• xavier
    12.1k


    Po tebi Katarina nije u prvih 11?
  • Krizy
    44.1k
    definitivno je, daleko najbolji stoper kojega imamo al eto pošto nije potpisao ugovor jos, mozda ce manje igrati.
    Sinoć sam sanjao da je potpisao :love: :lol:
  • Eduardo
    20.4k
    Mario Ćuže takodjer potpisao petogodišnji ugovor. Prethodni mu je ugovor vrijedio do ljeta 2022. godine, a novim potpisom Modri su osigurali usluge mladog Metkovca do 2025. godine.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Jos jedan "genijalan" potez GNK e2mmrlx2714317mc.png
  • marcio amoroso
    36.8k

    Isuse Boze :vomit: :vomit:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sve komentare koji su protiv "vođe" admini marljivo brišu. Kako su jadni pa to je strasno...
  • BlauDivision
    464
    Lik ima moć da vodi posao iz sjene kao sve najveće glave organiziranog kriminala i uvjeri nas kako više ne postoji, ali balkansko-brđanski ego to ne dopušta.
  • Markelo
    2.6k
    Kakva stoka vodi klub, to je stvarno za ne povjerovat. Inace su me blokirali i na facebooku i na instagramu pa ne mogu ostavljat komentare na ovakve svinjarije, a pretpostavljam da su i mnoge druge
  • Keyser Soze
    10.1k
    i mene su blokirali na fb :rofl: bolesno kakvi cetnici vode Dinamo.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    "Ikone" "legende" ne znam samo jos kojim sarkastičnin nadimkom da opišen ljude koji vode stranicu gNK na FB i naravno ljude koji opcenito vode gNK .....brisanje komentara ne znam da je iko uspio više obrisat nego oni na zadnje 3 objave......

    Na instagram objavi očekujem sliku opis "glavi" i naravno isključit ce komentare jer ce im previse biti za brisat na instagramu
  • Simke
    497
    Ja isto na blok listi na fejsu vec 3g zbog jednog komentara. :heart: :lol:
  • Smotanihaker
    702
    Lol. Jel ima ovdje netko da nije blokiran? :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Ja nisam blokiran, jer nikad nista ne pisem :lol: Zato sad postoje prigodni smajlici za reakcije, njih ne mogu ukloniti :cool:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    nisam, niti komentiram niti se previse obazirem samo reakcije postavlja kao naprimjer "haha" ili grr ako netko pise nesto i uvlaci se u guz.... za ovo G ili za glavonji, vrbanovicu , sukeru, bandicu i slicnim njima
  • Navijač Dinama
    8.4k
    prigodni smajlici za reakcije, njih ne mogu uklonitInfinity

    Pa ne mogu ali ako vide reakcije i tko je kako reagirao onda te mogu blokirat...mene je Hajduk blokiro jer sam svaku nuihovu objavu stavljao haha reakciju a i shvatio sam da ne mogu nać više tu stranicu(oficijalna) i kad sam u poruke dobio psovanje majke,sestre ovog ai onoga jer se smijem njima......čak su mi pokusali gasit profil jer su smatrali da je padobranski profil(lažan profil) :lol: :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.