• Dudu9
    820
    Pa zar nije Bara uzeo dio postotka kad je Gvardiol otišao u City, tako da nebi me čudi ni da ima postotak i od dinamovog kad odlazi iz RB, svašta je prošla uprava potpisala
  • serbus
    4.2k


    "Normalno" da je kad su svi lijepo živjeli od toga a sve "legalno", napiše glava ugovor 5% Bari , Bara vrati 3% Mamiću i oni sretni.

    Te naknade bi isplaćivao agentima koji bi recimo Špikića prodali za 10m jer mi nismo u stanju.. Lako je prodavati Joška i Olma za to agenti netrebaju.
  • Jurki
    11.9k
    tak je.. dobar trgovac se vidi kad treba utopiti losu robu.. a ne top kvalitete.
    Top kvaliteta se prodaje sama po sebi.
  • Jaro
    7.5k
    Pa zar nije Bara uzeo dio postotka kad je Gvardiol otišao u City, tako da nebi me čudi ni da ima postotak i od dinamovog kad odlazi iz RB, svašta je prošla uprava potpisalaDudu9

    Mislim da je tu i krenuo rat na relaciji Bara-Dinamo.iz kluba su tumacili kako je ovaj isplacen prilikom transfera dinamo->RB, a ovaj (vjerojatno ispravno) da je ukljucen i u postotak kod RB->City jer taj postotak je dio odstete kod Dinamo->RB transfera...
  • rioda
    4.9k
    Koliko ja znam, 'rat' je krenuo na transferu Jakića.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Klauzula mu navodno istjece 15.7. i nakon toga ce otici i za vece novce, pogotovo ako nastavi ovako na EURU.jedan u nizu

    Ako nitko nije spreman dat sada 60 milijuna sumnjam da ce kasnije bit spreman dat i vise. Ide Olmo za manje novca od klauzule.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ako nitko nije spreman dat sada 60 milijuna sumnjam da ce kasnije bit spreman dat i vise. Ide Olmo za manje novca od klauzuleNitkoBitan

    Igra odlično na Euru i po meni najbolji igrač Španjolske na turniru tako da ako osvoji sigurno mu raste cijena i prodat će se za 70 miljiuna eura
  • emilperska
    5.8k
    Vidio prvi dres.
    Lijep, kao i svaki. Najgora mi je bila varijanta 22/23.

    Ali, ocekivao sam vise ipak..
  • ZgDLions
    474

    :cry:
    Nije valjda prosječan, od marketinga ove godine puno očekujem, samo top stvari.
  • emilperska
    5.8k

    Dres je izabran odavno, nema veze s ovom Upravom. Ali ok je po meni.

    Back to basics bi se reklo. Meni je osobno bitno da nije kao onaj 2022. kad smo imali dresove Slaven Belupa. Sve ostalo prihvacam..
  • Keyser Soze
    10.2k
    Prvi dres mi je bezveze iskreno, veseli da je cijeli u plavom. Druge nisam vidio.
  • ZgDLions
    474
    Znači ipak popratne stvari u shopu budu u prvom planu.
    Šteta, imao sam velika očekivanja.
  • Majki2111
    3.3k


    Moram pohvalit video. Baš taman. Orkestralni ugođaj. Uzvišeno sve.

    Jel to HNK?

    Malo mi video baca na Ajax

  • Captain America
    17.8k
    Nakon one klasične skladbe iz 2021. od koje su krvarile uši doći do ovoga večeras... Svaka čast.

    Nadam se objavi full verzije na YT i Spotifyu. Hvala unaprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.