• Olmic
    3.2k
    Poslusao sad ovaj dio za Dinamo, @Pop corn pa ti si novi Mamic, sve mozes sam, sve vodis sam.. cekamo tvoju pressicu da vidimo jel imas i nastup ko Mamic
  • Laugreano
    1.8k
    Najprije kaze da ova sadasnja uprava ubire plodove stare uprave, jer igra direktno playoff, sto se godinama stvaralo, a onda se naslađuje kako nema novaca i kako su financije u kurcu. Pa zar nisu i to plodovi stare uprave majmune?
  • Nino Bule
    12.1k
    Meni je mara sasvim ok sve rekao, nebu se sigurno sa gostom u studiju previse prepirao pa nije direktno na nista odgovarao nego rekao svoje viđenje
  • Sajla
    4.3k
    Pop corn pa ti si novi Mamic, sve mozes sam, sve vodis sam.. cekamo tvoju pressicu da vidimo jel imas i nastup ko MamicOlmic

    hahaha :rofl: nek otvori presicu sa spominjanjem Blažičkove matere da budemo sigurni, a tak bude i njega dobil na svoju stranu, izgleda da to pali ;)
  • Gelipter
    3.5k
    https://youtu.be/g-c1NxDOfJk?si=CPDURSthLSqpyTI4
    Voli Vepar kad ga se vrijeđa i kad može roktati ulizivački dok mu se bucmasti obrašćici cakle i crvene.
    Nisam poslušao taj dio kad govori o Dinamu jer jednostavno nemam želuca, iako se moram složiti s njegovom analizom nastupa Repstacije i nerealna očekivanja koja su ga pratile, ali to većina ionako znamo. On jednostavno u svojem egoizmu obožava poziciju: "jesam vam rekao" i "ja sam jedini u pravu".
  • Mali Zeus
    10.6k
    Meni je fascinantno kaj on sve više više sliči na praščića. Lice mu poprija tu rozu boju, osobito kad se uzruja i uspuše što je stalno. Vrat mu se razlijeva po majici i uskoro će mu biti širi od glave. Žalosno je da njega itko pita za mišljenje o bilo čemu jer je lik bandit prve vrste koji je svoje krakove razgranao svugdje gdje ima love, a prodaje nam tu neku spiku o dinamu i domoljublju.

    Rekao bih standardno kod nas, nažalost.
  • serbus
    3.8k


    Ali on ima whats up grupu sa svim trenerima još da i počne trenirati di bi mu bio kraj... Kaže da su svi vikali Zlatko Zlatko treći stoper... :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Na Tribini usu jučer pričali o tome kako su nastali. I baš si pogledam kad sam ih krenuo pratit i vidim od 2017. 7 godina pratim ja njih s malo propuštzenih podcasta. Od samih početaka sam tu. Sve epohe prošao.

    Bude mi drago kad vidim da je i ekipa oko mene krenula pratit ali jedno 5 godina kasnije :lol:

    Dio života postane to čovječe, smiješ se forama. Postaneš emocionalan čak :sweat: . Rutina neka.
  • Juznjak
    3.3k

    Još kad bi u studio doveli nekog Dinamovca, gdje bi im bio kraj. Ali čak ni Zizi ne smije reć da je Dinamovac jer bi se Topić vjerojatno naljutio i ne bi više radio s njima.
  • vjeko1701
    6.2k
    A Globan je kaj?
  • Juznjak
    3.3k

    Krivo sam se izrazio, mislio sam da radi s njima, a ne da pozovu gosta.
  • vjeko1701
    6.2k
    Nisam 100% siguran, al kaj nije Joža Dinamovac?

    Za "Zizija" zbilja vjerujem da nije ništa jer mi se čini ko jedan od tih likova. Možda sam u krivu.
  • Juznjak
    3.3k
    Nisam 100% siguran, al kaj nije Joža Dinamovac?vjeko1701

    Mislim da je ovdje već bila priča da jes, ali on mi vjerojatno u zadnje vrijeme i najviše ide na živce. Dinamo i Rijeka se bore za prvenstvo i kup, ti bi tamo trebao pričat i analizirat igru jednih i drugih, ali on to ne smije i neće jer je zaposlenik Rijeke. Onda se kralju makni i nemoj dolazit u takav format emisije i bacat floskule.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Cekaj pa nije li upravo Joža jedan od osnivaca tribine?
  • vjeko1701
    6.2k
    Jbg, ovo mu je gaža sastrane. Radi kolko može. Meni je on više znao dići živac sa guranjem bivših i trenutnih igrača Gorice svigdje.

    Ono, znam da si radio s njima i da ste si vjerojatno dobri ali malo primiri...Ne, Krizma i Pršir nisu tolko dobri. Ne, Špika nije dobar. Da, Kalik je smiješan.

    Kaj se tiče deklariranja kao navijač Dinama. Ja čak ne zamjeram sudzdržanost mnogih. Pa vidi kaj se sve redovno saspe po Ljubiću, jedinom koji se od ove nove garde ljudi deklarirao ko Dinamovac. Genus tovarus je jako glasan po prirodi a očnjaci se oštre na svaki spomen pojma "Dinamo".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.