• Krizy
    43.2k
    Ja cijenim Pašalića na 2,5 milje i ne bih dao centa više za njega.deda

    Zanimljivo.
    Ja, Deda i Papastrumpf smo svi napisali da vrijedi max 2.5M :cool:
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    pa da vrijedi ne bi igro samo u 2 engleskojPatrick1996

    Ne znam koliko imaš godina ali ovo je argument na razini osnovne škole. Samo ove sezone Tottenham je platio 20 milijuna eura za Archija Graya, klinca iz Leedsa. Šteta da nisi bio blizu sportskom direktoru da mu kažeš da vrijedi nešto klinac ne bi igrao u drugoj engleskoj. Prošle sezone je Tottenham za Jamesa Maddisona platio 46 milijuna eura da bi ga doveo iz druge engleske lige, inače engleskog reprezentativca koji je prije transfera igrao još u Norwichu i Coventryju, 90% karijere u tom Championshipu.

    Jude Bellingham je došao u Borrusiju doslovno iz te iste lige u kojoj ne bi igrao da vrijedi. Ollie Watkins je došao u Brentford isto iz Extera, još niže lige. Nathan Tella kojeg je Leverkusen uzeo iz druge engleske lige je igrao samo u njoj prije nego je otišao u Bayer. Eberechi Eze koji je igrao dvije utakmice za Englesku sad na EURU, došao u Crystal Palace iz Wycombea iz te druge engleske lige.

    Championship, iako drugi razred engleskog nogometa je prema nekim rankinzima među 15 najboljih liga na svijetu i ti tvrdiš da tamo nema pojačanja za Dinamo, klub kojem je trenutno prvo desno krilo Dario Špikić, a kojem lijevog beka igra tko izvuče taj dan kraću slamku u svlačionici prije službene predaje zapisnika?
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne mislim na transfer, nego na osjećaje prema Dinamu...djeluje mi da iskreno voli DInamo
  • Crusades1986
    11.9k
    Ja, Deda i PapastrumpfKrizy

    I Nolifer.
  • striko
    1.5k
    Ok, al čudi me da nema naslova Germanijak doznaje i sl. da je netko poslao ponudu.
  • Nolifer
    8.1k
    Zanimljivo.
    Ja, Deda i Papastrumpf smo svi
    Krizy

    Plus Nolifer. Očito dobra procjena :cool:
  • deda
    32.6k
    Eto ja čak nisam ni snimio vaše upise. :cool:
  • cibona
    2.9k
    Marco Pašalić je prošle sezone odigrao 6 utakmica protiv nas i učinak mu je 1 gol, 0 asistenija i 2 žuta kartona. Gol je zabio 27.8.2023.

    Ne shvaćam zašto ovdje vlada toliki hype oko njega, ni po ćemu se nije iskazao da bi ga smatrali velikim pojačanjem. Neki od vas idu toliko daleko da su spremni platiti 5 mil. eura. Zaboravite na tu priču, pašalić ne vrijedi ni cent više od dvije milje, a miško to sigurno neće prihvatiti. Treba se okrenuti novim opcijama, a vjerujem da i uprava gleda u tom smjeru.
  • Krizy
    43.2k
    Vidli smo kod kaneka, brzo je bio procitan.. uvijek jedno te isto radioPatrick1996

    Kaneko je pročitan i nije igrač za Dinamo.
    U svojoj prvoj sezoni u domaćim natjecanjima upisao je 3 gola i 5 asistencija u 1895 minuta.

    Pašalić je u svojoj prvoj sezoni u domaćim natjecanjima upisao 6 golova i 4 asistencije u 2338 minuta.

    Ako ti je Kaneko "haha", po čemu je Pašalić toliko bolji?
  • Keyser Soze
    10k
    Gol je zabio 27.8.2023.cibona

    I taj gol je zapravo bio autogol.
  • Mlađi referent
    12.3k
    do desno krilo iz Kolumbije, cijena slična kao za Šotičeka, igrao za mladu repku tamo, htio ga Olympiacos ali on i menadžer nisu htjeli, radije bi u klub koji više razvija mlade igrače poput Dinamadinamo vitez

    Znači Asprilla iz Watforda je to krilo
  • Patrick1996
    61
    imam dovoljno godina majstore pametnjakovicu da znam kad i sta pricam.. a to sto su tebi argumenti iz osnovne skole, to je tvoj problem…

    Ti si sad naveo igrace i cifre koje su placene o kojim ne samo dinamo, vec i financijski stabilniji klubovi mogu samo sanjati…

    Ja pricam o igracima koje se moze dobit za 1-2 mil.€
    Ko ce tebi garantirat da je taj lik pojacanje za dinamo?! Ove igrace sto si naveo, ok, to stoji, al ni bog ni isus ti nemogu garantirat kakav je stranac iz 2.engleske sto vrijedi 1-2 mil… ja bi se udaljio od takvih planova iskreno, AJMO PO MARCANA
  • Nolifer
    8.1k
    Ja, Deda i Papastrumpf
    — Krizy

    I Nolifer
    Crusades1986

    Evo, mogu samo reć, hvala kolega

    :up:
  • Keyser Soze
    10k
    Znači, ajmo ne platit igrača iz Championshipa za kojeg nismo sigurni hoće li ili ne bit pojačanje kako bi platili krilo iz HNL-a za koje znamo da neće bit pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions