• Bosskovitz
    8.8k
    Osijek objavio cijenu godišnjih.dumitrumitu

    Koliko je ovo “Kohorta” u eurima?
  • NORTE
    9.9k
    Koliko je ovo “Kohorta” u eurima?Bosskovitz
    Jeftinije od javno najjeftinije godišnje.
    Ukratko, posebna najniža cijena već godinama.
  • xavier
    11.4k
    Kad bih bio zločest, rekao bih da su znatno manje cijene na Pampasu logične s obzirom da ostala 3 kluba ipak imaju zadatak samo dovesti navijače svojih klubova na stadione dok Osijek pokušava privući ljude da uopće navijaju za Osijek :wink:
  • GaijiZG
    948



    Takvi dresovi jedino za otirac mogu služiti. Najružnija stvar na svijetu bilo koja sa hajdukovim grbom

    Ne vidim potrebu za ovakvim izjavama. Ja za razliku nekih od vas ne mrzim Hajduk. Ipak je to (donekle) hrvatski klub.

    Ja kao navijač Dinama se ograđujem od ovakvih mrziteljskih izjavama prema drugom hrvatskom klubu.
  • nemapredaje
    2.3k


    Pazi. Još ćeš liberal postati :gasp:
  • NKDZ86
    661
    bilo u gorici u jednom kafiću hajdukov ručnik kao otirač haha
  • Ivdzo11
    3.5k
    Ne, Šotiček se još ranije izjasnio kao dinamovac i odbio mogućnost prelaska u Hajduk, to nije bila tema, a kako otkriva Predrag Jurišić u Sportskim novostima, tiskano izdanje, čelni ljudi Majstora s mora razgovarali su o možebitnoj posudbi Lokosima vratara Karla Sentića i defenzivnog veznog Ivana Krola. Prvom je istekal posudba u kazaškom Ordabasyju, a drugom u slovenskom Radomlju.
  • Keyser Soze
    8.8k

    Jovetić navodno dobio ponudu tovara.
  • Peškaman
    3k
    Vrlo vjerojatno,Borac Banja Luka je isto u igri,ipak su to klubovi sličnog ranga.
  • Eduardo
    18.2k
    Ima li itko mlađi od 35 godina u toj Kalinićevoj bilježnici?
  • blue heart 72
    1.5k
    Navodno i Rijeka lovi Jovetića. Oni su prvi zagrizli, samo je pitanje što oni mogu ponuditi?
  • Nogo
    1.9k
    Iz izvora bliskim crnogorskom reprezentativcu saznajemo da od dolaska Jovetića u Borac neće biti ništa, te da je bivši igrač Olympiacosa prvenstveno orjentiran na UAE i Talijanski Como u kojem je trener njegov veliki prijatelj još iz Monaca – Cesc Fabregas.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ovo postaje teška sprdnja dolje, FK Starački Dom Split. Svake sezone mislim da me ne mogu više iznenadit, ali uvijek uspiju haha
  • db-izbjeglica
    13.7k
    dinamo kao klub ima sreću što su oni svi skupa jednostavno preglupi za bilo što konkretno
    najnormalnija stvar bi bila da oni osvajaju trofeje i postižu rezultate podosta bolje od rijeke.
  • Captain America
    15.5k
    Svake sezone mislim da me ne mogu više iznenadit, ali uvijek uspijuTeofil Kateran

    Što si očekivao? Doveli su za SD čovjeka koji ništa u životu nije radio osim sjedenja na klupi dok su momčadski kolege igrali nogomet. Kandidati za trenera su mu bili njegovi bivši treneri :rofl: Po tom potezu je pokazao da nema pojma o tom poslu.

    Kakve on veze ima s ostalim SD, scoutima i agentima osim veze sa svojim agentom? Vjerojatno nije ni čuo za platforme poput WyScout, a igrače traži preko YT tako da pretražuje "*ime igrača* skills highlights".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.