• Kreten
    114
    Niš konkretno
  • Mali Zeus
    13.5k
    Peder bio, peder ostao.
  • serbus
    4.2k
    Da, dinamo je kriv za sve nitko se nije javio a oni poslali fax , stari moj da si 100% u pravu nejdeš u Hajduk i bok. Nema opravdanja.
  • don
    5.9k
    Silvio Marić mi je još gadni od Stjelje... Toliko uvlačenje Brekalu u onu stvar, podržavanje i još ga nonšalantno pozvao u Dinamo u smislu "Sad smo se posložili, čisto informativno" i to kao ambasador kluba..
  • Olmic
    3.7k
    da Maric kao i Stjelja svima se uvlaci u supak. Nije kontrirao niti Blazicku, a i sad ovo..nadam se da on formalno nece bit nista u Dinamu
  • serbus
    4.2k


    Mara je nažalost tipični sjevernjak koji se ne bi nikome štel zameriti.
  • mali M
    5.2k
    Okej dečki, al pojašnjen je format i okvir njihovog podcasta. Nisu oni Dinamov podcast da bi šamarali goste. Čim su pozvali jednog Brekala bilo je jasno da ga neće hračnuti na ulazu i stisnut vritanjak na izlazu. Oni naprave emisiju, na nama je da komentiramo. Slažem se sa svime rečenim za malog smrada, ali mi je jasno da mu u podcastu Marić neće reći: "sve ok mali, ali ipak si govance." Baš teško radite razliku između privatnog i poslovnog. Kladim se da pola vas "hračne poslovnog partnera koji im donosi posao, ali je iz Splita".. naravno da ne zato budite malo racionalni...
  • Juznjak
    3.8k
    Meni je jučer Stjelja bio puno bolji nego inače. Svakakva je pitanja i pitao i pročitao. Ne možeš ti gosta natjerat da odgovori ako vidiš da ne želi, ali opet se dalo skužiti iz skoro svih odgovora kakva je situacija u svlačionici dole. Čak i na ono pitanje koje je išlo nešto kao "jel istina da Livaja udara suigrače u svlačionici", Brekalo ne odgovara "ma ne, to su laži", nego odgovara da Livaji nije lako da je on dole ikona i dalje nešto u tom stilu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Brekalo mi je i prije odavao dojam pizdice koja nikad niš konkretno ne kaže, a otkad je prešao u Hajduk je samo još veća Pizdica, s velikim p.
  • Olmic
    3.7k
    mogao je reci ja kao dinamovac to ne bi nikad napravio, a ovaj ga jos pita za atmosferu, jel ti bilo lijepo ovo ono..mozda mu falilo alkohola
  • mali M
    5.2k
    ma daj ne pričajte, sad osporavate Marinu Dinamovštinu sa kojom nas lik pola tu pojede, zato što se ne inati gostima u emisiji u kojoj je suvoditelj.
    Isto je bilo kad je Niko bio gost. Pa ja bi mu isto rekao da razumijem njegovu perspektivu i zašto je donio tu odluku. Ono što ja mislim privatno je da se ne slažem sa tom perspektivom i odlukom, jer mislim da nije dobro odvagnuo i nije sagledao dugoročne posljedice.

    Ali ja mogu razumjeti i tu svakoga od vas mada se ne složiti s vama. Pa samo pogledam iz kojeg kuta povlačite svoju argumentaciju i mogu razumjeti zašto tako mislite.

    Mara nemora ništa reći da to kao Dinamovac nebi nikad napravio jer je to svima jasno. On je to pokazao tisuću puta kad je stao u obranu Dinama protiv Mamića. Sad bi baš on trebao pojašnjavati nekom bedaku zašto je napravio lošu odluku.
    Al ponavljam reć za Marića da "nebi se štel zameriti" lik je baš kriva izjava
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Dario Šimić i Nikola Moro u Podcastu Inkubator večeras od 20:30
  • don
    5.9k
    jasno. On je to pokazao tisuću puta kad je stao u obranu Dinama protiv Mamićamali M

    kakve jbne veze ima sad mamić??
    Ne mora Marić osuditi ništa ali ga ne mora hvaliti, pozitvati opet u Dinamo, govoriti o lijepoj atmosferi na Poljudu, o ljudima tamo, ne mora vrtiti glavom dok Stjelja čita pitanje u kojem je napisano da je navukao bijes sjevera na sebe u smislu "Ma to su gluposti"... On bi ga prvi zovnuo u Dinamo da može.. Zanima me samo koliko bi ljudi iz hajduka ovako nešto izjavljivali da je suprotna situacija ali dobro. I prije sam mislio da je Marić ulizivač, ali sinoć se to i potvrdilo.
  • mali M
    5.2k
    polaaakooo.. nije svaka rasprava na forumu rat..
    Mamić ima veze jer se potegnulo o Marićevom karakteru i Dinamovštini. Ja sam rekao da je među prvom ekipom javno stao protiv Mamića tako da mi njegova Dinamovština nije upitna.

    U redu mi je da misliš da je Marić ulizivač, znači ti si jedan od onih koji će baciti svom direktoru ciglu u šajbu jer je iz Splita.. Boli me briga što će ljudi iz Hajduka izjavljivati, mislim da su oni sa svojim izjavama već odavno dotakli debelo dno i nisu mi relevantni za nikakvu usporedbu. Uvijek se nadam da ste jako mladi vi koji se tako pjenite jer ne vidim razlog da ne shvaćate narav njihovog podcasta i što im je zadaća. Ovo nije Mara i Miki podkast pa da stoji Mamićeva prekrižena glava u pozadini i nose majce umri Hajduče. Ne razumijem ovakve upise...
  • don
    5.9k
    ma krivo si me shvatio, znam ja da je Mara dinamovac i mislim da mu to nitko ne osporava.. Već kažem samo da mi smeta pretjerano hvalisanje o hajduku i svemu dolje, pogotovo pozivanje Brekala u Dinamo. Općenito mene kao mene nervira mentalitet nekih navijača Dinama gdje nemaš sredinu, ili ih mrziš iz dna duše ili ih hvališ na sve strane.. Ja to ne razumijem. Ali okej, to je neka druga tema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.