• Batigol
    53
    Ove godine izlazi na HBO i serija"Dune:Prophecy"...
  • Krizy
    38.6k
    Za dva tjedna izlazi treća sezone "Mayor of Kingstown".
    Jel prati itko ili sam jedini :rofl:
  • mlinchica
    1.4k
    Kliknula na Trailer samo malo da vidim kako Renner izgleda jer inače ne gledam Trailere novih sezona serije koju pratim. :grin:
    Mislila sam da ne budu snimali dalje nakon onog s ralicom. Super da se vratio, super da se serija nastavlja. Jedna od onih koja me nije dovoljno zainteresirala nakon 1. ep ali sam se natjerala pogledat dalje i dobro da jesam.
    Isto mi se desilo i s Succession nakon 1. ep. ili City on hill (pogledaj ako nisi, Kevin Bacon maestralan).
    Sve češće mi se dešava da me serija dobije tek nakon 2. Ili 3. ep. Ne znam jel do mene ili do serija. :lol:
  • Sajla
    4.3k
    a mene zanima nova sezona Dnevnika velikog Perice jer se radnja odvija 1967. i osvajanje KVG se provlači kroz priču. nadam se da su to dobro izveli. bilo bi ludo dobro kad bi snimili neke scene s tih utakmica sa sadašnjim Dinamovim igračima - Baturina kao Čerček, Petko kao Lamza, Ademi kao Rora...
  • kibic
    1.1k
    Baš sam pogledal Furiosa, novi Mad Max bez pobješnjelog Maxa. Dobar film, al kaj mi je ostalo urezano u pamćenje su prazna kina i bolesno skupe karte. Očekujem zatvaranje dosta velikih multipleksa, jer nažalost nitko ne ide u kino više, a i kvaliteta filmova je jako upitna postala.
  • Mrvica
    3.6k
    Ima netko za preporučit nekakav britanski film tipa The gentlemen, lock, stock & two smoking barrels, Rocknrolla??
  • Paggini
    10.9k
    A mislim, Snatch si vjerojatno gledao iako ga nisi nabrojao.

    In Bruges je meni fantastičan, ima nesto Ritchijevski u sebi.

    Seven Psychopats od istog redatelja je isto super.

    Sexy Beast bi ti mogao biti dobar, meni je bio ok.

    Layer Cake mi isto pada na pamet, isto britanski, isto dobar.

    Meni osobno jedan od najdrazih filmova, iako nije toliko Ritchijevski - Long Good Friday, remek djelo britanskog gangsterskog filma, svakako preporika.
  • Captain America
    15.3k
    The gentlemenMrvica

    Jesi gledao Netflixovu seriju?

    S obzirom da si naveo Guy Ritchiev opus, preporučam Snatch i Man from UNCLE.
  • ZgDLions
    30
    Bullet train ti je na tu foru
  • Mrvica
    3.6k
    prije koji dan pogledao seriju :ok:
    Što se tiče Snatcha to sam pogledao i obožavam ga, Man from uncle nisam tako da bi mogao. Hvala puno!

    iskreno znam za film ali nikako ga pogledat, tako da bi se i to dalo. Hvala ti!
  • Paggini
    10.9k
    Man from UNCLE.Captain America

    Odličan, da.

    Bullet trainZgDLions

    Meni je super počeo, al mi se raspao potpuno na kraju.

    Dodao bih jos i Knives Out, nije gangsterski, ali jako ima Ritchijev štih u sebi.
  • Mrvica
    3.6k
    ne treba biti strikno Richiev film, ali na tu nekakvu foru. Svaki prijedlog dobro dođe. U kratkom vremenu sam si očito složio listu zahvaljujući vama. Hvala ekipa!
  • Paggini
    10.9k
    E i Lucky Number Slevin je isto na tu foricu, moglo bi ti se i to svidjeti
  • Mrvica
    3.6k
    vrhunski, screenshotano sve i idemo po redu. Mogla bi se prekrižit 2-3 večeras u noćnoj. :rofl:
    Još jednom hvala puno
  • Captain America
    15.3k
    Pogledao sam zadnjih dana Fall Guy i Hit Man, preporučam oba. Fall Guy je jedna od najboljih komedija zadnjih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.