• austrijanac
    4k

    I to je istina.
    Još u petom mjesecu sam čuo o tome.
  • Izet Hajrović
    2k
    Gurlica, Sušak, Majić i Čaić su na popisu Gorice za utakmicu protiv Hebara koja je upravo u tijeku. Znam da su mediji pisali o tome, ali nije još službeno objavljeno po kojem modelu su ti igrači završili u Gorici, ispravite me ako griješim. Mislim da nisu svi na posudbi jer je ograničenje na maksimalno 3 posuđena igrača iz istog kluba ako se ne varam.
  • Crni86
    3.5k
    Evo info za kacavendu:

    Dakle, s obzirom da u Dinamu još nisu sigurni kako će se Kačavenda vratiti nakon teških ozljeda i dugih pauza i hoće li moći odmah konkurirati za ozbiljnije uloge, u Maksimiru ga nisu željeli još jednom posuditi ili odmah kupiti. Nego su ga, možemo tako reći, doveli na probu. Znači. Kačavenda je igrač Lokomotive, a klub s Kajzerice dao je Dinamu posebno dopuštenje, potvrdu da Kačavenda može trenirati s momčadi Sergeja Jakirovića i igrati pripremne utakmice. A Dinamo mora do kraja prijelaznog roka odgovoriti što će dalje s njime. (Germanijak)

    Ovo mi se cini da smo jako dobro rijesili. Ako se Lukas iskaze mogli bi dobit pojacanje kojem se nismo nadali.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Čak bih ga i prodao za te novce, prošle sezone mi je djelovao kao da je zasićen svega, pa su i igre bile osjetno lošije nego ranije, kašnjenja u duele, čudne defenzivne reakcije.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    u svjetlu onoga sto je haza napisao recentno, koga bi mi uopce doveli kao zamjenu?
  • Izet Hajrović
    2k
    dojam često vara. Statistika kaže da je bio čak i bolji prošle sezone nego pretprošle kada je bio proglašen najboljim igračem HNL-a prema Sofi. Naravno, konkurenti su se digli prošle sezone, mi smo pali nakon odlaska 3 standardna reprezentativca u tom trenutku i tijekom te mučne sezone prevladao je dojam da je Mišić bio loš. Imao je nekoliko grešaka, ali imao ih je i prije. Ja još uvijek ne mogu i ne želim zamišljati Dinamo bez Mišića. Jedino što nam treba je kvaliteta na toj poziciji kako bi ga mogli rasteretiti i odmoriti tu i tamo, onda bismo gledali pravog i još boljeg Mišića.
  • Kristijan992
    291
    Možda su naši baš zbog tog potencijalnog odlaska Mišića gledali Gnezdu Ćerina
  • Crni86
    3.5k
    to je pitanje za struku, ali ako mozes dobiti 3 milijuna eura za misica i pretpostavljam da nema bas malu placu.

    Vjerujem da se za slicne novce moze pronaci neki mladi i trkacki mocniji igrac na toj poziciji, a to je opet pitanje za sportski sektor koji pokriva vise trzista od nas ovdje ( koji znsmo hnl i ligu petice) Sigurno u ligama slicnoj nasoj ili francuskoj drugoj ligi ima neka zvijerka.

    Dogodit ce nam se ko repki s brozovicem, odnosno dogada nam se a mi ne reagiramo kao ni Zlatko.
  • Crni86
    3.5k
    dojam da je Mišić bio lošIzet Hajrović

    Razlika je u tome sta je priie ove sezone iza leda imao Josipa Sutala, koji je u citanju igre bio fenomenalan i pokrivao je prostor koji je Misic ugl ostavljao prazan. Njegovo pozicioniranje i reakcija na pozicji korektora je jedan od glavnih razloga zasto nam je obrana djelovala kriminalno kao i repki na ep. Misic pada sa formom iz sezone u sezonu, to je jednostavno biologija.

    Ali zalosno je da kao i u repki mi u klubu nemamo zamjenu za poziciju 6. Kaj ak se misic ozlijedi i nebude ga 3 mjeseca?
  • skener
    881
    prvo treba naci potencijalnu zamjenu za misica, pa da taj igrac dokaze da moze biti zamjena i tek onda se moze razmisljati o nekoj prodaji

    ovako sada pustiti kljucnog igraca za takve novce je suludo
  • San Lorenzo
    15.4k

    Valjda postoje rješenja...ako ćemo tako gledati, što kad ode Petković, volim ja Kuleta, ali to nije klasa za prvu ekipu.
  • Hrc-Vg
    346
    ja bi ponudio tovarima 4 milje za Sigura Taj mali mi je top i mislim da bu igračina.
  • skener
    881

    sto bi rekao da oni ponude 4 mil eura za sucica?
  • Captain America
    17.6k
    Čini mi se da Mišić ima 700K bruto plaću ovdje. Ako PAOK nudi milijun neto, ne treba nikog iznenadit ako Miško poželi otići po zadnji veliki ugovor.
  • Izet Hajrović
    2k
    on nije dobar zadnji vezni, to kažu njihovi navijači, oni bi ga radije gledali na desnom beku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions