• Sajla
    4.2k
    plus taj zrnati filterPaggini

    mislim da to nije filter nego jednostavno noćna snimka s visokim ISO postavkama :)
    ali i meni je malo čudno - kad sam ih otvorio kad su tek postavljene bile su u visokoj rezoluciji, sad su 800x450 pixela
  • Bosskovitz
    8.5k
    1080x1920 su, vjerojatno ih Zona reducira u prikazu ali ako otvorite link, bit će u original rezoluciji. Sad sam provjerio i tako je.

    Za ostalo ne odgovaram, nisam ja radio, samo proslijeđujem :)
  • Sajla
    4.2k
    ne znam kaj se događa jer na isti način otvaram i sad i prije 2 sata, ali mi ih drugačije prikazuje, tj. u nižoj rezoluciji.
    @Paggini našao u historyu linkove za punu rezoluciju, možda ti to pomogne?
    https://postimg.cc/rDrzyXGX
    https://postimg.cc/WtTZ93GD
  • Ivanmtk
    838
    Ja ću dat šansu novom članu uprave. Siguran sam da ima neki plan sa Dinamo plus.
  • badjibadara
    2k
    Pohvale za pozadinu na pressici, daleko bolje nego ranije.
  • Lynx17
    2.9k
    Pohvale za pozadinu na pressici, daleko bolje nego ranije.badjibadara


    Da, to i zvuk. Kako me je iritiralo prije (tu mislim prije nekoliko godina) kada je sve ostalo vise se culo nego trener/igrac. Svaki kasalj, micanje od novinare se vise culo nego onaj tko je govorio. Uff kako je to me iznerviralo.
  • Olmic
    3.1k
    Vidio objavu na twitteru od Marcinka kaj je radio u Loksi pa sad u Favbetu. Pa nas ocekuje bolesne grafike :)
  • ShanKu
    447
    Kako pratim Ajax na instagramu zbog naših 3 igrača tamo, sad sam primjetio da kopiramo Ajax s onim oproštajem igrača.. "good luck" :sweat:
    Ali da je lijepo uređeno - je
  • Šteco
    596
    Kako pratim Ajax na instagramu zbog naših 3 igrača tamo, sad sam primjetio da kopiramo Ajax s onim oproštajem igrača.. "good luck" :sweat:ShanKu

    "Good luck" i "thank you" koristi velika većina klubova, od nogometnih do drugih sportova. Bit će da da svi nekoga kopiraju ili je to samo sasvim logična poruka na oproštajnoj objavi.
  • Debelko
    223
    Neznam di da napisem ovo, pa cu ovdje:

    Moja "kritika" ljudima u klubu koji se bave sa drustvenim kanalima: bilo bi lipo da se svaki odlazak ili dolazak igraca objavi, nema veze otisao li na posudbu ili skroz. Evo naprimjer sad mali Fran Topic. Znam da nije u krugu prvotimaca, ali bi bila lipa informacija da pratitelji znaju di ti igraci idu. Mislim da bi djelovalo ozbiljnije, maltene svaki klub to radi a kod nas to malo steka.
  • Crusades1986
    10.3k


    Evo da i tu zbog videa bude.
  • miro
    3.5k
    Vrhunski video!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.