• Patak
    2.9k
    Mi smo se nakon poraza od Lokomotive 3:0 nalazili u situaciji da je skoro cijeli forum zazivao odlazak Jakirovića, a da je tad dobio otkaz i dok bi se zamjena snašla Hajduk bi dobio moment i mi bi izgubili prvenstvo. Griješe svi, kaj sad...Ja tad nisam...samo velim..
  • Nino Bule
    13.9k
    da je skoro cijeli forum zazivao odlazak JakirovićaPatak

    Kakve to veze i sa cim ima, i tko kaze da smo zamjenili trenera da nebi isto osvojili prvenstvo, ti ?
  • Patak
    2.9k
    Pa to je moje mišljenje, valjda imam pravo na njega. Barem kao nepopularno.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne spori nitko da smijes imat misljenje, prati malo sta se pise, koristis tu svoju konstrukciju kao neki argument da je brekalov odlazak dole eto greskica kao sto smo mi koji smo htjeli da se da otkaz jakiru pogrijesili. Kao sto ti imas pravo na misljenje ja ti imam pravo napisat da si konstruirao jednu od vecih gluposti na ovom forumu, cestitke.
  • Patak
    2.9k
    Ja imam osjećaj da si malkice nervozan. Ne puno, ali dovoljno da se osjeti preko tipkanja. Ali imaš pravo napisati da sam konstruirao jednu od većih gluposti na forumu, pa neće me ujest to tvoje mišljenje, sve ok.
  • Bosskovitz
    12.1k


    Nekome tko je Dinamovac, odnosno time se hvali javno, priznajem transfer u Hajduk samo u rijetkim slučajevima. Kad u situaciji u kojoj Hajduk vodi u prvenstvu i pregovaraš o povratku u Dinamo ali ti netko nije odgovorio isti dan nego se sve eventualno moglo produljiti još dan ili dva, pa si se ti onda preko noći dogovorio s Hajdukom i prešao kod njih nije jedan od tih slučajeva. To je doslovno bila situacija u kojoj je Dinamo posustajao, a onda mu je on još postavio nogu. Je li to zbog ega ili nečeg drugog, nije ni bitno. Prošlo, svršeno vrijeme.
  • NKDZ86
    1.6k
    Nervoza je tu, razumljivo je, temperatura raste, Pjaca je tu, Torrente ante portas, Milanovic dok sredi pasoš, otvoreni trening u petak, predstavljanje dresova u nedjelju u parku Maksimir, uf, uzbudio sam se
  • Droljo
    8.2k
    Nebi zona bila zona da ne izvučemo neki detalj od nekud i posvadimo se...
  • don
    5.9k
    poštujem ali jbg ja ne priznajem odlazak u hajduk ni pod kakvu cijenu.. I sam sam iz tih krajeva i znam način razmišljanja ljudi tu, 1. mržnja prema dinamu, 2. ljubav prema ajduku, 3. obitelj.
  • Sljeme
    2.4k
    To prilici tovarima dolje, oni su takvi, mi smo iz Zg i mi smi gospoda.Miro Vugrinec

    Bez obzira kaj smo gospoda ponekad treba jasno i glasno sterat određene ljude u rodno mjesto. Bez obzira na neslaganje s ovom upravom, prošlom ili budućom, odlaskom u hajduk svaki igrač je za mene mrtav i za to nema oprosta.
  • NORTE
    11.6k
    Judi sve najgore u karijeri.
    Iz Njemačke Hajduku poželio titulu pa onda 10 godina poslije i završio kod njih u vrlo delikatnom trenutku.
    Znači nikakva gospoština prema takvima, samo pljuvačina.
  • plavi72
    892
    Može davati izjave o obrazu i savjesti,ali otići u suparnika kad ti je klub koji te stvorio na velikom raskrižju,govori o tvom (prgavom)obrazu.
  • Do kraja2023
    196
    Dosta je bilo zafrkancije, ajmo mi na ozbiljne teme.
    Kakva nas gastro ponuda ocekuje u iducuj sezoni na stadionu? Hoce li i tu biti kakvih noviteta?
    (ne mislim na cijene, vec na ponudu)
  • NORTE
    11.6k
    Još samo nešto, iz našeg navijačkog kuta gledanja jude su apsolutno prekrižene i nepoželjne.
    Za uremovića nisam čuo dok nije prešao u Hajduk pa onda postao tema ovdje.
    Pisao sam tad da ga djelomično mogu razumjet kao sportaša, profesionalca i nekoga tko možda i nema razvijenu strast prema dinamu.
    Kasnije sam saznao i da je bio kapetan dinamovih juniora, ali nikad nije bio u krugu prve momčadi pa ga zato nisam ni znao.
    Isto mislim i sad, nebitan lik koji je otišao svojim nogometnim putem.
    S druge strane Juda je igrao za prvu momčad dinama, a sad su mu vrata nadam se zauvijek zatvorena. Sve najgore.

    Poanta posta je da sportaši nemaju isti pogled na rivalstvo kao navijači, ali zato postoje posljedice koje se više oprati ne mogu, nisu ovo 80-e.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Da sad pocin3j prvenstvo i nikoga više ne dovedemo, prvih 11 izgleda čist dobro meni

    Neva-ogi,perkovic(ktc), torrente(zivkovic),rpg(rile)-misic(ademi), rog(sucic),baturina(vrba)-pjaca(hohxa),stojke(spika)-petko(kule)

    Dal će i igrat dobro, neznam. Ali ako misle dovest još koje pojačanje, bit ćemo dosta jači neg prošlu sezonu.

    Naravno, petko je još tu a dal će bit za 10 dana, vidjet ćemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.