• Dzoni
    616
    Da je poremeceni tovar, ne bi se odlucio ici igrat za Dinamo ni u kojem slucaju
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Livaja je bio došao, a on je navedeno na n-tu potenciju
  • Izet Hajrović
    2k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/damir-miskovic-imam-ponudu-od-sest-milijuna-eura-a-dinamu-da-ga-prodam-za-dva-oni-uopce-ne-mogu-konkurirati-15478573?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2Mn6ZzdbL2rZeNLCxVJgwjHWZsoIIROOvQuTaJj44NV5myj-kLbuH62NA_aem_0iR6k9zV-lFVfmliLgwOQA

    Pisali smo o tome kako u Maksimiru razmišljaju o Marcu Pašaliću, ali to će biti teško izvedivo jer Modri ne mogu platiti onoliko koliko bi tražila Rijeka, odnosno, Damir Mišković. U četvrtak smo nazvali predsjednika Nevere s Kvarnera na tu temu...

    - Nema nikakve priče oko Marca Pašalića. Prvo, nismo dobili nikakvu službenu ponudu Dinama. Nadalje, mi imamo za Pašalića ponudu od 6 milijuna eura od jednog kluba s Bliskog istoka. Sad, hoće li on željeti otići, to je druga stvar. To je njegova odluka, nitko ga ne može prisiliti. Kako da ja prodam Pašalića Dinamu za dva milijuna eura, što se gura preko medija? Pa, ne može Rijeka prodavati igrače Dinamu za milijun ili dva kako bi oni bili zadovoljni. A što, da ja spavam s navijačima na glavi? Moram misliti na financije, što jest logično - kaže nam Damir Mišković.

    Prvi čovjek Rijeke jest poslovan čovjek, odlično vodi klub s Rujevice i tako, naravno, želi nastaviti.

    - Pričao sam s ljudima iz Dinama, ali ne mogu oni niti blizu konkurirati za dovođenje Pašalića. Ako mogu, neka se jave. Nije normalno da imam ponude od pet ili šest milijuna, a da Marca prodam za dva. To je kao da sad ja kažem Dinamu da mi proda Petkovića za milijun eura.

    Pitali smo Miškovića hoće li jedan igrač iz Dinama ipak u Rijeku, radi se o mladom Gabrielu Rukavini.

    - Ne znam... To zavisi o njemu, ne o meni. Ako ima slobodne papire onda će doći, ako nema - neće. Nema tu filozofije. Nisam ja protiv Dinama, dapače, nemam ja problema s maksimirskim klubom. No, sve ima svoje granice. Ja moram napuniti svoj budžet, a ne ispunjavati nečije "muzičke želje" preko medija - zaključio je Damir Mišković.

    Evo da vam malo aktiviram živce za dobro jutro.
  • Vedraca
    18


    Nazalost nista od Toga ....njemu je Bara menadzer
  • Ivanmtk
    1k
    Klasični Mišković. Ovako je bilo i za Pjacu. To znači samo jedno. Marco Pašalić dobrodošao u Dinamo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Heheh dobri stari Misko, bilda misice, a onda trazi besplatne igrace :lol:
  • Orc123
    7.8k
    Nema sanse da zavrsi Pasalic u Dinamu....pomirite se s tim! Pjaca je imao klauzulu, a da nije nema teorije da bi dosao. Miskovic je prica za sebe i mi smo glupi sto poslujemo s njim i sto izlazimo svaki put u susret njima i dajemo im igrace besplatno!
  • Haza
    4.1k
    Mi imamo na zimu ponudu 3 mil eura za Rukavinu, sad kaže Miško može doći Rukavina, ali bez papira.
    Miško ima ponudu od 6 mil eura za Pašalića, može doći u Dinamo ako ponudimo valjda 5 milja eura i Rukavinu, još bi možda Miško tražio i postotak od Jankovića.
    Ništa Miško, smećaru stari, sretno u prodaji Pašalića (jer mu u Europi nitko neće dati ni 3 mil eura), a Rukavinu nećeš vidjeti i to je to.
  • Ivanmtk
    1k
    Ne znam čemu na ovakav odnos poslovanje sa Osijekom i Rijekom? Oni na spomen Dinama grade populistički odnos prema navijačima, a mi im ispod cijene dajemo igrače. Moj subjektivan osjećaj je da Rijeka nema za biber i da će se radit ogroman presing na Marca da napravi transfer jer ne vidim ko bi još mogao napraviti bilo kakav izlazni transfer koji bi pokorio budžet Rijeke. Ne vjerujem da Fruk može ni približno postići ozbiljnu cijenu.
  • Olmic
    3.6k
    Rukavinu mozemo prodat za milju nekom sigurno
  • Patak
    2.9k
    Čekaj da vidimo je li Milanović bolji ili lošiji od Rukavine...Onda tek razmišljati o prodaji.
  • Nolifer
    8.1k


    Njega lii Špikća za Pašalića :ok:
  • bluepower86
    936
    Bio Bara menadzer ili ne ako dode konkretna ponuda i Marco zeli kod nas nema tu Bara sta odlucivat,on je zamjenjiv kao i svi.
  • NitkoBitan
    17k
    Misko je prije par dana pustio narucen clanak u medije kako se Pasalic ne javlja na mobitel. :monkey:

    Sta nas briga koliku on ima ponudu od klubova u koje Pasalic ne zeli otic. Pa tko ce normalan od europskih klubova dat preko 3 milje eura za krilnog igraca sa prosjecnom (ako i to) HNL sezonom? Frigana je prodao za 5/6 milijuna eura, ali je imao duplo vise golova od Pasalica te je bio 3 godine mladi.

    Nadam se da su u klubu pametni i da nece popusit ove Miskove fore. Nismo mi tu socijalna pomoc drugim HNL klubovima... Jos najbolje da nas oni deru a mi njima besplatno dajemo igrace koje mozemo prodat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions