• mali M
    4.1k
    pa dobro tu se mogu složiti skroz s tobom. Samo sam htio reć da gle, prihvatio je posao kakav je prihvatio, a taj posao u sebi donosi i da bude korektan, slatkorječiv i simpa sa svim gostima. Kako traje ova naša rasprava, nekako mi je jasno da ni ja to nebi mogao, morao bi piknut svakog tog gosta sa mojom Dinamovštinom, al zato ja ne radim taj posao. Kad će Mara počet postavljat "prava" pitanja i stavljat goste u nezahvalnu poziciju, više neće raditi u toj emisiji/podcastu...
  • mlinchica
    1.4k
    Mara se sprda i razumijem da neki ne shvaćaju to, pogotovo mlađa ekipa, koja ga ne zna iz vremena igranja u Dinamu, prije odlaska u Newcastle.
    On je prije svega nogometaš, bio je SD i sigurno želi ostati raditi u nogometu i dalje. Nije njemu cilj zarađivati od podcasta, to je čista zezancija, jer se dobro osjeća pred kamerama i voli pažnju. Vjerovali ili ne, on je bio zvijezda, a ujedno i ogromni veseljak i pozitivac. Pa i sada se najviše veseli ovom dijeljenju televizora. :grin:
    Nikad se neće našutavati s kolegama iz nogometa. Pogotovo u svojstvu bilo kakve moguće poslovne povezanosti s Dinamom.

    Al sprdanje ne propušta.
    Recimo, ona njegova izjava da je Sv. Duje pomaknuo gol na Poljudu, kaj je to nego sprdnja.
    Ili sad u zadnjem podcastu s Velom - nakon 5 min. slušanja Velinog raspredanja o Gattusu, nabaci samo “Izgorit ćete” i nešto u stilu kaj ćete s tolikom energijom, uz smijeh i njega i Strukara. Vela je ostao ozbiljan, nije mu bilo smiješno. Btw, Strukar je isto rekao da su mu najdraži golovi 2 koje je dao Hajduku. :lol:
    Ili kad mu postavlja pitanje, kak je njemu, kao navijaču Hajduka bilo komentirati njihove utakmice, jel to prednost i jel mu to fali.
    I onda još, full ozbiljan dobaci, da se možda nije dobro izrazio, da je mislio na međunarodne utakmice. :lol:
    Masu puta se sprdao s njihovom euforijom ali u razgovoru s nogometašima ili trenerima pazi da ne pređe granicu.
    I nemojte to od njega niti očekivati.
  • Sajla
    4.3k
    z smijeh i njega i Strukara. Vela je ostao ozbiljan, nije mu bilo smiješno. Btw, Strukar je isto rekao da su mu najdraži golovi 2 koje je dao Hajduku.mlinchica

    prvo si mislim - tko je Strukar? a onda skužim da se radi o Branku Struparu :) jedan vrhunski pozitivac, za njega mi je baš bilo drago kad je došao u Dinamo završiti karijeru
  • mlinchica
    1.4k
    Da, da, Strupar. :grin:
    Slažem se, a tek njegova nogometna priča, di on iz Španskog odlazi u Belgiju, s 24 godine mislim. Baš je, u tom podcastu s Velom, ispričao svoju filmsku priču ponovo i neke anegdote, pa i s Marom.
    Uvijek ponosno ističe od kud je potekao.
  • Zagi
    5.9k
    Solidan podcast u tijeku

    Moro tamo-vamo ali Šimić se malo više raspričao o situaciji dok je bio član uprave.
  • bluepower86
    853
    Odlican nastup Simica,osjeca se ljubav prema klubu kao i kod Mare.
  • dumitrumitu
    966
    Malo mi previše Šimić hvali daltone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.