• dzg717
    1k
    Dat Soticeku sto zeli i dovest ga
  • Orc123
    7.8k
    i u napad onda na LP sa Spikom na desnom krilu .. ajmoo
  • dzg717
    1k
    mi ni trenera za LP nemamo al dobro ne bih sad o tome
  • Facke
    3.6k
    Prelazni rok jos traja. Ima dosta vremena. Cemu hejtate saki dan na ove teme? Dopelali bume koga me mogli. Vec mi ta negativnost na zivce ide. Pa dejte pricekajte male.
    Jbg nemreme nazalost kesirati 10 miljona za dense krile.
  • KristijanHR
    23
    Ovo vec sve lagano prelazi u kokosinjac, cast izuzecima/senatorima...ko bi svima ugodio, jednom ne pase jedno, drugom drugo i tako u krug, pojedinci ko djeca(mozda i jesu)...sta je tu je, sudit cemo na kraju prijelaznog roka te na zimu...
  • Orc123
    7.8k
    ovo nije negativnost, niti nitko ne trazi da se iskesira 10mil eura! Ali decko koji po nicem nije pojacanje, ponudis mu stvarno dobar ugovor, on to odbije a kune se da zeli samo u Dinamo!? Igrac koji prosao La Ligu, tamo igrao dolazi u free transferu, znaci moze isposlovati jebacke uvjete on prihvati malo veci ugovor! Tko je onda tu lud??

    I mi onda nakon svega opet ulazimo u nekakve dogovore i pregovore, naravno ako je istina da smo se ponovno aktivirali? Nitko ne siri negativu, nitko ne sere za sad na ovoj temi samo da se pise bezveze nego opravdano smo zabrinuti i tjt. Nitko ne pljuje ni po Dinamo, ni po Maricu, ni po Zajecu vec jednostavno bilo bi mi zao da nas svaka susa vuce za nos. Nije to prvi primjer. Isto tako jel vidis kakve se nebulozne cifre spominju za kojeg god igraca pokazemo mi interes u HNL? Sjeti se Cokaja, Miereza, Pasalica, Frigana, Belje, Bakrara.....pa zar fakat nam to treba?

    Ovo nije negativa vec raspravljamo konstruktivno i argumentirano....
  • austrijanac
    4k
    Mislim da ljudi poučeni prošlogodišnjim iskustvom imaju traume.

    Inače, prošle godine je vladalo mišljenje da ne treba čekat zadnji dan prijelaznog roka za sudit jer nama sezona počinje rano i očekuje se da će prinove proći pripreme barem donekle da se ne uhodavaju tokom sezone (Kaneko kao primjer).


    Ne kažem ništa negativno, no donekle razumijem i histeriju nekih. Donekle.


    No vremena ima još na pretek.
  • Droljo
    8k

    Orc frende zakaj si ti tak siguran da šotiček nemre bit ok kod nas? Da se razumijemo ja ne tvrdim da je igrač za dinamo i imam povjerenja u tvoje skautsko oko ali ti si čvrsto odlučio da to nije to i ne popuštaš milimetra jbte. Baš baš si ono uvjeren da nemre već ove sezone eksplodirati?
  • E46
    634
    Gle iskreno ja se vise uopće ne hvatam na to sta pise ta ekipa o hnl pojacanjima. Ja vjerujem da se gleda pravo desno krilo i da se nekog pikiralo na euru ili copi, a da je vatrogasno rješenje za zadnji tren ako sve propadne spremno u vidu pojačanja iz Championshipa ili Ligue 2. Znači potpisujem odma scenarij gdje se gleda neko krilo sa eura ili cope koje ne bi bilo skupo jer njegova ekipa npr nije daleko dogurala a on se recimo iskazao ponajbolje u ekipi.. u tim okvirima onda gledat ako taj igrac koji se iskazao se uklapa u nas sistem pokusati dovesti, uloziti sve napore. Ukoliko propadne okrecemo se rjesenju iz Championshipa ili Ligue 2(ima dovoljno tamnoputih krila koja mogu radit razliku u HNLu svojom brzinom a u Europi također biti opasni i konstantna prijetnja.
  • Nogo
    3.6k
    Nama nikada nije dobro.
    Ako dovedemo 2,3 pojačanja kao sada e ne valja jer nisu dobri i kada će doći ostali.

    Ako dovedemo kao Osijek 5,6 pojačanja u par dana e ni to ne valja jer šta ćemo raditi cijeli rok.
    Zanima me kako bi pisali da nismo još nikoga doveli kao ovi dole.
  • Orc123
    7.8k
    zato jer kad god sam ga gledao po nicem ne odskace. Kad su nama dolazili Ivanusec ili Majer oni su svaki u nekom segmentu dominirali. U cemu dominira Soticek? Nit ima neki dribling, igra desno krilo kaj po meni uopce za njega nije optimalno. On meni strasno vuce na Spikica u svemu jedino mi je Spikic fizicki jaci ali ima ovaj nesto bolju zavrsnicu i tjt. Jednostavno ne vidim nista u njemu. Mozda se varam, vrag ce ga znati ali gledao sam ga toliko puta i ja ga tako vidim. S druge strane Krivak je imao ono nesto i jbg sad se ozljedio. Daleko je i on od razine Dinama ali ima ono nesto sto bi ga moglo izdvojiti.
  • Paggini
    19.7k
    Ako dovedemo 2,3 pojačanja kao sada e ne valja jer nisu dobri i kada će doći ostali.Nogo

    Ljudi imaju fetiš donošenja a priori sudova, u stilu "Vidio sam Torrentea na treningu, nije to nikakav igrac, treba nam KAPITALAC" i onda ako se ispostavi da su bili u pravu "odmah sam ja to govorio, znao sam odmah..."

    Torrebte ce trebati igrati na razini Josipa Sutala da kroz zube kažu "ok je pojacanje...". Ista stvar je i s Bernauerom bila....

    Ako dovedemo kao Osijek 5,6 pojačanja u par dana e ni to ne valja jer šta ćemo raditi cijeli rok.Nogo

    Al kad osijek dovodi te škartove - "BOTO MASTERMIND ON ZNA STA RADI".

    I dnevni reminder cijeloj temi da transfer rok traje JOS DVA MJESECA.
  • Krizy
    43.2k
    Prije 20 dana mnogi su se složili kako ne treba nasjedati na novinarske informacije koje su u velikom postotku laži/izmišljanja, a sada svi puše priče istih novinara i unose nervozu ovdje :lol:

    Doveli smo dobrog rezervnog golmana, jako zanimljivog stopera, Pjacu na krilo, počeli se rješavati viškova. Unatoč tome, ništa ne valja.

    Prijelazni rok je počeo prije desetak dana, polako.
    Ako će se dovoditi samo da se netko dovede, bolje da nitko ne dolazi.

    I ovo za Šotičeka, kako možete biti sigurni da je uopće istina da je odbio određeni ugovor?

    Pušite vi mnogi novinarska izmišljanja i dalje, a bilo ih je jako puno već.
    Koliko su informirani pokazuje to da znaju sve detalje o Cordobi jutro nakon što sam ga ja spomenuo na Zoni, a dan prije nisu ni znali tko je isti. Smiješno.
  • Olmic
    3.6k
    Rukavina ne smije u Rijeku ako nije dio transfera. Rade ga posudit Krznaru, a ovim smecarima nista
  • Laugreano
    2.5k
    Jbg ljudi raspadamo se. Prijelazni rok je poceo, a nismo ni 10 pojacanje doveli. Kako smo mogli prepustiti Osijeku da nam otme pojacanje iz rezervne ekipe Norwicha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions