• NBC
    23
    E sad pitanje je koliko imaju drugi igrači koji niti su za Dinamo niti će klub na njima zaraditi. U slučaju Šotićeka bar postoji mogućnost eventualne zarade. Imamo hrpu igrača na kojima gubimo a masno ih plaćamo. Evo zanima me koliko zarađuje Emreli, Moharami, Špikić , Bočkaj itd. Po FINI Emreli ima 690.000, Bočkaj 520.000 itd
    Doprinos im je nikakav, a na njima nećemo zaraditi. Po meni je greška ne uzeti takvog krilnog igrača i još k tome domaćeg mladog reprezentativca.. Pa naravno da on i obitelj žele zaraditi. To je normalno. Nije normalno davati novce neprovjerenim strancima koji ne nude nikakvu razliku. Ja bi svakako uložio...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    tako je. Postoje Sučići, Majeri, Ivanušeci, a postoje Halilovići, Brodići, Šotičeki..

    Što više ovih prvih a što manje drugih. Nek ga voda nosi vratit će ga brzo ta pohlepnost
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Aha znaci to sto smo preplatili Emrelija,Bockaja,Spikica trebamo to isto uraditi i sa Soticekom pa se nadati da ce donijeti vise od ovih ostalih. Pa daj molim te smisli neki normalan razlog za svoje tvrdnje. A ne ako smo sa drugim sjebali onda moramo i dalje tako.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ako su istinite ove cifre, opet imam trenutak u kojem mi se gadi što uopće pratim nogomet!
    balavi klinac od 19 godina , sa jednom sezonom u HNL-u, odbija ugovor koji doslovno znači osiguravanje financijske egzistencije za cijeli život...jer mu je to malo!

    svijet je gadno otišao u kurac!
  • Blue 67
    213
    Nije normalno da klinci za koje nikad niste čuli i nikad ni nećete kupuju stanove, pile, vikendice bez sekunde profesionalnog nogometa.- to smo imali do sada.
    S druge strane nije normalno da igraju za sendvič i zetovu kartu.-to se predstavlja da se sad ide u tom smjeru.

    Uvjeren sam da se ide u neki balans i da će ljudi koji su za to zaduženi na temelju ponude/potražnje, procijene kvalitete i mogućnosti donijeti realne plaće zadovoljavajuće za klub i igrače.
    Ovi bonusi su top stvar pogotovo za mlade igrače jer dodatni motiv nikad nije na odmet, a klub opet zna zbog čega plaća.
  • NBC
    23

    Budućnost moraš temeljiti na mlađim igračima, od transfera se živi. Ako ne proizvodiš i ne daješ priliku vlastitoj mladeži onda posegneš negdje u susjedstvo. Do sada se veći dio igrača koji su došli iz Lokomotive pokazao profitabilan, zašto ne probati i dalje. Pa nije ni Ivanušec bio pojačanje kad je došao, zar ne..
  • rioda
    3.5k
    Ponuda je vrlo korektna i tu klub nije pogriješio, ali drago mi je da nije pristao jer ga ne smatram igračem za Dinamo.
  • Jurki
    9.7k
    Nije normalno davati novce neprovjerenim strancima koji ne nude nikakvu razliku. Ja bi svakako uložio.NBC

    Nije normalno davati realno 200k igracu koji ima 19 godina, platiti ga cca 3 milje koji nemre napraviti apsolutno nist protiv Belupa i Rudesa.
    Covjek je forsiran do bola u Loksi.. a ima NULA asistencija ko krilni igrac.
    Meni je isto los transfer bio on neprovjereni stranac na masnu placu ili domaci neafirmirani igrac.
    Igraci se ne dijele na domace i strane.. vec na dobre i lose igrace.

    Pa nije ni Ivanušec bio pojačanje kad je došao, zar neNBC

    Ivanusec je bil duze glavna vedeta Lokse nego kaj Šoticek ima prvoligaskog staza. Tak da je ta usporedba bas bezveze.
    Na kraju smo i tog Ivanusca cekali i trpili 3 i pol godine ... za samo jednu dobru polusezonu.. premalo..
  • Nino Bule
    12.2k
    E sad pitanje je koliko imaju drugi igrači koji niti su za Dinamo niti će klub na njima zaraditi. U slučaju Šotićeka bar postoji mogućnost eventualne zaradeNBC

    Pa upravo zbog takvog razmisljanja imamo hrpu drloga kojeg ne mozemo nikom uvalit, identicne odstete i ugovore smo redom davali: dariju spikicu, deniju juricu i danielu stefulju, isto se pricalo o mogucoj zaradi, hnl pojacanja najbolja, ne smije se stediti pa ih sad ne mozes pokloniti nikome, ponuda soticeku je taman kakva treba bit jer ako ne uspije 200-300k neto je nesto sto nije strasno i mozes ga transferirat dalje (slicnu placu ima spikic kad vec pitas)
  • sebenico
    56
    Ponuda kluba je realna. Sviđa mi se i kako je koncipirana s osnovnim dijelom i bonusima ovisno u timskom uspjehu i nastupima. Inače, sada sam išao provjeriri na TM i menadžer agencije je Nikky Vuksan.
  • Nogo
    1.8k
    Kako saznajem, Dinamovi stručnjaci već su se okrenuli drugim ciljevima. U talonu imaju još nekoliko mladih igrača na koje su bacili oko, a izvori tvrde da su u pregovorima s jednim od najvećih potencijala hrvatskog nogometa.
  • bongo
    722
    Na stranu je li bi Šotiček bio top pojačanje, ali po prvotnim napisima u medijima ispalo je da podcjenjujemo najveći hrvatski talent sa minimalnom plaćom.

    Zvučalo je kao da nudimo 10 tisuća eura mjesečno na sljedećih 10 godina, a kad je izašla druga strana priče sasvim korektna ponuda uz naravno stimulativna povišenja sukladno učinku. U konačnici ako si tako dobar nakupit ćeš odmah prve sezone 30 i više nastupa pa ti evo duple plaće u odnosu na početak.

    Na kraju krajeva i ja sam počeo raditi za 4 tisuće kuna pa je to raslo s vremenom i u istoj sam firmi već preko 13 godina
  • Zagi
    5.9k
    Ma nema šanse.
  • Crusades1986
    10.3k
    Zato sam i napravio usporedbu s našim "normalnim" plaćama...

    Uopće nemam problem da generalno nogometaši zarađuju toliko kolko zarađuju jer te stvari diktira tržište.

    Al da je nogometno nedokazanom klincu malo prihvatiti ugovor od skoro milijun kuna godišnje bez bonusa i premija mi je malo too much.

    Ja bi se lupao petama u guzicu da igram besplatno u Dinamu, a ne da mi se još ponudi 10.000 eura mjesečno za tu čast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions