• The Undertaker
    5.1k
    Ako ga stvarno ne misle prodati a lova im nasušno ne treba (a mislim da im ne treba) onda je to ispravan stav i poruka da se ne dolazi bez ozbiljne love.
  • Maximo
    490


    Kolko vidim piše samo pod "rumours" tipa 79% šanse za dolazak...
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Ne vjerujem da će Milanović doći ukoliko Šotiček ne završi ipak kod nas. Mislim da je Milanović dio deala da njega damo Loksi na posudbu a oni nama Šotičeka.
  • Droljo
    8k
    Screenshot-2024-07-04-10-19-30-269-edit-com-android-chrome.jpg
    Da derem po redu ili nema smisla? Ak je opet belinjo i bara prek 70% a ostalo miško, pašalić i bara nema mi nekog smisla ponovno sve to čitati. Pomagajte drugovi
  • nemapredaje
    3.2k
    preskoči, nećeš ništa propustiti
  • IvanS
    162
    Haza

    Konkurenti su nam. Prije su bili više-manje samo formalno, ali unazad nekoliko godina su se stvari promijenile
    — Daliban

    Pa vise smo surađivali kad su nam rijeka a pogotvo osijek puhali za vratom nego sad, prodali nam bockaja dok se osijek borio za titulu sad grčevito lovili cetvrto mjesto i odbijaju razgovarat s nama, prica ti ne drzi vodu
    Nino Bule

    Bočkaja je prodao Bjelica koji je izjavio da je Bočkaj dosegao plafon i da ne vidi da ovaj može više napredovati.
    U to vrijeme nije bio standardan niti u Osijeku.
    A kasniji razvoj događaja je potvrdio što? Da je Bjelica napravio dobar posao za Osijek i da je zaradio dobar novac.
  • austrijanac
    4k

    Facke opet si se nadumal tuduma.
    Ne napadaj ljude od ranog jutra i ne govori drugima da govore gluposti.

    Ako hoce sjedit na klupi za 400k, nek sjedi, al nek onda ne komentira okolo da bi išo.


    A kaj se mene tiče, nit me znas nit kaj bi ja napravio, krivo se postavljaš. Ljudi mnogi bi pristali na manju plaću, ako vide veći potencijal na drugom mjestu.


    Poanta opet, nek sjedi na klupi i nek ne sere okolo da bi išo, a plaću ne zeli smanjit. Da toliko zelis, smanjio bi je.
  • E46
    634
    Pa dobro vidit cemo ali mislim da ce realno bit najjaci SD u ligi bez konkurencije, postavio je cijenu za Matkovića tko zeli nek izvoli, para ocito imaju ne zuri im ga se prodat zasto bi ga prodavali ispod 25 ako ga cijene toliko? Ako ce on bit taj koji ce dignit standard u HNL igracima ja sam za.
  • Facke
    3.6k


    Nisam te uopce napal nek sam rekel svoje mislenje.
    Ak si se osetil napadnute , sori. Al napad nije bil.
  • Dzoni
    616
    ispod 25 milIzet Hajrović

    Nadam se da je zaboravio na zarez izmedju 2 i 5, inace je s tom izjavom kako bi susjedi rekli "promasio ceo fudbal"
  • Nogo
    3.6k


    Haza, da ga i mi plaćamo 100k sljedeće 3 godine, a Rijeka 250 nećemo propasti.
    To govorim o tome ako ga se želimo riješiti. Kao backup mi je on ok ako imamo puno bolje krilo.
    Naravno da je riječ o Špikiću.
  • austrijanac
    4k
    sve pet Facke, nema zle krvi.
    Nisam fan da se ljudima govori da gluposti pripovjedaju, tako da od tud krenulo.
    Isprike na laznoj optuzbi.
  • JakovK6
    30
    Jos nije zavrseno sve sa Soticekom. Vrlo vjerojatno nece biti nista, ali pregovara se i dalje. 90% da Petko odlazi (trenutno je jedino Paok spreman dati 2M godisnje), u tom slučaju se ide po Miereza i po pitanju tog transfera nebi trebalo biti problema.

    Danas predstavljanje Torrentea.
  • dinon7
    849
    Soticek, Mierez, Pjaca, Filipović, Beljo, Šimić. Opet sve usko vezano uz HNL i sve sto nam je oku vidljivo.
    Jedino se Torrente spominje kao netko koga nisam imali prilike gledati/ vidjeti na djelu.
    Jel fkt toliko nerealno da mi dovedemo free agenta koji nije imao veze s Dinamom ili HNL-on?
    Na stranu sto bih sutra potpisao da Mierez dođe jer ga smatram igračinom ali činjenica da se teško mičemo od domaćeg tržišta bode u oči jer vjerujem da s proširenim tržištem bi lakše došli do kvalitetnih igrača koji nebi očekivali da će im Dinamo biti zlatna koka
  • JakovK6
    30
    zato jer je jako tesko naci kvalitetnog igraca za cijenu ispod 10M koji ce ti biti pojacanje za ligu prvaka. Gotovo nemoguce. Ako ga i nades, Fener, Olympiacos, Aek itd itd ce mu ponudit 3 puta vecu placu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions