• vjeko1701
    8k
    Nit je bog, nit je truba. Dinamu bi sigurno bio koristan dok bi za status pravog pojačanja ipak trebao napraviti barem korak naprijed u odnosu na Rijeku. To je sve ok ako ga se može dobiti za razumne novce. Ako ne može, idemo dalje.
  • Paggini
    19.7k
    Po meni Hoxha uopće nije loša opcija za desno krilo, čak štoviše, uvijek se izvlači svakako na lijevu nogu na šut. Znam da je mnogima ovdje to nepopularno mišljenjeCrouchTomislavgrad

    Ako moram birati Hoxhu na desnom krilu ili Špikića na desnom krilu, svake minute svakog dana svakog tjedna ću birati Hoxhu na desnom krilu.
  • Krizy
    43.2k

    To što je bolji od Špikića ne znači da vrijedi 4-5 milijuna i da je dovoljno dobar za Dinamo u LP/EL.
  • deda
    32.6k
    Ja cijenim Pašalića na 2,5 milje i ne bih dao centa više za njega.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Nisam stvarno neki stručnjak, ali nikada mi nije bilo jasno zašto ga se nije probalo na desnom krilu u toku sezone.Ima jako dobru ljevicu.
  • Schpatz
    473


    Za Pasalica se ne bih slozio, vise sam na strani kolega koji smatraju da je Pasalic debelo precijenjen i jedna solidna sezona u HNL-u ga ne cini igracem za Dinamo. I takoder se prikljucujem tvrdnjama da on nije igrac za Dinamo.

    Ovaj dio koji si napisao, da dinamov puk trazi potpunu momcad vec sa 1.7., ak ne i ranije i da je to potpuna besmislica se slazem.



    Nije nas posao da smo culi za njega. Zato ima klub skaute koji gledaju igrace.
    Pola nas nije culo prije ni za Sammira pa niti za Soudanija ili Moralesa itd itd
    Oni najzagrizeniji su culi samo ime Mislav Orsic prije nego kj je dosao u Dinamu i sjecali ga se iz HNL-a prije nego kaj je otisao igrat u Aziju.
    Mislim, izjava ti nema bas nikakvog smisla jer vecina klubova dovodi „anonimce“ za koje smatraju da bi mogla / trebala bit pojacanja.
    Tvoja logika je- a gle, odigrao solidnu sezonu u HNL-u ajmo rade njega jer kaj ce nam igrac iz Championshipa jer je to 2.Liga i nikad culi za njega, ajmo uzet mi Pasalica jer je u 15 jedinih vecih utakmica u HNL-u odigrao ispod razine. Ili od tih 15, 13-14 je odigrao ispod razine. S time da protivnici nisu mogli zatvarat samo njega jer je Pjaca bio na drugoj strani. Tak da…
  • San Lorenzo
    15.4k
    Kad smo već kod Oršića, baš me zanima arhiva komentara kad je on dolazio...ipak se radilo o igraču koji se nije nametnuo čak ni u hnlu... :confused:
  • Kaktus Car
    491
    Koje su uopće šanse da ekipa koja nije Dinamo mogla pobjediti niti jednom u šest utakmica (!) prošle sezone ima 4-5 igrača koji bi mogli biti pojačanje za Dinamo?! Ako se ne mogu istaknuti i ne mogu (bar povremeno) raditi razliku protiv Dinama u HNL-u, kako bi pomogli u LP ili EL?

    Pašalić, Ivanović, Fruk, Galešić to su sve igrači koji bi bili skupi, a ne bi bili pojačanje.

    A jedini preostali igrač Rijeke koji bi mogao biti od pomoći - Selahi - se uopće ne spominje.

    Tako da Rijeku i poslovanje s Rijekom najbolje izbjegavati; kad je uopće bio neki deal s njima koji je išao u Dinamovu korist?
  • Patrick1996
    61
    Ok bolje neki neprovjereni stranac iz asije ili championshipa hahahaha … pa da vrijedi ne bi igro samo u 2 engleskoj…
    Vidli smo kod kaneka, brzo je bio procitan.. uvijek jedno te isto radio
  • Laugreano
    2.5k
    Točno se slažem. Pašalić je igrač kojem kad zatvoriš izvlačenje na lijevu nogu, vise nezna sta ce. Nije to lako jer to radi odlicno. Pogledajte drugo polvrijeme u Rijeci kad mu se Ogiwara odlicno postavljao, nije vise znao kud bi. Uz to mu je i pas igra dosta losa.
    Al bi svakako volio da dođe jer volim takav tip igraca i smatram da ima prostor za napredak.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad smo već kod Oršića, baš me zanima arhiva komentara kad je on dolazio...ipak se radilo o igraču koji se nije nametnuo čak ni u hnlu..San Lorenzo

    Ali nismo mi jedini takvi, da se ne stvori kriva slika. Nemojmo zaboraviti da su navijači Reala Modrića nakon prve sezone proglasili najgorim pojačanjem ikad.

    Dobro je Alač na Indexu napisao za tovare da su izabrali euforiju umjesto strategije - najlakše je alibi kupiti par starih igrača koje svi znamo, ali klubovi našeg ranga rastu tako da uspiju prepoznati neke talente. Nekad će se fulati, to je dio posla. Nekad će biti dobri za Dinamo i tu će provesti nekoliko godina. Nekad će biti toliko dobri da ćemo ih i preprodati i zaraditi na njima. To je model u kojem je nezahvalnije nositi se s kritikama masa, ali dugoročno održivo i uspješno.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Nije li polomio Pjera na desnu nogu i iznudio penal?
    To je bio i prvi put da sam vidio da je ovaj izgubio duel.
  • Laugreano
    2.5k
    Hoxha je dešnjak koji solidno igra s lijevom. Ako je dao Rijeci gol s lijevom ne znaci da je lijevak.
  • emilperska
    5.4k
    Ako maknemo Jogurt i Miereza, ja u HNLu više ne vidim nijednog igrača za Dinamo..
  • Patrick1996
    61
    Ako cemo po tome onda ni pjaca nije puno vise pokazao a njega svi prozivate… i ja ga volim al jbg realno ni on nije vise pokazao od pasalica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions