• Yovitssa
    708

    Pa dopeljali smo RPG-a prije par mjeseci. Free agent inema veze s HNL-om... :brow:
  • Patak
    2.9k
    Zašto se ne gledaju igrači iz Rumunjske, Bugarske, Bjelorusije pa i Gruzije i takvih sredina nego druge engleske lige i sličnih zapadnih liga. Dobro je netko napisao Hajduk se nije proslavio sa takvim polovnim igračima...
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Za instagramere i ove nesigurne, Bošnir zapratio Torrentea
  • Laugreano
    2.5k
    Jer ovi iz bugarske i Rumunjske su pravi igraci. Ja ne znam sta je sa vama ljudi.
  • Laugreano
    2.5k
    Jel fkt toliko nerealno da mi dovedemo free agenta koji nije imao veze s Dinamom ili HNL-on?dinon7

    Receno vec 100 puta. Kapitalac free agent ti nece doc u dinamo odmah na pocetku roka. Ima barem 20 drugih ponuda. Pisete kao da je prijelazni rok zavrsio prije mjesec dana.
  • Patak
    2.9k
    A dobro kaj fali Rumunjima i Bugarima. Evo Rumunji odlično odigrali EURO...
  • Hectorharatti
    100
    taj bi prije u pustinju ili ameriku nego u Dinamo
  • dinon7
    933
    Iz kojeg razloga nitko ne smije podijeliti svoje mišljenje?
    Jel svako mišljenje stvaranje panike? Ja osobno mislim da nije.
    Isto tako, sve ove sezone čekamo čekamo i čekamo. I onda na kraju prijelaznog roka E jbg probali smo ali nije išlo.
    Ako se ne može dovesti nikoga, kako se doveo Torrente onda?
    Kako to da ga nije pokupio Olympiacos za 50 milijuna eura godišnje?
    Može se, poprilično sam siguran da se može jer se i slabiji klubovi od nas pojačavaju i snalaze.
    Nije svaki komentar kritika i ne treba ga tako shvaćati.
    Kad stvari idu dobro, da se normalan i pozitivan komentar.
  • austrijanac
    4.2k
    trenutno je jedino Paok spreman dati 2M godisnjeJakovK6

    Bio sam s jednim likom koji je bas usko povezan s Paokom a partneri smo preko posla i lik mi jos u petom mjesecu pricao da ce PAOK sigurno ic po Misica i Petkovica. Ja mu se smijao tad i reko da nemaju para oni za njih.


    grcka mutna posla
  • Kruno
    344
    A negdje sam citao da mu je san obuci nas dres.
  • Bosskovitz
    12.1k
    Ako ce on bit taj koji ce dignit standard u HNL igracima ja sam za.E46

    Nema šanse da se izvuće toliki novac za njega osim ako ne uspiju ući u KL i on tamo bude baš ono brutalno dominantan, tipa najbolji strijelac. A i onda je sumnjivo. No sve to Boto vjerojatno jako dobro zna i ima razloga zašto govori o takvim ciframa. Nije isto prodavati igrača kad si pun ko brod i nije ti pretjerano bitno prodao ga sada ili za godinu dana i kad kupci znaju da ga trebaš prodati kako bi zatvorio godinu.
  • Sajla
    5.1k
    Iz kojeg razloga nitko ne smije podijeliti svoje mišljenje?dinon7

    kao i kod pisanja google reviewa ili recenzije proizvoda - javljaju se uglavnom oni koji imaju negativna iskustva ili se ne slažu. oni koji se slažu će ti na forumu u najboljem slučaju stisnuti like, neće odgovarati. tiha većina, ne? tako da se ne treba uzrujavati kad netko kontrira. kad ti deseci ljudi kontriraju i nitko ti ne da like, onda se prebaciš u topic nepopularna mišljenja ili zapitaš jesi li možda u krivu ;)

    e sad, zašto "samo HNL"? zato jer se bolje međusobno poznajemo. igrač iz HNLa će za iste novce radije ostati "doma" nego ići tko zna kamo, a free agentu strancu je uglavnom svejedno ide li u Zagreb, Varšavu ili Beograd, njima smo svi isti i prednost ima onaj tko više plati. ako se možeš natjecati plaćom, onda tek dolazi sportski motiv, ili eventualno onaj tko je prvi pokazao interes i završio posao na vrijeme.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Ti kao da si s Marsa pao? Pa uzimali smo Rumunja i nije se nešto proslavio. Evo, imali smo i Azera, ništa. Bio je i Gruzijac, nije se doteglio ni do druge postave. Nije ovo igrica čovječe, pa ne prati samo Dinamo igrače. Aha, znači treba samo naći još petoricu besplatnih kao RPG? Rumunjska je igrala bunker na Euru i posralo ih, imaju 2 poštena igrača
  • vjeko1701
    8.6k
    Njima definitivno ne gori. Bili su pola proračuna u plusu prošle sezone i imaju vlasnika koji sa svojim partnerima može godišnje uzdržavati klub bez da previše osjeti.

    Naravno da on to ne radi iz dobrote i ljubavi prema Osijeku ali sigurno da nije pred Bota stavio preduvjet da mu prve sezone utrži 30M.

    Boto je u čisto ok situaciji. Ima autonomiju, ne može baš klub srozati ispod dosadašnjih standarda. Kaj je najgore kaj može biti? Ispadanje u pretkolu i broba za 4. poziciju? Realno, s budžetom koji imaju, baš moraš biti tudum da u HNLu završiš 6.

    On može bacati cifre koje hoće. Dal je realno da će mali iz Osijeka ići za te pare? Ne i nitko ozbiljan to ne misli...al da će stav možda donijeti koji milijun više u transferu...vjerojatno hoće.
  • nemapredaje
    3.4k


    Championship je jači od svih liga koje si naveo. Pa on je u top deset europskih liga.

    A to kako neka reprezentacija igra nema nikakve veze sa snagom lige. Onda bi Hrvatska već godinama trebala biti među najjačim europskim ligama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions