• Zagreb1992
    1.7k
    Južna Amerika je čudo kaj se tiče talenata i trebali bi naći dobrog skauta za taj dio
  • plavi devet
    295
    baš zato i mislim da nismo uopće poslali ponudu, nego eto lupaju gluposti. Ali eto daj Bože da griješim.
  • Ruzaa
    31
    Ono što je sigurno, s obzirom kakve su njive u Kolimbiji, prilagodba na ove naše bi mu bila mačji kašalj.
    Inače čini mi se malo “sirov” prema viđenom, tehnički nije najjači al je brz i jak.
  • OsamŠest
    3.2k
    Meni osobno Cordoba, po onome što sam vidio, nije ništa specijalno.

    Ima kvalitetu, relativno dokazan talent na dosta nižoj razini od naše. Tek mu je 20 godina, pa ima prostora za napredak, pogotovo u ekipi kao što je Dinamo.

    Ne znam, vidjet ćemo..
  • Crni86
    3k
    spominjalo se prvo krilo mlado iz kolumbije oa je jedan kolega napisao da je vjerojatno Cordoba jer je njega zelio jedan grcki velikan kako se u tekstu i spominjalo.
  • Ivdzo11
    3.9k
    Prema dostupnim informacijama, sezonu je završio kao četvrti igrač lige po broju progresivnih sprinteva (29), imao je 22 uspješna driblinga (od njih 50), osvojio je 28 od 52 defenzivna duela, a niti jedan igrač u kolumbijskoj ligi nije imao sprinteva kao on - ostvario ih je 16, dokazujući, pritom, da se radi o jednom od najbržih igrača na kratkim distancama u tamošnjoj ligi.
  • Laugreano
    2.4k
    A ne mora to nista znacit. Na videu nije ni Luis Diaz izgledao nista posebno.
    https://www.youtube.com/watch?v=IPty0UXc0ZU&t=266s&ab_channel=SergioSousa
  • KaJJe
    174
    Čini mi se da je Cordoba raketa!
  • Laugreano
    2.4k
    Ovdje imate cijeli scout report
  • Omake
    2.2k
    Cordoba mi se sviđa. Teško je pokazati nešto ekstra na onakvim terenima iako je iako par Extra driblinga i jedan wow gol. Na youtube kanalu deportivo Cali ima intervju s njim. Djeluje dosta skromno. Iz radničke je obitelji, oboje roditelja su zemljoradnici. Odrastao je u jednom od siromašniji dijelova Medelina, La Iguana. Ta četvrt djeluje baš jadno i čemerno, plus što kanalizacija prolazi pored kuća. Djeluje mi kako tip osobe koji grize da dospije što dalje od toga gdje je počeo.
  • OsamŠest
    3.2k
    A ne mora to nista znacit. Na videu nije ni Luis Diaz izgledao nista posebno.Laugreano

    Ma naravno, zato kažem po onome što sam gledao.

    Kao što sam rekao, kvalitetu ima, a samim tim i prostora za napredak. Pratimo.. :smile:
  • Orc123
    7.5k
    Bravo Maricu...ajmo zavrsiti taj transver pa ce vidjet ovi nasi panjevi da nas vise ne mogu iskoristavati.

    Mali je talent a nisu veliki novci! Ajmo to kroz 2-3 dana rijesiti.
  • deda
    31.9k
    Mene je samo strah kao i kod svih južnoamerikanaca da se odjednom ne pojavi čopor likova s pravima na mladog gospodina.
  • Dragon1Warrior123
    3.1k
    Mislim da je to više problem s brazilskim igračima?
  • Captain America
    17.3k
    Dobro je pa nema još latinosa u svlačionici jer će se morati fokusirati na nogomet. Ima Torrentea za druženje, a on mi više djeluje kao ministrant umjesto zatvarača klubova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions