• Laugreano
    2k
    Mene je samo strah da nije novinarska patka, kako bi mogli pisat da nam je propao transfer.
  • Daliban
    739
    DIaz izgleda impresivnije, ali u pravu si da je teško donijeti normalan sud na takvim oranicama.
  • GOAT
    559
    Cekamo insajdere da nam potvrde jesmo li poslali ponudu ili od toga nema nista
  • Orc123
    6.7k
    Decko je na na videu na onim oranicama tehnicki odlican! Kako ce tek onda izgledati na boljim travnjacima.
  • Keyser Soze
    9k
    Može igrat i lijevo i desno, a sudeći po videu očito je spreman za hladnu noć na livadi Kupek Apaša.
  • FrodoJePurger
    20
    I ako on dođe i nitko ne ode od sadašnjih igrača po meni bi to trebalo biti to.
  • Zagi
    6.3k
    Profilno nam baš treba jedan divlji dribler desno. Špikić/Šotiček su baš krivi tip igrača za to kako bi trebali igrati kada Pjaca dođe.
  • Omake
    729
    Intervju za one koji razumiju španjolski. Moj je loš ali je mali ostavio Extra dojam.

    https://youtu.be/a0P7hLBMH7w?feature=shared
  • OsamŠest
    2.9k
    Ja bi uvijek rado u ekipi imao nekog južnoameričkog igrača, a posebno Brazilce. Brazil mi je uvijek Brazil, sinonim za nogomet..

    Nevjerojatno mi je da su posljednji Brazilci (Guilherme i Jonas) u Dinamu bili daleke 2017. godine..

    Možda se opet aktiviramo na tom tržištu. Eduardo, Etto, Sammir.. sigurno ima materijala u njihovim bilježnicama.
  • CastAway1986
    1.2k
    nažalost da ti budem iskren ni meni ne djeluje nešto posebno , usto nadam se ako dođe da mu neće prilagodba biti problem..Plus je da Raul Torrente ima s kim pričati..:rofl:
  • Keyser Soze
    9k
    Jonas je jedan od najgorih koje sam gledao, uz to je tehnički bio užasan što nije često za Brazilce/Južnoamerikance. Guilherme je izgledao kao španer, al nije dobio pravu priliku nažalost.
  • CastAway1986
    1.2k
    ne samo s brazilcima nego sa većinom iz Južne Amerike.. Zbog dosta lešinara nam je propao transfer stopera iz Argentine Alana Franca!
  • Captain America
    15.9k
    Intervju za one koji razumiju španjolski. Moj je loš ali je mali ostavio Extra dojam.Omake

    Možeš uključit automatski prijevod na engleski. Nije neka sreća, ali se može zaključit o čemu priča.
  • Patak
    2.7k
    Kaj kupujemo opet preko videa nekoga? Nismo li to prestali nakon Coste Andersona? Ili je netko gledao maloga uživo od Dinama?

    Onaj talent Milanović iz Australije ne dolazi?
  • Captain America
    15.9k
    Onaj talent Milanović iz Australije ne dolazi?Patak

    Jučer su rekli dečki da dolazi, ali da se ne računa ozbiljno s njim ove sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions