• Bosskovitz
    11.7k
    Da Rukavin nešto vrijedi, saznali smo prije par mjeseci kad smo primali milijunske ponude za njega, a Pašalić je po meni nemoguća misija jer mislim da Rijeka laganini može dobiti 5 mil eura za njega (Arapi bi platili i više za reprezentativca Hrvatske u usponu), a mi toliko ne budemo platili, plus Barin je igrač što dodatno otežava sve skupa.Yovitssa

    Nisam pretjerano siguran u "milijunske ponude" za Rukavinu, kao ni za "ponudu od 6 milijuna" za Pašalića. To kaj su neki arapi ponudili 4, 6 ili 10 milijuna ne znači apsolutno ništa kad mladi igrač koji je tek dogurao do repke ne želi tamo ni pod razno.
  • Dudu9
    813
    Rukavina ima cijenu jer je mlad igrač talent ali ako ćemo ga držat 2 godine po posudbama, za 2 godine moći ćemo ga samo nekom poklonit, zato mislim da je najbolje prodaja dok ima tržišnu vrijednost a za te novce dovest pojačanje
  • Patrick1996
    61
    Pasalic ce bit igrac Dinama, zapamtite ove rijeci
  • Yovitssa
    624
    Nisam pretjerano siguran u "milijunske ponude" za Rukavinu, kao ni za "ponudu od 6 milijuna" za Pašalića. To kaj su neki arapi ponudili 4, 6 ili 10 milijuna ne znači apsolutno ništa kad mladi igrač koji je tek dogurao do repke ne želi tamo ni pod razno.Bosskovitz

    U pravu si, ništa nije bilo službeno, ali ako je postojao interes iz MLS-a za Rukavinu, znači da možemo barem milju za njega dobiti, u biti, bolje da ide badava tamo, nego u Rijeku. A Pašalić ne bu, ako je pametan, išao u Arabiju, samo kažem da ima tko bi platio za njega te pare. Mi ne budemo dali više od 2 mil, što nije realno (čak i Janković bonus i Ruki mi se line kao nerealni, a i to je po meni previše...).
  • Papastrumf
    12.2k
    Marco Pašalić nije igrač za dinamo, to odgovorno tvrdim.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Siguran sam da će naša ponuda biti fer, a sad to što je s druge strane kombinacija Mišković/Bara je nešto na što nemožemo utjecati...probati treba, ali zadržavati se previše na tom transferu je gubljenje vremena.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Po meni Hoxha uopće nije loša opcija za desno krilo, čak štoviše, uvijek se izvlači svakako na lijevu nogu na šut. Znam da je mnogima ovdje to nepopularno mišljenje.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Pašalić je u Rijeci najveći eksponat i logično je da čelnik kluba "licitira" preko novinara njegovu cijenu/prodaju.

    To što on negdje ima nekakvu ponudu od šest miliona, isto ne znači da će ju prihvatiti, pogotovo ako se radi o Katru ili nekakvoj takvoj zemlji (Haza je prvi o tome pričao).

    Dinamo će ponuditi koliko misli da igrač vrijedi, igrač želi u Dinamo, poznaje trenera. Ako poznajete logiku nogometnog poslovanja, znate da Dinamo neće ponuditi niti šest, niti pet miliona, to može biti nekakva cijena između uz odricanje postotaka ili bonusa na koje imamo pravo, a u taj paket može ući i Rukavina.

    Dakle, ovo bacanje rukavice u lice u medijima, je nekakva predigra, i naravno da se u takvoj predigri cifre bacaju olako.

    Sjetite se samo Kačavende i one priče da ćemo samo za njega istresti pet miliona, jer vani ima ponudu od osam. Onda nakon toga, kada ponude iz vana magično nestanu, "daj šta daš" i kreće udar na Dinamo da ga mora uzeti. Već puno puta viđen "HNL gazde klubova jebeni smo i ne damo se nikome" modus operandi.
  • vjeko1701
    8k
    probati treba, ali zadržavati se previše na tom transferu je gubljenje vremena.San Lorenzo

    Slažem se. Uostalom, ja bi da naš klub tu i tamo pokaže zube. Svima je postao jeftin populizam i marketing očešati se o Dinamo preko medija. Treba tome stati na kraj.

    Samo na račun Miškovićevih izjava presjekao bi svakog igrača koji mi dođe s idejom - ja bi papire pa u Rijeku. Nema. Ovako samo ispada da se mi naguzimo svakome dok se oni sprdaju s nama iza leđa.
  • Bosskovitz
    11.7k
    samo kažem da ima tko bi platio za njega te pareYovitssa

    Razumjeli smo se, samo velim da nema nikakvu važnost to što negdje u Aziji ima netko tko bi platio za Pašalića kad Pašalić neće ići u Aziju.
  • Crni86
    3.5k
    Rukavinu ne bi poklanjao za badava, moze ic za badava jedino ako imamo neku otkupnu klauzulu ko za Cavlinu. Mali je na proljece u gorici cak i poceo prikazivat nesto i sad cemo ga dat Rijeci za badava a ta Rijeka bilda misice na nama vec par godina preko medija.
  • Krizy
    43.2k
    Marco Pašalić ima lošije HNL brojke od Špikića u svojoj prvoj sezoni, u kojoj je bio dvije godine mlađi od Pašalića.

    Špikić i sada drži iste brojke, Pašalić bi ih možda nešto malo popravio, ali na mene nije ostavio dojam da bi nam mogao puno pomoći.

    Ograničen igrač, protiv Dinama, Hajduka, Osijeka i Lokomotive ima tri gola i jednu asistenciju u 15 nastupa.

    Moramo dovesti kvalitetnije krilo za prvih 11.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Slažem se. Overhyped igrač koji ne vrijedi ni približno koliko ga Miško cijeni, a ljudi hvale.
  • Patrick1996
    61
    haha pa pasalic je bog za spikica… u dinamu bi se tek vidlo kakva je masina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions