• Hrc-Vg
    346
    Neće, kak su krenuli, oni bi prije vratili Asanovića iz mirovine…
    Ajmo biti realni, i Sigur zna da bi bolji transfer napravio iz Dinama, i da bi mogao imati puno bolju karijeru… Možda nije nemoguće…
  • Hrc-Vg
    346
    Svaki put kad sam ga vidio na zadnjem veznom, vidio sam potencijal u njemu koji je šteta trošiti na boku. Ograničavaš ga bezeveze…
  • The Undertaker
    5.1k
    Jedina potencijalna zamjena za Mišića (sličan tip igrača) koju ja vidim u HNLu je Nejašmić.
    Koliko je nama Mišić važan vidi se po minutaži.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja mislim da u HNL-u nema dostojne zamjene za Mišića. Takvog igrača ne bi trebali mijenjati sa kojekakvim Nejašmićima. Smatram da je Nejašmić dobar igrač i da bi mogao igrati u svakom klubu HNL-a osim kod nas, u Dinamu je realno ipak potrebna razina više.
  • Jaro
    7.3k
    da, samo sto bi Nejasmic bio veliki downgrade po meni.
  • Time
    855
    Mišic ima ugovor do ljeta 2026,sve i da mu se ide pita se nesto i klub.
  • skener
    888


    kazes ajmo biti realni i spominjes prelazak sigura u dinamo?
  • Zagi
    7.6k
    Nikako prodavati Miška dok Pavić ne stasa. Pa i pod cijenu da Miško ode besplatno po isteku ugovora.
    Iskustvo i savjeti koje može prenijeti na Pavića su neprocjenjivi.
  • Dinaminjo
    929
    I Torrente-a se moze isprobat na dm..

    Igrao je to
  • Ivanmtk
    1k
    Igrača ko što je Mišić ćeš teško nać na tržištu koje je nama dostupno. Mišić je motor i pokretač Dinama. Ima baš malo grešaka, ali njegove su vidljive jer naša igra toliko ovisi o njemu. Na proljeće, kad je Jakir promijenio formaciju sa tri nazad i dva napadača Mišić je bio ključan igrač čija je uloga bila još više naglašena. U tom stalnom presingu po terenu 1 na 1 koji su prednji igrači igrali, on bi ostajao nazad u slučaju da ne osvojimo reposjed ostajao bi 1 na 2 ili čak na 3 i pokrivao veliki dio terena koji bi ostajao između linija. Mišić je, za mene, neprocjenjiv igrač za nas. Da Dalić nije izbornik, bio bi standardan u reprezentaciji kao jedina prirodna zamjena za Brozovića. Ja ga nikako ne bi prodavao.
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa trenutno jest lošiji ali uz pravog trenera za dvije godine bi bio top.
  • GOAT
    1.2k
    Po meni zadnji vezni mora biti razbijac sa odlicnim fizickim predispozicijma, a dobar dojam mi je ostavio onaj Meite iz paoka jer ga je svuda bilo. Francuske lige su pune takvih igraca i sigurno cemo naci nesto zanimljivo.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Zavisi što Jakirović traži...Šunjić je slobodan, Bistrović bi vjerojatno bio dostupan...
  • Jaro
    7.3k
    to mozda, samo kaj ako uzimas zamjenu za Misica treba ti odmah, ili je trebalo Nejasmica dovest prije 2 godine... A i to s trenerom, nije Jakir pokazao da zna izvuci ni ono najbolje iz igraca, a ne unaprijediti ga...
  • DiddyGuela
    2k


    Ovisi koja je ideja igre. Ako ti je ideja izgradnja napada iz zadnje linije onda moras imati zadnjeg veznog koji se spusta između stopera i otvara napad.

    Destruktivac je danas pomalo old school. Cak ih se vise i ne mogu sjetiti na vrhunskom nivou. Kante je najocitiji ali on igra zato sto je Griezman povucen u vezni red.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions