.1k
    Donekle mi je i drago da Kolumbijac propada. Ajmo se okrenut ozbiljnim opcijama koje nisu materijal za posudbu.
  • don
    5.7k
    Metković nije realanCastAway1986

    :rofl:

    Bruno se prevrće na odmoru
  • Orc123
    7.9k
    najbolja sezona i najbolja igra je bila pod Bjelicom tada je omjer bio 6 stranaca i 5 domacih....mix iskustva i mladosti, stranih i domacih! Tad smo imali i rezultat i razvijali ciljano par mlađih i imali iskusne nase i strance. To su gole cinjenice!
  • Kristijan992
    291
    Kaj nije bila prica da Soticek nije odbio ponudu Dinama nego da su njegovi manageri odlucili dati ponudu Dinama u medije i info kako je on to kao odbio kako bi izvrsili pritisak na Dinamo, a onda je Dinamo uzvratio i dao pravu cifru? Da cijela ta prica ustvari nema veze s njime nego njegovim managerima?
  • modri7
    131
    i trenera koji je imao autoritet, automatizme, razvijen sustav i znao je šta hoće. A ljudi ga razapeli zbog dvije minute protiv Šahtara.
    Definitivno sam za pojačanja izvana, pogotovo baciti oko na one kojima su istekli ugovori.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    To su gole cinjenice!Orc123

    Kao i sto je gola cinjenica da je cijeli puk tada bio skeptičan oko Oršića, Petkovića, Hajrovića, Kadrziora,Dilavera i tko je vec sve doveden to ljeto.
  • Droljo
    8k
    pogotovo baciti oko na one kojima su istekli ugovori.modri7
    Te smo trebali potpisati prije 6 mjeseci...
  • modri7
    131
    Kadziora je doveo netko stručan (Bjelica) tko je znao kakve kvalitete ima i maksimalno ih je iskoristio. Isto vrijedi i za ostale igrače. Ja sam recimo bio skeptičan oko Oršića, priznajem, dok je moj brat imao drugačije mišljenje.
  • Yovitssa
    625
    Meni se ne sviđa kaj Emreli vjerojatno dobiva raskid ugovora (i on je valjda zadužio klub), a za igrače koje mi pikiramo traži se cifra nekoliko puta veća od vrijednosti na TM-u...
  • E46
    648
    Ne treba vise dovodit HNL igrace, pogotovo ne iz Lokomotive. Da nam se svake godine uvale Cabrajini stakleni igrači ili da mi saljemo tamo igrace da im nakon posudbe koljena pucaju. Rijeka jedino što ima vrijedno za nas je možda Smolčić i to ne na beku već na desnom stoperu, ostalo nema kvalitetu za Dinamo. Treba malo uc u rizik i skaut sluzbe uspostavit pa probat sa 2 3 brazilca ili afrikanca, rađe uzet nekog iz brazilske lige za 2, 3 milijuna ne moramo ni zaradit ako ce rezultatski doprinjeti.
  • DiddyGuela
    2k


    Mi smo nazalost preplacivali igrace godinama. Mnogi od nasih igraca s klupe ne mogu dobiti ni priblizno lovu kakvu dobivaju u Dinamu. I tu onda nastane problem kada ih se pokusamo rijesiti. Mislis da ce ti netko platiti pristojnu odstetu za Emrelija,Bockaja,Jurica i slicnu druzinu i uz to pokriti njihova visoka mjesecna potrazivanja? Nazalost nece, zato pustamo igrace za bagatelu. Ne mozemo ih placati a nista nam ne koriste. Zato je klubu najbezbolnije pustit ih za sitne novce. I bolje tako nego da ih placamo dok oni igraju na posudbi u Sloveniji ili jednostavno ostatak ugovora odrađuju na tribini ko Drmic.
  • Crni86
    3.6k
    Meni se ne sviđa kaj Emreli vjerojatno dobiva raskid ugovoraYovitssa

    Mislis da ga se ne bi prodalo da postoji neka ponuda? Ocito i on ima placu koje se zelimo rijesiti jer nece igrat, a s druge strane vjerojatno klubovi koji ga zele nece ni pomislit mu dat takvu istu placu i platit odstetu za njega. Na kraju krajeva bio je ozljeden dugo vremena i jako malo je igrao. Nisam siguran da mozemo nesto tu izvuc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions