• sebenico
    553


    Cordobi ugovor ističe za godinu dana i ako ga sada ne prodaju neće na njemu ništa zaraditi. Ne znam koliko im je to u interesu. Rezultatski su u donjem dijelu ljestvice tako da zadržavanje igrača im nema nikakvog smisla...
  • DiddyGuela
    2k


    Jel stvarno moguce da su nasi novinari izmislili ovu pricu na temelju Krizyevih nagađanja kojeg to Kolumbijca moguce pratimo? Pa je tako napravljena prica da pokusavamo dovest ovog Cordobu. Ne postoji nikakva objava iz njihovih medija da smo stvarno aktivni u vezi Cordobe. Sve do sada sto je izaslo je iz nasih medija.

    Prvo je postojala spekulacija da pokusavamo dovest kolumbijca iz championshipa sa cca. 15 G/A. Nakon toga netko sa foruma, Krizy mozda, pretrazivanjem dolazi do Cordobe kao mladog igraca sa dobrom statistikom.

    Ili sam ja nesta bitno prespavao??
  • hardek
    2.8k
    Ma ovo je on sam napisao, nigdje u svijetu transfera se ne koristi termin "gifting".

    Nego jel zna netko da li Marco Pašalić ima kojim slučajem brata koji se zove Patrick i da je 1996. godište?
  • Toni90d
    400


    Zatvori trokut sa Pašalićem :lol:

    Kao što je netko napisao, godinu-dvije ne dovesti igrača iz HNL-a, pa bi vidjeli kako se spušta cijena. Dosta je Dinamo drugima punio proračun.
  • Brusa
    1.5k
    i posudbe goriva, slaven ,vž ,istra,ništa rijeka i loksa
  • Patak
    2.9k
    Cijene u HNLu su se povećale, to se mora akceptirati i ne odustati. Od igrača iz HNLa bi trebalo dovesti Šotičeka, Kačavendu, Pašalića i Matkovića. Klubovima ponuditi neke mlade igrače + cash + podjela od npr. 50% kod sljedeće prodaje. To je win win situacija za sve.

    Strance uzimati samo ako su dokazana kvaliteta i ulaze u prvih 11 sigurno, to nije Cordoba ni Milanović, najvjerojatnije ni Torrente ali on je došao za plaću pa ajde ok.

    I dovoditi talente u našu akademiju kao Eduarda i Olma sa 15-16 g kad ne koštaju ništa.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ma da, najbolje davati po 6-7 milijuna vrijednosti za HNL poluproizvode za koje ne znas kako ce zavrsiti. Pasalic ne vrijedi vise od 2.5 milijuna eura, dati bilo sto iznad toga je ludost.
  • Jurki
    11.7k

    Kaj se mene tice.. bolje da zatvorimo prijelazni rok danas.. nego da dopeljamo i jednog igraca iz Hnla.
    Pasalic, a ni Šoticek nisu nama pojacanja.. a kostali bi nas suho zlato.
    Matkovic da .. ali ko ulaganje za buducnost ali ne za pare koje ugari hoce.
  • Jurki
    11.7k
    one way to the liga za bedaka.
    Pobrati komplet u21 i u19 repku.. jebeno preplatiti..
    uspjeh zagarantiran.

    Edit: cetvrtfinale lige prvaka minimalno.
  • Kaktus Car
    491
    To je ukupno bar 6 milijuna eura.
    Odbijam vjerovati da će se ovo dogoditi.
    Krizy

    To je stvarno teško za povjerovati. Ako se nije imalo love/želje za otkupiti Vidovićev ugovor koji je bolji igrač s većim potencijalom, ako se nije moglo povećati ponudu za Gnezdu Čerina, itd., onda bi ovo stvarno bio neobjašnjiv potez.
  • Orc123
    7.8k
    tak smo mi pokupili Bulata, Cabraju, Spikica, Stefulja.....jel se ko sjeca tog prijelaznog roka kad su vristali naslovi kako su zalog za buducnost i novi veliki transferi. Ulozeno znaci 6 milja eura u te igrace i gdje smo sad?? Bulat na posudbi u klubu koji ga sigueno nece otkupiti, ostao nam jos samo Spika ali to je opet neka druga prica. Iz hnl jedino neka ciljana pojacanja kao Matkovic i to idealno na Zimu ako bi se ostvario neki dobar plasman u LP pa da smo financijski ok. Zivim za dan kad cemo se odmaknut od ebenog hnl-a i gledat globalno a ne lokalno.
  • čovjekjogurt
    617
    Ova garnitura mladih u Loksi (Šotiček, Krivak, Goričan) je po meni najgora u dugo vremena. Imali smo Majera i Ivanušeca, Jakića, Aliyua, Bočkaja i mislim da je ovaj sada trojac mladih najgori u zadnjih 10 godina. Njima su sezonu iznijeli stariji igrači (Kalaica, Čop, Leovac, Mudražija).

    Šotiček nije dovoljno dominantan u Loksi da bi se tolika bura dizala oko njega. Plus je bolji za kontre a Dinamo će odigrati 5 utakmica u sezoni gdje će ići na kontre a i u tih 5 će Šotiček biti na klupi. Igrat će HNL utakmice kontra bunkera i publika će mu spominjat majku jer će biti loš na postavljenu obranu.
  • Kaktus Car
    491


    U HNL-u nema igrača koji mogu biti pojačanje za Dinamo. Nema se što "akceptirati" raznorazne apsurdne zahtjeve i prohtjeve nerelevantnih klubova. Nek slobodno za promjenu ostatak lige zatvara vlastite budžete i slaže vlastiti kadar bez velikodušne pomoći Dinama. Dosta je bilo preplaćivanja prinova i poklanjanja igrača konkurenciji.

    Dinamo se treba okrenuti inozemstvu.
  • Tried'nTested
    9
    Nema potrebe pričati o šotičeku, imao je priliku za lijepe novce biti dio dinama, odbio je, ajmo dalje, ima stotine tisuća igrača diljem svijeta pa mora bit i jedno krilo za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions