• Tongo Doumbia
    3k
    Jel samo meni on Luka Stojković sa Wish - a hahahahahahaha?
  • Nogo
    1.9k
    Jel zna netko zašto je na fejsu kluba stavljena samo slika Torrentea, a na instagramu i slika i video?
    Da nije admin zaboravio? :joke:
  • NORTE
    9.9k
    Predstavljanje novih dresova je 7.7. u 7 vur.

    Dizajn slova d na godišnjoj jako dobar, iskoristite ga za plave majice itd...

    Kad smo kod godišnjih, nadam se da će u klubu razmislit o "trajnim" godišnjim iskaznicama, nešto poput osobne iskaznice, traje duže vremena i za aktivaciju barkoda u novoj sezoni potrebno je produženje, bez nove plastike.
  • Šteco
    603
    Kad smo kod godišnjih, nadam se da će u klubu razmislit o "trajnim" godišnjim iskaznicama, nešto poput osobne iskaznice, traje duže vremena i za aktivaciju barkoda u novoj sezoni potrebno je produženje, bez nove plastike.NORTE

    Ne ne, hoću kreativnost, hoću tu plastiku svake godine da imam u kolekciji.
  • dumitrumitu
    966
    Što je sa sociosom, jel to mrtvo ili će klub i dalje surađivati sa njima?
  • nemapredaje
    2.3k


    Sad kad članovi konačno imaju pravo glasa mislim da je nepotrebno s njima surađivati
  • dumitrumitu
    966
    To sam i pretpostavljao.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Objava za Olma je trebala bit objavljena odmah poslije sucevog zvizduka...

    Edit: Rjeseno.
  • ksapi
    2.3k


    Znam da nije zdravo za mozak, ali koje salve pohvala mamicu i bari u komentarima oko olma.. bolesno nesto. Bjelicu nitko nije ni spomenuo.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Rekao je jučer komentator da je Barcelona zainteresirana za Olma. Dobiva li Dinamo postotak od budućeg transfera Olma? Po meni Olmo gdje god da ode ne ide ispod 50 miljiuna eura
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Navodno je City dosta agresivan po pitanju Olma, a s obzirom da se pise naveliko da je De Bruyne dogovorio Arabiju ne bi me cudilo..
  • jedan u nizu
    6.8k
    Dobiva li Dinamo postotak od budućeg transfera Olma?dinamo u srcu

    Dinamo dobiva 20% od profita buduceg transfera. Buduci je otisao za 29mil, ako ode za klauzulu koju ima od 60mil, profit od tog transfera je 31mil, a nama ide 20% od toga a to je 6,2mil.
    Klauzula mu navodno istjece 15.7. i nakon toga ce otici i za vece novce, pogotovo ako nastavi ovako na EURU.

    Da recimo netko plati 80mil za njega, mi u kasu dobijemo 10.2 mil. :cool:
  • Danko
    772

    Jel mi dobijemo sve ili ide nešto ide niagari?
  • jedan u nizu
    6.8k

    a to je pitanje, jer se detalji izmedu agenata i posrednika i klubova rijetko objavljuju.
    Po meni je najvjerovatnije i najlogicnije da ako pise da 20% ide klubu, onda sve ide klubu, a agentu ide od ostatka. Osim ako postoji mogucnost da u ugovoru stoji da klubu ide 20%, agentu 5% koje se uzima iz ovih 20% (karikiram).

    Obicno se agent naplati mimo toga. Recimo Barcelona plati 60mil, dinamu ode 6,2mil, agentu ode 5mil (npr) a onda Leipzigu ode 48,8mil, makara ce svugdje pisati da je Leipzig prodao igraca za 60mil.
  • miro
    3.6k
    Klauzula mu je do 1.8.

    Ovo je dobar primjer za ono što sam nekoliko puta pitao, pa su se svi brže bolje pozvali na tajnost ugovora.

    Ali da ponovim - ne bi li ovakve stvari trebale biti javne u klubu koji nije privatan i funkcionira na način na koji je Dinamo ustrojen?

    Zašto ne bi bilo javno dostupno koliko će Bara uzet od ovog (ili bilo koji drugi posrednik)?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.