• Građanski1911
    329


    Marin je neizmjerno talentirani igrač... ali nekako je povijest pokazala kako su te "zvijezde" od 17 godina često neslavno završile... Halilović, Ćorić, Murić... pa čak, ako ćemo tako, i Niko Kranjčar koji je u jednom trenutku svoje karijere bio igrač za gornji dom Liga petica, ali nije ostvario puni potencijal...

    Recimo Olmo, Mandžukić, Brzozović, Rakitić, o Modriću da ne pričamo, sa 17 godina nisu bili ni približne "zvijezde" kao što su bili Marin, Halilović i Ćorić... jedina iznimka među njima je Kovačić...

    P.S. I Kramarić, iako on nije top-klasa napadača
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Perić pokidao križne ligamente...
  • reziser
    6.5k
    Bjelici kazna od mjesec do 6 mjeseci....
  • nkdz
    830
    Bjelici kazna od mjesec do 6 mjeseci....reziser

    bio mi je debilan njegov "nastup" jucer ali koliko puta su tovari napadali suce pa nisu dobili nista rigorozno, trebalo bi ga novcano kazniti i dve tekme bez klupe i to je to
  • Crusades1986
    10.3k
    da, a pogotovo ova prepotentna neznalica Tudor. Taj je skako i kmečo na svaki krivo dosuđeni aut. Pa onda onaj njegov komentat zbog kojeg je sad bio na sudu sa Franom Jovicem, sukob sa Matocom u Koprivnici... uzas kolko me lik nervira a mediji na to gledaju kao temperament. A Bjelicu sad razapinju.
  • xavier
    11.4k


    Pa nije baš ni da se Bjelici ovo "jednom dogodilo". Sjetimo se Šahtara ili erupcije s klupe protiv Gorice.
  • BlauDivision
    464
    Ne razumijem zašto se digla ovakva pompa oko trenerovog izljeva negativnih emocija koji je sastavnio dio nogometnog svijeta.Pa gledal tko europski nogomet? Ovo je kamilica kako se ponašaju neki od najplaćeniji trenera svijeta na tjednoj bazi.Igrom smo pali ali moram uzeti u obzir kako nam je otišao nas najveći kreator igre preko kojeg je išla većina stvari.Barcelona bez Messia je ekipa koja se muči sa svakim timom.Ovo je vrijeme prilagodbe.Sve će doći na svoje.
  • Crusades1986
    10.3k
    svakako. Sve stoji, to je neprimjereno i treba izbjegavat u sto vecoj mjeri. Nervira me samo da nakon ovakvog Bjelicinog istupa pocne vladat histerija u medijima, pisanje posebnih tekstova i natjecanje ko ce vise iskritizirat Bjelicu. I onda novinarka Dea napise clanak u kojem prekopa cijelu povijest grijehova Dinama i Bjelice.
  • marcio amoroso
    34k

    Ne znam baš koji od najplaćenijih europskih trenera na tjednoj bazi psuje sucu mater i tjera ga u pm.
    Daj mi primjer pliz.
  • nkdz
    830

    Ali Bjelica dosad nije prijavljen tak da ovo ispada prvi prekršaj, pa bi takva i kazna po meni trebala biti, kak sam gore napisao novcana i dve tekme. Ak se ne opameti malo onda nek mu skrešu krila.

    Prvog me živcira takav nacin njegovog plakanja, i nije sudac nis kriv bio jucer ali onda nek i kazna bude normalna i razmjerna dosadasnjem kaznjavanju u prvenstvu (hajdukovih trenera ili Miškovića).
    Makar onih jedan mjesec do pola godine je trenutno samo po kuloarima i pitanje kaj ce biti uopce kaj se kazne tice.
  • xavier
    11.4k


    Ma dobro, Index je Index. Uz nekoliko iznimaka, njihovi tekstovi su gotovo uvijek negativni. Uvijek negativa i žutilo...od toga žive.
  • xavier
    11.4k


    Nemam pojma kakva će biti kazna. Ja samo kažem da stvarno ne volim takvo ponašanje i da meni ide na živce, bez obzira koja mu je to prijava.
  • nkdz
    830

    ma naravno, u potpunosti se slazem da mora biti kaznjen jer ono jucer (a i prije u par navrata) nije ono što svi mi ocekujemo kako bi se glavni trener našeg kluba trebao ponašati.
    Ja ne volim taj njegov beskonacni ego koji mu neda priznati da je sjebao i da Dinamo trenutno ne igra nesto.
  • Markelo
    2.5k
    Pa Bjelica je sam dao povod Dei i tovaru Cobanovu da napisu onakav tekst. Divlja vec neko vrijeme, ovo u Osijeku je stvarno bilo pretjerano. Njegova nervoza, cini mi se da je polako pocela prelazit i na igrace. A takoder stoji i da bi se da je rijec o primjerice Tudoru to podvalilo pod juznjacki mentalitet, temperament, strast i slicne gluposti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.