• DiddyGuela
    2k
    Ovo su najruzniji dresovi ikad. Sokantno lose.
  • Keyser Soze
    10k
    Osjećam dozu sarkazma :lol:
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Prvi bi mogao izgledati lijepo uživo, ali ovaj žuti je krš.
  • Vučko53
    210
    Nevjerojatno mi je da su uopce uspjeli prvi dres ovako lose napravit. Nijansa za plavu je katastrofalna, a ove bezidejne linije po njemu jedan od najgorih dizajna koje sam ikad vidio.

    Sve u svemu, prva sezona za zaborav. Ne kuzim ni odakle ideja za ovu nijansu boje za drugi dres?
  • gledatelj
    549
    Iskreno dosta loše na prvu. Ajde prvi još možda bude oke na igračima, ali drugi baš koma. Čekamo uživo.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni izgledaju kao pidžama. Pričekat ćemo večer, možda bolje izgledaju.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ko generični dresovi na PES6ici...kako uopće uspiješ zajebat obični plavi dres?
  • Benito
    822
    Kako mene nervira kad prije predstavljanja netko pusti sliku dresova na internet...
  • Nolifer
    8.1k
    Ne znam dok ne vidim.

    Da me nebi neki napali...
  • sport
    3.3k
    Kako god bilo danas se mora predstaviti dres koji je naručila bivša Uprava Bitno je kako će ekipa izgledati po izvedbi na terenu a ne po ljepoti dizajna dresa.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ako font bude ok bit će ovo u redu. Ove prugice naprijed se ionako neće vidjeti, nijansa plave djeluje u redu i nema besmislenih bijelih dijelova.

    Ovaj kričavi je nebitan, kao i svaki dres koji nije prvi. Inače kasni 6-7 godina, tada su bile u trendu ove varijante.

    Nadam se da treći bude takav da svede korištenje drugog na najmanju moguću mjeru.

    Kad se uzme u obzir da je dres birala ekipa koja je skoro 10 godina za Europu izmišljala dres koji veze s Dinamom nema i time dovodila Dinamo u poziciju da najjače utakmice u sezoni ne igra u svojoj boji, ovo je super!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Predobri dresovi, najbolji do sada!
  • Juznjak
    3.8k
    Samo neka se uzme prvenstvo i uđe u Ligu prvaka, mogu u potkošuljama igrat što se mene tiče, bitni su mi samo uspjesi na sportskom planu. Previše dramite oko dresova, kakvi god da su.
  • Peškaman
    4.2k
    Razočaravajuće,pogotovo kad se pogledaju ostali dresovi drugih klubova koje je Castore izbacio.
    Tipa plavi Rangersov dres,premija u odnosu na ovaj dizajn.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Iskreno, kad sam cuo da se spominje tirkizna boja ponadao sam se da ima kreativizma u Castoreu i da cemo dobit nesto slicno ovome.
    puma-sks-away-jersey-promo-0.jpg

    S drugim sam razocaran totalno, al vjerujem da prvi izgleda bolje uzivo nego na ovoj slici.
    Treci ako je ono sto kruzi ce spasit stvar..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.