• Paggini
    19.7k
    iz Soluna, prema tom izvoru, čak i nije spreman iskrcati 2,5 milijuna eura odštete nego bi se cjenkao s Dinamom,Nogo

    Kad misliš da je plafon ciganjenja dosegnut, grci se naravno uvijek ukažu i dignu taj plafon
  • dinon7
    849
    Brunu da netko toliko silno želi, davnih dana bi ponudio 2 odnosno 2,5 miliona eura.
    Vjerujem kako se odlazak Brune neće dogoditi
  • Ivanmtk
    1k
    Da bi kuća bila dobra trebaju temelji bit najbolji. Rješavanje višaka je prioritet. Paralelno se i pojačavamo. Pokrili smo dvi deficitarne pozicije. Sljedeće je desno krilo i desni stoper. Očito se traže starteri na tim pozicijama, koji su samim time trenutna pojačanja. Takvim igračima nismo prvi izbor, potrebno je čekati da im neke opcije propadnu. Ne znam čemu nestrpljivost. Mogli smo kadar nagomilati Šunjićem, Mitrovićem, Kalaicom i na kraju dobiti samo kvantitetu. Vremena imamo nikad više. Na kraju ćemo imati najjači Dinamo od Bjelice na ovamo sigurno.
  • Orc123
    7.8k
    Ja sam gotovo siguran da Petko Ostaje. Treba mu dati novi bar dvogodisnji ugovor, malo vise para i ok.
  • austrijanac
    4k
    pricao da ce PAOK sigurno ic po Misica i Petkovica. Ja mu se smijao tad i reko da nemaju para oni za njih.austrijanac

    Očigledno smeća stvarno nemaju para.
  • Jurki
    11.7k
    On meni strasno vuce na Spikica u svemu jedino mi je Spikic fizicki jaciOrc123

    Glupo je uspoređivati Ivanusca i Majera sa Šoticekom.
    Ivanusec i Majer su bili vise vremena glavne vedete tj udarne igle Lokse nego kaj Šoticek ima provoligaskog staza.
    O samom ucinku mislim da je nepotrebno uopce raspravljati kam bi to otislo, tj na ciju stranu.
    Šoticek je po meni mlađa i skuplja varijanta Špikica.
    Moze kroz tranziciju nekaj napraviti.. ali na postavljenu obranu je panjina i totalno neupotrebljiv,
    Ak nemre probiti jebeni mrtvi Rudes onda je puno toga jasno.
    Lakse mu je igrati protiv Osijeka ili Rijeke di se Loksa postavi defanzivno pa onda ide na kontre.
    Sve kad zbrojis i oduzmes.. ne vredi 3 milje.
    O tome da mu je zagarantirana para na prvom mjestu, a ne zarada kroz progresivni ugovor koji bi imal prema broju nastupa. Mislim da je nepotrebno spominjati vise njega u bilo kom kontekstu vezanom za Dinamo.
  • Crni86
    3.5k
    Treba mu dati novi bar dvogodisnji ugovor, malo vise para i ok.Orc123

    Novi ugovor da, ali vise para ne. Igrac ulazi u 30t e godine, ima rekordnu placu u dinamu. Ne zeli ga nitko otkupit za 2/2.5 milijuna eura. Moze potpisat produzenje za istu svotu ili neka nade klub koji ce mu ponudit vise nagodinu (a vidimo da mu to bas i ne poilazi od ruke).

    Da Bruno ima 26,27 godina rekao bi svakako povecanje place, ovako ce biologija uskoro krenut radit pa cemo za godinu daja prigovarat kaj mu se dalo ugovor od 1,5 milijuna eura a trazimo novog kapitalca u spici. Uz njegovu promjenjivu formu sve ove godine stvarno ne vidim iz kojeg razloga da mu damo valjda rekordnu placu u povijesti hnla.
  • Infinity
    16.3k
    Prije 20 dana mnogi su se složili kako ne treba nasjedati na novinarske informacije koje su u velikom postotku laži/izmišljanja, a sada svi puše priče istih novinara i unose nervozu ovdje :lol:

    Doveli smo dobrog rezervnog golmana, jako zanimljivog stopera, Pjacu na krilo, počeli se rješavati viškova.
    Krizy

    Novinari su najavili sve transfere koje smo obavili, pa samim tim ne treba biti iznenadjen da im ljudi vjeruju. Informacije cure i ne bih rekao da su ljudi ludi sto vjeruju piskaralima, barem ovo ljeto.
  • Krizy
    43.2k
    I usput promašili 35 igrača koji nisu došli u 2024.
  • Patrick1996
    61
    Dinamo Zagreb might try to sign Marco Pašalić from Rijeka for 3 million euros, along with giving up 50% of the next transfer of Niko Janković, and gifting Gabrijel Rukavina.

    Ajmo!!!
  • FrodoJePurger
    96
    od kog je tweet ili objava?
  • Krizy
    43.2k

    To je ukupno bar 6 milijuna eura.
    Odbijam vjerovati da će se ovo dogoditi.
  • Patrick1996
    61
    zivi bili pa vidjeli, mislim da su Soticek i Pasalic glavne mete - sad cemo vidjeti koga cemo uspiti dovest
  • GOAT
    1.2k
    ponudis mu stvarno dobar ugovor, on to odbije a kune se da zeli samo u Dinamo!? Igrac koji prosao La Ligu, tamo igrao dolazi u free transferuOrc123

    Bas zbog tog sranja sa ugovorom ako Soticek i dode od njega ocekujem golove i asistencije. Ne zanima me nikakva prilagodba ni koliko je neiskusan jer ako zelis veliku placu imat ces i velika ocekivanja i pritisak
  • Captain America
    17.6k
    Na kraju ćemo imati najjači Dinamo od Bjelice na ovamo sigurno.Ivanmtk

    Ovo je baš hrabra izjava kada se uzmu u obzir najjačih 11 iz sezona 2020/21 i 2022/23.

    2020/21 Livi-Rile, Theo, Ras, Jole-Jakić, Ademi, Majer-Ivanušec, Petko, Orša

    2022/23 Livi-Rile, Šutalo, Perić, Ljubičić-Mišić, Ademi, Ivanušec/Baturina-Špika, Petko, Orša/Ivanušec

    Volim Nevistića, ali Livi je Livi. Mi stopera Šutalove kvalitete ne možemo dovesti. Tek treba vidjeti kakav je Ogiwara ili novi lijevi bek. Pred Sučićem je još jako puno posla da dođe na Ademijevu razinu. Ne vidim kako Hoxha ili Pjaca mogu napraviti skok da dođu na Oršinu razinu. Ivanušec je kao desno krilo išao na EP 2021. i tu tek treba vidjeti kakvog igrača ćemo dovesti.

    Vjerujem da ćemo biti dobri, ali usporedbe s momčadima u ove 2 sezone su pretjerane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions