• Laugreano
    1.8k
    Dosta daleko mu je stajao, pa je zakasnio.
  • Sajla
    4.3k
    Ima jako dobru ljevicu.CrouchTomislavgrad

    to pišeš za Hoxhu? on je dešnjak i okreće u sredinu na šut desnom nogom, lijeva mu je daleko slabija. koristi on i lijevu nogu, ali ne može biti desno krilo koje šutira lijevom, to bi bilo baš beskorisno.
  • CrouchTomislavgrad
    104
    Pa protiv PAOK-a se svaki put izvlačio na lijevu i gađao prvi kut. Ja ne kažem da on nije dešnjak, kažem da ima dobru ljevicu i da ne bi bilo loše isprobati ga.
  • IvanS
    82
    Ako cemo po tome onda ni pjaca nije puno vise pokazao a njega svi prozivate… i ja ga volim al jbg realno ni on nije vise pokazao od pasalicaPatrick1996

    Ali nije plaćen 5 milijuna eura, što je velika razlika.
    I dokazan je igrač u jačim ligama od HNL-a (jedino ozljeda je ta koja ga je zaustavila da napravi brutalnu karijeru).
  • Nolifer
    7.1k
    Mišljenja su različita. Procjenio bih Pašalića na max 2.5 mil i sve ostalo je prenapuhano. E sad, bilo bi dobro da se Mišković prema Dinamu ne pravi Englez i da bude fer. Jer Dinamo je prije bio više nego fer, kad je trebalo posudjivati, odnosno prodati neke igrače Rijeci...
  • Jaro
    6.2k
    Moze u nepopularno, ali ak dodje Pasalic, do max 10og kola ce Spikic u prvih 11 biti cement.
  • Zg123
    4
    Ma kakav Pasalic ljudi dragi sta vam je pa sve vam je jasno kad je jedina ponuda za njega od Arapa. Ono sto je netko napisao 2.5 milje i to s bonusima je za njega u vrh glave, zasto bi mi bili Miskove budale i preplacivali njihove igrace i nase igrace na kojima mozemo zaraditi da ih dajemo za dzabe?
  • austrijanac
    3.1k

    Problem je što bi Miško sve dao da je familija Mamić i dalje glavna.

    Nakon kupa Loksa - Rijeka, pričam s igračem njihovim, i kaže da se zna da bi dao Frigana Dinamu da je Mamic tamo.


    Lik je lopov koji gleda svoj džep, ništa drugo.
  • emilperska
    4.5k
    Pašalić je obrambeno propuh. Sigurno neće startat u Europi. 3 dimenzije je više u odnosu na Špiku ofenzivno, ali Špika je paralelno i beton odozada.
    U Europi će startat Špika, Pašalić ulazit..
  • don
    2.7k
    Moro je vrhunski lik, nije uopće "poremećeni tovar", navija za hajduk, priznao je to i ne zamjeram mu ništa dok je god on davao sve za Dinamo. Čak je u podcastu sinoć rekao da mu je drago za Dinamo da je osvojio naslov i da je išao vidjet proslavu naslova poslije Rudeša.. Stavite to u usporedbu sa "dinamovcem od rođenja" Brekalom koji je ponosan na odlazak u hajduk i gdje ništa ne bi mjjenjao osim toga da je uspio titulu osvojit.
  • Paggini
    11.1k
    poremećeni tovardon

    Niti sam to rekao, napisao sam da je teški tovar, što znači da živi za dan kad će obući dres Hajduka na Poljudu.

    Odigrao je za Dinamo lijepih nekoliko godina, ima moje poštovanje niti imam nešto protiv dečka, uvijek je nosio dres sa poštovanjem, ali činjenica je da ako se on vrati u HNL, vratit će se u Hajduk. Prema svemu što čujem od ljudi koji su mu jako bliski, Dinamo mu nikako nije opcija trenutno.
  • don
    2.7k
    nisam rekao za tebe već je netko iznad napisao, tvoj je bio mislim zadnji pa sam te označio :grin:

    ali činjenica je da ako se on vrati u HNL, vratit će se u Hajduk. Prema svemu što čujem od ljudi koji su mu jako bliski, Dinamo mu nikako nije opcija trenutno.Paggini

    da znam, ne smeta mi to toliko jer je dao Dinamu šta je mogao, bio je normalan i takve ću uvijek prihvatiti pa makar i za hajduk navijali.. Ali naravno da je takvih jako malo, 2 u 100
  • Jos-Optimus
    874
    Kakva je priča s Baturinom? Mali mi djeluje baš kao da je iskreno zavolio Dinamo
  • striko
    1.3k
    Isto se pitam. Nekakvo je zatišje s njim. Ne želim pomisliti scenarij da netko iskrca 25M i ostanemo bez njega!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions