• don
    5.6k
    Jesu im se priključili reprezentativci?Daliban

    ne, a ima ih dosta koji su falili danas
  • Droljo
    8k
    stvaraju pseudotranzicijeDaliban

    Kae to?
  • Daliban
    1.6k


    Kao ono što smo mi stvarali u prijateljskoj protiv Portugala. Navlačenje pritiska i brzi izlazak u otvoreni prostor između zadnje linije i linije presinga pas igrom. Izgleda kao da izlaze u kontru, ali u biti nema tranzicije.

    Nije to jedini način na koji igraju, multidimenzionalnije je, ali ako su izgledali kao da se zajebavaju u zadnjoj liniji onda su vjerojatno to radili. Onako, De Zerbijevski to znaju raditi.
  • vjeko1701
    8k
    Kolko je na kraju završilo?
  • Peškaman
    4.2k
    Matej Mitrović novi igrač Al Ahlia iz Dohe gdje je Bišćan trener.
  • vjeko1701
    8k
    Cccc, Igore, uzmi nekog našeg viška za koji milijun...nije da nemaju tamo.
  • vjeko1701
    8k
    Ma Topić je mlad i na posudbi...ali mislim da bi Moha tamo razbio ligu, Emreli bi se sigurno snašao a Bočkaj bi bio najbolji asistent lige. Jel ne bi bilo pošteno nekih 6M za sva tri. Plus, već se znaju iz Dinama.
  • rioda
    4.8k
    "Predsjednik i ljudi u klubu znaju da ne želim igrače koji su pisali nogometnu povijest. Želim igrače koji su dobri za moj stil nogometa, funkcionalne i brze koji su spremni nositi se s pritiskom 25-30 tisuća ljudi. Čekam dvojicu krilnih napadača, a onda ćemo vidjeti. Radimo na dovođenju krilnih napadača.

    Šaljemo ponude, neki od njih žele previše novaca... Nadamo se da će dvojica krilnih napadača uskoro doći u klub.

    Najvažnije je da ne dovedemo igrača samo da ga dovedemo. To nije dobro. Treba pogriješiti što je manje moguće. U Italiji postoje krilni napadači, ali kako se kaže u mom kraju svećenik neće držati misu ako mu ne platiš", zaključio je trener Hajduka.

    Čini mi se da je Gattuso otkrio dosta stvari onako između redaka :sweat:
  • Droljo
    8k
    Čini mi se da je Gattuso otkrio dosta stvari onako između redaka :sweat:rioda

    I on bi rakete gospodin...
  • GaijiZG
    1.3k
    Na sportnetu tovari nešto seru po Srni. Pa šta im se on zamjerio, što je igrao za repku?
  • The Undertaker
    5.1k
    Torcida je tražila da bojkotira reprezentaciju a on ih je odjebao.
  • Eduardo
    20k


    No, još skandaloznije od politike HNS-a jest to što je Torcida prozvala bivšeg kapetana Hajduka, a sada reprezentacije i Šahtara, Darija Srnu. Kažu da je on veliki krivac što reprezentacija ne igra u Splitu.

    Torcida je napisala:

    "Poseban pozdrav našem kapetanu, koji se pravi blesav i svojim jeftinim izjavama pokušava skinuti bilo kakvu odgovornost sa sebe. Da si stvarno želio pomoći, mogao si koristeći svoj položaj sve ove godine progovoriti o problemima hrvatskog nogometa, ali umjesto djelovanja i posredovanja u rješavanju tih problema, izabrao si zabijanje glave u pijesak.

    Svojim pasivnim držanjem podržao si sve što HNS godinama radi. Ne uzimaj Hajduk u usta, jer nisi dostojan toga."
  • eol12
    588
    Ak im posudi džabe krilo opet bude lik hajdučko srce, klasično njihovo ponašanje.
  • rioda
    4.8k
    Mislim da im je Srna na piku još od transfera iz Hajduka, to su bili neki Štimčevi mutni poslovi koliko pamtim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.