• marcio amoroso
    36.8k

    Po meni tu mora biti i Livaković, čak i ispred svih njih.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ova trojica bi trebala ostati i iduću sezonu. Livaković teško.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Bjelica pričao za Sportske i od neiih zNimljivih stavki su bile
    kako bi volio vodit neki klub u Bundesligi( ciljao je najviše na Dortmunsku Borrusiu)
    Volio bi biti i trener reprezentacije
    Ako baš može onda bih prvo završio ugovor koji ga veže sa Dinamom do ljeta 2021
    Nenad je isto izjavio kako misli da je Olmo izabrao pravi klub za nastaviti karijeru a isto misli da bi bez problema mogao zaigrat u Barceloni ili Real Madridu...
  • LovroZG
    1.3k
    Upravo tako. Plaća mu i treba biti među najvišima u klubu.xavier

    Zar mu već nije u top3? Znam da sad Jutarnji i Večernji pišu o 550k, al kad je došo pisalo se da ima 700, pa možda čak i 800k € plaće. Ja mu više od tih 700k ipak ne bi dao.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    71danccvla24a29j.jpg

    Muke gospodnje se nastavljaju..
  • Neki tip
    21.3k
    Slažem se. Produljenje ugovora obično je uvod u prodaju. A prodati Stojanovića i dovesti Karačića je baš muka.

    Ali bez brige, znam da nisi na to mislio. ;)

    Nadam se ipak da će Moharrami nastaviti igre kao protiv Gorice. Ako je ta njegova prilagodba prošla i uspjela, ima taj momak sve šanse (brzina, moć ponavljanja, pristup, tehnika, centaršut..) taktički napredovati i postati ozbiljan desni bek, bolji od Stojanovića.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    i ja se nadam ovo za Mohharamia,čovjek je pokazao da ima sve sto se trazi ,a Stojko ima brzinu i ništa vise , u defanzivi nije loš protiv lošijih ekipa,ali derbi ili u LP, tamo je jednostavno kriminalan
  • Dino
    2.7k
    Moharrami je par tjedana nakon dolaska u Dinamo reko da mu je jako tesko zblizit se s ekipom posto ne zna hrvatski, a ni engleski. Nadam se da je za vrijeme dok je bio u lokomotivi pohadao neke sate jezika.
    Jer igracki kak je navedeno ima sasim dobre predispozicije za postic nekaj vise
  • marcio amoroso
    36.8k
    Stojke zaslužuje puno više respekta nego što ga dobija dečki.
    Kao prvo Stojanović uvijek daje baš sve od sebe i nikada ne bira utakmice ili protivnike.
    Kao drugo on je dobri duh svlačionice što se vidjelo nakon onog famoznog teksta našeg kolege sa Zone, svi su stali iza njega.

    Kažete nije nivo lige prvaka? Možda nije, vjerojatno nije ali nije jedini. Taj nivo nije ni Leovac, ni Perić, ni Dilaver, ni Kadzior ni mnogi drugi.
    Dok dečko daje sve od sebe, a on definitivno u svakoj utakmici daje, od mene ima respekt.
  • deda
    32.8k
    Dinamovi navijači su oduvijek poznati po nerespektiranju svojih igrača. :wink:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ne diskriminiramo, ne volimo ni naše ni druge igrače da se ne može prigovarat da nismo dosljedni :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    slažem se do u slovo.

    Da će Moharrami biti bolji od Stojanovića nije išlo Stojanovića za kojeg sam retke više napisao da je muka što će otići, a ne što je ugovor potpisao. Naprosto mislim da Moharrami ima potencijal biti baš odličan desni bek.
    A Stojke mi je, na užas mnogih (pa i frendova) baš drag igrač (kao i Kadzior npr.) baš zato što ne bira tekme, njegova je svaka na maksimumu. Je li taj maksimum dovoljan za LP, možda i nije, ali to se nikako ne može zamjeriti Petru Stojanoviću nit je to njegova krivica pa da ga se napada i prstom u njega upire.
  • Mr Blue
    4k
    Nemojte da vam plaćeni članci i lažljivi novinari bez obraza i karaktera pokvare praznik iskrene dinamovštine! :wink:

    Sretno Dinamovo!
  • Krizy
    44.1k
    Trenutni kadar uz mlade igrače koji su bili na pripremama

    ab2g4bzqjo5usmn8.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.