• Ero
    942
    Još su mi odvratniji komentari recimo "navijača".. A 50% su to balije iz nekih vukojebina u bosni
  • agramZ
    2.3k
    a druzenje s igracima je sigurno sasvim slucajno danas od 18 do 19h..
  • SAS1987
    14k
    Uprava ne propusta prilike da nas ponizava.
  • GZomanid
    580
    Trebalo bi skupit lovu i pokrenut privatnu tužbu protiv uprave zbog blaćenja NAŠEG kluba i ugleda surađujući s bjeguncem od pravne države i stalnim isticanjem njegovog lika i djela..
  • Crusades1986
    10.3k
    Kakav debil i egoisticni sociopat moraš bit... eto umjesto da se vikend proslavi zbog jednog od najvaznijih datuma u Dinamovoj povijesti, sad opet se moraju pisat poruke onom štakoru koji je pobjego u Hercegovinu. Ne kazem da je to loše, treba se uvijek adekvatno reagirat na tog ljubitelja Jugoslavije al steta sta se fokus mora micat sa proslave povratka imena na njegove ispade. Ne razumijem samo kako jos uvijek postoje ljudi koji misle da on donosi dobro klubu i da radi za njegovu dobrobit. Smece gleda samo svaku priliku kak bi dosao u pozornost da svi pricaju i raspravljaju o njemu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    7bw49qpjp4qyz83a.jpg
    Nova sedmica :chin: :chin:
  • marcio amoroso
    34k

    Bolje da su je dali Luki Ivanušecu, ali ok. Dobar je Marin igrač, nadam se da će ispuniti svoj potencijal i biti na kvalitativnoj razini Olma koji je nosio sedmicu.
  • Neki tip
    19.6k
    osim Viduke u vezi s kojim sam jako, jako pogriješio (ali tad sam bio klinac), mogu se pohvalit da zbilja rijetko krivo procijenim domete karijere igrača Dinama od 18-21 godinu starih..
    Za Marina, nažalost, mislim da će imati uvrh glave osrednju karijeru, ako i to, nikad ni blizu onoga što mu se godinama predviđa..
    Budući da su moje procjene materijalno bezvrijedne, nit mi iz džepa nit u džep, baš bih volio da griješim.. i zbog njega i, još više, zbog Dinama.
  • marcio amoroso
    34k

    Ne znam iskreno šta da kažem za njega. Gledao sam ga uživo protiv Shakhtara i oduševio me, na prvoj sljedećoj bude katastrofa. Puno oscilacija, normalno za njegove godine.
    Ja mislim da ima zbilja veliki potencijal, koliko će ga iskoristiti je drugi par cipela.
  • Neki tip
    19.6k
    ma nemam problem s oscilacijama, vec pristupom i karakterom. Na tome, uz talent, temeljim "predviđanja". Npr., za Mandžukića sam svima tvrdio da će biti top igrač, za najveće klubove, moj stari mi se smijao, zafrkavao me.. Nekako se bojim da je Marin premalo gladan, čvrst, tvrd, voljan.. Dao Bog da baljezgam bezveze.

    Ugl, počela tekma, gleda se.. :)
  • Infinity
    15.5k
    Neki igraci s osrednjom karijerom su nama top :grin: Primjer Roga koji se jos uvijek nije snasao. Daj Boze da nam Marin bude toliko dobar, ja zadovoljan.
  • Neki tip
    19.6k
    a i to što kažeš.. :)
    No Rog je ipak solidan prvotimac (bio do ozljede) solidnog talijanskog prvoligaša, nije to propala karijera. Nije top, ali nije to bio ni po talentu.
    Od Marina su, po talentu, očekivanja i veća, ali mislim da u 25. on neće biti prvotimac nikakvog petica prvoligaša. Bliži mi je putanji Ćorića i Halilovića, nego Roga.
    Ponavljam, zbog Dinama bih volio da griješim.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Bjelica je od poluproizvoda napravio najbolje što je mogao..i nažalost sad izlazi na vidjelo limitiranost nekih igrača. To se sve sakrivali kad je momčad savršeno funkcionirala i automatizmom sakrivala mane ali čim imaš 2-3 koji igraju ispod svake razine, sve se raspadne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.